Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 09, 2024, 22:44:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 39   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Септември златен с дъх на...  (Прочетена 159992 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #345 -: септември 17, 2017, 18:56:04 »

Пак ли има етно-скандал някакьв?

Не знам за какво става вьпрос (после ще видя линка), ама наскоро се впечатлих от един ФБ лаф - Балканите са област, в която никой не обича другия, но всички заедно мразят турците  girl_impossible

Аз днес чистох цял ден. Следобяда, докато Софс спеше, изгледахме с Марта една 13та годеница, после майка ги изведе навьн и аз доподредих. Снимах ви кьщата, да ви я покажа. И гладене ме чака, ама едната пералня не е свьршила още.

Хубав ден, вьпреки че сьм потисната. Присьствието на майка тия дни ми действа добре.

Честит имен ден на двете Надета  give_rose Ако има други именици, да се чувстват поздравени.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: септември 18, 2017, 08:17:49 »

Здравейте!
И аз мисля като Свекс  blum и смотлата и мен ме подразни. Така и не разбрах директно на стената си ли е постнала клипа? И тая апаратура няма ли кой да я прибере след празника. Като са я оставили там естествено, че някой келеш ще се разпее. Ние имахме едно дето постоянно си пускаше чалга в коридора, за да дразни дежурните колеги. Твърдеше, че щяло да става поп-фолк звезда.
Търся си фризьор да си правя кичури. Много пари брееее angry
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #347 -: септември 18, 2017, 08:37:54 »


Булче, по- добре ли сте?

да чукнем на дърво да, днес се събуди без температура, направо изгоря ...

Тея какво пък толкова раздухват че някое дете грабнало микрафона и пяло, сякаш не е човек ако Азис пял, много ме дразнят с това преувиличаване на реакциите срещу чалгата, аз чалга не слушам, обаче с колегата най-обичаме да дразним анти-чалгари в офиса като им пускаме като влезнат при нас Фики и подобни  lol, всеки път като пътуваме за Пловдив тръгваме с Галена и Мама ураган, това ни е химън за командировки, хората като се возят с нас са винаги в шок  shok ама човек трябва на майтап да приема това

Ние вече усилено търсим билети за зимната почивка, сменихме Куба с Доминикана, обаче с тоя ураган се насочихме към Занзибар, до там пък полети трудно се намират които да са на добра цена и да не са с 20 прекачвания и над 20 часа полети... Има опция през Кения ама с по 10 часови прекачвания... то пък за Доминкана сега излезнаха евтини оферти, ама нещо ни е шубе, чакаме да видим пораженията.

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #348 -: септември 18, 2017, 08:42:34 »

Привет!
Ина, по- скоро се намираме на приказка. smile Делим се на интелектуалци и чалгари, теоретично Wink. Само дето "интелектуалците" се смятат за такива, ако плюят и заклеймяват чалгата.  pardon Според мен, подобно на приказката, че крадецът пръв вика "Дръжте крадеца!", така и чалгарят по душа е първият, дето крещи "Долу чалгата!" smile
Сега, как пък на никого не прави впечатление, че в гимназиален курс откриват учебна година с детска песничка, каквато е "Високи сини планини" funnytooth. Едно време, на бригада от училище ни декласираха от състезание по строева подготовка заради избор на неподходяща песен  nea. Ама ние нарочно го направихме yahoo. Няма нужда  от толкова речи, музики и високоговорители. Тържествеността на момента идва от спазване на традиции и истински чувства. Не видях нито едно дете закичено със здравец, а имаме две училища и един техникум в близост...
Вчера видях поредната "колтурна" изява на града ни- водата в шадравана на центъра е кафява. Трябвало да създава впечатление за Кока - кола bad
http://www.ploshtadslaveikov.com/koka-kola-blika-ot-fontan-v-plovdiv/
Софиянцир хвърляме ви ръкавицата funnytooth
Булче, където и да отидете на топло през зимата, все ще е с прекачване и много далеч. Що не отскочите до Дубай или Катар?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: септември 18, 2017, 08:48:55 »

Добро утро smile

Започва ми мъчителната седмица.. Размина ми се днес да не ходя до работа и буквално си отдъхнах... Такива сънища сънувам през нощта, че не се чувствам отпочинала и в кондиция грам..  nea

Баща ми има рожден ден и този път не мога да измисля нищо интересно.. Видях, че портмонето му, което той използва, като своеобразна мини чанта!!! се е скъсало и ще отида до АРТ, за да му взема ново.. Не е много оригинален подарък, но поне видях, че има нужда  pardon

Аз не схванах за какво говорите.. Да не би да е за училището, където са пуснали чалга? Не го разбрах много този случай  huhhuh.gif

Булче, вуйчо ми живее в Танзания.. Направо ме е яд, че подминахме Танзания и Занзибар, когато оглеждахме пътувания за медения месец.. Определено ще е една от дестинациите ми занапред.. Има организирани екскурзиии с чартъри, за не много пари до там, но ако искате сами да си го организирате, не съм гледала как стои въпроса.

Успешна седмица на работните, слънчева (до сряда явно) на останалите  Wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: септември 18, 2017, 09:36:43 »

Добро утро.При мен не е добро.Направо съм труп.Не можах да спя, имахме среднощни преживявания.Понякога никак не съм мила и добра и ми преминават едни мисли през главата.Шефа и той ме сюрпризира с едни глупости.Да взира се в глупости, а важните неща ги подминава и това ме дразни.

Абе ще я избутаме тая седмица.

Поне събота и неделя се разходихме доволно и починахме.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: септември 18, 2017, 09:42:54 »

Отлага се обучението.. другата седмица ще е  nea  angry
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #352 -: септември 18, 2017, 10:31:05 »

Честито на именичките на патерици, Надетата и Бубето.

Тони, беба сте я кръстили ли вече? Ама нали не стигам до бебешките теми, не съм в течение. Как ще обзаведете стаята?

Булче, добре че си ти да ме ограмотяваш за текущите хитове. Мама Змей ще ходи да разбере повече за колеЖката Ураган. Аз съм ваканция днес... големия змей в университетта, малкия приспан в ел. люлка, аз си сипах кафенце в яката чашка с чинийка и се оттеглям да ми завиждате. И така до след 10 минути smile Спорна седмица!
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #353 -: септември 18, 2017, 10:32:01 »

Привет и от мен!

 Не съм следила какво се е случило в това училище на 15ти, ама донагаждам от вашите коментари. За мен медиите вече са отвратителни, те раздухват Сузанити, Азисовци и всякакви други и после се дивят как децата изпростели. Едно време фолкаджийките си направиха техните канали, защото нямаше къде да се покажат/изложат, а сега са изтипосани по сутрешни блокове и вечерни шоупрограми на национални телевизии. Иди после обяснявай на децата, че не това е начинът, че няма културна стойност и т.н. Аз също съм слушала много чалга в един перод от тийнейджърството си, баща ми постоянно ми обясняваше, че са насочени към такива като мен и искат да си дам парите от закуските за касета, концерт и т.н. Никога не съм си купила нищо за тях, не съм била и на концерт, било то платен или безплатен. В един момент просто спряха да са ми интересни, спряхме да ходим по такъв тип заведения и толкова. Дори и да слушат, пеят чалга е въпрос да имат съзнанието дали това има стойност, а не да посвещават живота си на силилон и скъпи коли, дрехи, телефони без да са подплатени от някакво развитие и успех.  good

 Свекс, аз си мисля, че фонтанът се е прочистил от котлен камък, че иначе с общински пари кой знае кога... Имаше и в червено веднъж. Помня, че тогава си изкарахме акъла с шефката ми, тъй като работехме точно отсреща. Цял ден се чудихме, децата, дето идваха на уроци питаха кого са убили във фонтана, та гледам да го подминавам, иначе в Америка на автора не му позволили, но как ще ни стигнат хамериканците по толератност не знам. Wink

 Тони, много е гадно да не ти се ходи нялъде и да ти се и отложи. Сигурна съм, че като идеш няма да е толкова гадно колкото очакваш и се настройваш и ще мине по-бързо. Или поне ти го желая!

 Аз трябва да мисля какъв багаж да взимам другата седмица за Барселона, а нещо мозъкът ми е в други посоки или пък хич го няма.

Хайде хубава седмица и хубав ден  give_rose
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #354 -: септември 18, 2017, 11:03:48 »

аз тая кола така и не разбрах за какво я пускаха? blush

Тони щеше да е по-добре сега да е тази седмица да ти се махне от главата ...

Маги дано са бели кахъри

Иначе за Дубай не сме навити, искаме коктейли на плажа и нищо правене ... сега гледаме и за Cape Verde, ма пусто търсим бял пясък... много сме претенциозни какво да ни правиш  pardon
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: септември 18, 2017, 11:21:42 »

Киви.. Ние за момиче имахме едно единствено съвпадение в предпочитанията, та си беше ясно по начало  heart
Не е много за тази тема, но... ще разкажа.
Мебелите за стаята са от ИКЕА, не можахме да купим само легълцето, защото в последния момент решихме да е от същата серия, като другите мебели и баща ми и Илиян да го пригодят, така че да му се махат решетките, защото това всъщност ни беше единствения минус. Оказа се, че го нямат в наличност и не се знае кога ще го изкарат.. Много ме е яд, защото два пъти ходихме до там и го имаше... сега точно го оняма.. но дано го изкарат все пак.. Ако не пак ще вземем от другата серия, както обмисляхме в началото  pardon

Искам стените да са в цвят мента или нещо подобно.. Мебелите са бели (слонова кост), като освен детската серия Hensvik, купихме и кушетка допълнително, която ще напълня с възглавнички отгоре и ще стане нещо като диван за сядане, а ще става и за спане, когато дойдат родителите ни.. Хем не заема много място, хем става за легло в далечно бъдеще, хем е красиво и се вписва в идеята ми за стаята.. Ще заложа на тъмно сиви/графитени, розови и бели възглавнички.. По стените ще има малки рафтчета с разни подходящи рамки и  на главно място ще е първата изобщо играчка на София, която е подарък от нашето Злате тук smile Една прекрасна ментова хипопотамка, ако си я спомняте от миналогодишния ми подарък за Коледа, който Скай ми направи  heart heart heart heart

Ще се опитаме да е такъв цветът, с подобни рафтове и ако успеем да направим такива облачета..


Серията мебели изглеждат така
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: септември 18, 2017, 11:27:29 »

Кушетката е тази -

Хубавото е, че с два матрака, които стоят един върху друг, може да се разпъне и става двойно голямо и удобно легло... Ако не ти е необходимо пък не заема място и си е 80/200 smile

Представям си да я пригодим към останалите вещи, по някакъв такъв начин.. с малко повечко възглавнички и без висящи чаршвафи и постелки Wink

« Последна редакция: септември 18, 2017, 11:31:51 от alexandrova_90 » Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: септември 18, 2017, 11:56:05 »

По стените ще има малки рафтчета с разни подходящи рамки и  на главно място ще е първата изобщо играчка на София, която е подарък от нашето Злате тук smile Една прекрасна ментова хипопотамка, ако си я спомняте от миналогодишния ми подарък за Коледа, който Скай ми направи  heart heart heart heart

Да знаете, само заради това правя всичко, което правя. Много благодаря! Супер мило ми стана cray heart
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: септември 18, 2017, 12:01:15 »

Тонче, много яко. Не съм голям фен на всичко розовеничкаво за бебе момиче, та тази мента много свежо ми идва. Браво. (по някаква неясна причина не мога да слагам емотикони в края на текста, излизат само най-отпред)
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #359 -: септември 18, 2017, 12:09:48 »

 Тони, наистина е много яко! Ще стане прекрасно! Аз преди сватбата харесвах ментово, но сега се вманиачих по него. Полудявам като го видя независимо за какво, та няма как да не "обожа" как сте го измислили.
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 39   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines