Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 15, 2024, 20:55:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторанта- част 3  (Прочетена 176857 пъти)
 
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: март 14, 2009, 13:42:41 »

Той тюла е уж жълтеникав, обаче не знам защо така бял излиза на снимките.. sad А иначе идеята е украсата да бъде в тоналност между бледо-бежаво-жълто до кафяво... А ресторанта ни е зелен... и ... няма да отива син тюл.. Може би някакъв кафеникав ама де да знам.. Тюла е по-скоро, за да не са мидичките и останалите неща буквално на покривката.. ще го мисля още.. smile

Мерси за идеите Фам!  give_rose

А защо не помислиш някак си и за малко пясък? Не се сещам точно къде да го сложиш, ама.. той е много нежно кафеникаво-бежов.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: март 14, 2009, 13:48:42 »

много хубави украси за масите на гостите показвате,
но преди да се спрете на нещо конкретно си представете масата, отрупана с чаши, шишета, чинии и всичко останало; съобразете видът и размерите на украсите с масите;
при кръглите маси е по-лесно, но при правоъгълните - определено ще трябва да са по-малки като размери;

за камъчета и цветен пясък - вижте в джъмбото до билата на бул. България;

но пак ви казвам, съобразете всичко, което слагате с формата и размера на масите;
някак няма да се откроява хубава украса, която гостите сбутват в ъгъла, защото има много неща по масата и няма къде дори и цигарите да ис сложат;

уговорете се първо с хората от ресторанта какво ще има на масите в началото;
защото ... като сложат чаши, чинии със салата, шишета, пепелници, салфетки, вилици, ножове, плюс камъчета, цветен пясък и пр. ...., най-много някои неща да бъдат разположени върху цветния пясък например
Активен
framboise
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 115


мама на малко слънчице :)


« Отговор #422 -: март 14, 2009, 13:52:28 »

¤ Enigma ¤ , някой си беше поръчал много красиви стъкълца от и-бей  mda Ако не откриеш по магазините, може да провериш и там.
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #423 -: март 14, 2009, 13:53:34 »

Ble6tu4ka,  чудесно е, тъкмо тюлът пречупва светлината и ще стане като искричките по морската вода в слънчев ден.  good
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: март 14, 2009, 13:55:16 »

Браво момичета да имаш време да четеш между вас има наистина които трябва да се занимават със сватби как ви ги ражда глвата...това с арката е супер ама каде ще се намери такава кострукция blush.
конструкцията може да ти я направи всеки, който прави парапети, врати и всякакви метални конструкции, въобще не е сложна. На милото баща му прави метални врати и аз вчера му начертах какво искам и той каза, че е супер елементарно да се направи. Така че успех на всички  good
Активен
framboise
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 115


мама на малко слънчице :)


« Отговор #425 -: март 14, 2009, 14:01:25 »

Ble6tu4ka,  чудесно е, тъкмо тюлът пречупва светлината и ще стане като искричките по морската вода в слънчев ден.  good

Или ако е нощ, малко свещи наоколо и ...  Bravo

gostenka_82, разбира се, че имаме предвид всичко друго по масите, но е хубаво човек да има идея горе-долу какво иска, а после вече ще съобрази и размера, разположението и т.н.  smile Благодаря за съвета!
Активен
suzana666
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



« Отговор #426 -: март 14, 2009, 15:14:56 »

Нямам място за мн мн украса и единственото решение е вместо по дажина да я направя по ширина.


* vigo10.jpg (39.39 KB, 425x318 - видяно 3278 пъти.)
« Последна редакция: март 14, 2009, 16:02:15 от suzana666 » Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: март 14, 2009, 16:35:54 »

Той тюла е уж жълтеникав, обаче не знам защо така бял излиза на снимките.. sad А иначе идеята е украсата да бъде в тоналност между бледо-бежаво-жълто до кафяво... А ресторанта ни е зелен... и ... няма да отива син тюл.. Може би някакъв кафеникав ама де да знам.. Тюла е по-скоро, за да не са мидичките и останалите неща буквално на покривката.. ще го мисля още.. smile

Мерси за идеите Фам!  give_rose
Има и ароматна морска сол, която също можеш да използваш, съобразяваики се с цветовете на сватбата.Мисля, че ще е интересно, а и ще има аромат!
И ние сме с морска тематика също Girl_hide
Активен
bebcho
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 1



« Отговор #428 -: март 14, 2009, 17:48:16 »

Има и ароматна морска сол, която също можеш да използваш, съобразяваики се с цветовете на сватбата.Мисля, че ще е интересно, а и ще има аромат!
И ние сме с морска тематика също Girl_hide
Здравейте,всичко това което сте написали е много хубаво.
А дали някой може да ми помогне с идея за украса на ресторант в гр Хасково :откъде да си взема живи цветя , балони с хелии ,воали за столовете ,танцов ансамбъл-от 4 души,кючекчийки-2,и също искам заря ,но всичко това да стане с не голям бюджет!
Дали някой може да ми помогне ,  ...ще съм много благодарна!
Активен
iven
Новак
*
Публикации: 12



« Отговор #429 -: март 14, 2009, 19:01:12 »

Ехаа, много е красиво!  good Ами какво ще стане, ако вместо бялото сложиш едно нежно синьо-зелено или лазурносиньо тюлче отдолу? Така украсата ще се открои от бялата покривка, без да се набива много, ще стане много нежно!  Моето виждане е подобно, но още не съм открила снимка, която да го визуализира, затова не се включвам с идеи все още  smile
тази идея за лазурния тюл или органза много ми допада и на мен, много по-добре е да има контраст - едно нещо, което да подчертава бежовата гама като изпъква. Ble6tu4ka, много ще е хубаво да си сложиш морска звезда в букета - виждала съм такива букети, супер сладко стои. а за бутониерите - по едно малко рапанче, ама съвсем мъничко...
Активен
framboise
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 115


мама на малко слънчице :)


« Отговор #430 -: март 15, 2009, 12:42:35 »

Здравейте,всичко това което сте написали е много хубаво.
А дали някой може да ми помогне с идея за украса на ресторант в гр Хасково :откъде да си взема живи цветя , балони с хелии ,воали за столовете ,танцов ансамбъл-от 4 души,кючекчийки-2,и също искам заря ,но всичко това да стане с не голям бюджет!
Дали някой може да ми помогне ,  ...ще съм много благодарна!

Еха, ако успееш да направиш всичко това с малък бюджет..  браво!!  Украсата добре, но само хонорара на ансамбъла и танцьорките ще ти излез доста пари, според мен!  smile Успех!
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: март 16, 2009, 11:51:55 »

Здравейте,всичко това което сте написали е много хубаво.
А дали някой може да ми помогне с идея за украса на ресторант в гр Хасково :откъде да си взема живи цветя , балони с хелии ,воали за столовете ,танцов ансамбъл-от 4 души,кючекчийки-2,и също искам заря ,но всичко това да стане с не голям бюджет!
Дали някой може да ми помогне ,  ...ще съм много благодарна!
Моя съвет е да се обърнеш към някоя агенция в Хасково ! Там има доста добри поне две които могат да ти помогнат ! Не е задължително да ползваш всичко просто им обясни че за въпросния бюджет искаш това и това ! Колкото да тонцьорите точно от Хасково и Ст. Загора започна това ! Там се правиха такива посрещания още преди 10 год .
Активен
thomson
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #432 -: март 18, 2009, 21:03:11 »

виждала съм метални арки в строителните центрове.макар,че ми се струва,че са скъпи защото кованото желязо е скъпичко.в Търговище в един склад за втора употреба продаваха такава арка само за 30лв
Дай мила някъкви координати моля че ние не сме от Търговище  Girl_hide
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: март 18, 2009, 22:05:58 »

момичета знаете ли от къде може да се купи сатен и органза  на ниска цена в София?
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: март 18, 2009, 22:39:37 »

момичета знаете ли от къде може да се купи сатен и органза  на ниска цена в София?
На бул. "Хр. Ботев" в пресечката с "Позитано" има шивашки магазин с най-различни нещица. Миналия месец там органзата беше на промоция - 4 лв метъра.
На бул. "Хр. Ботев" след пресичането със "Стамболийски" има два шивашки магазина. Там органзата е по 7-8 лв за метър, ако не се лъжа. В двата магазина има много богат избор на цветове на тюл - 3,90 лв за метър.
А иначе едноцветна органза продават и в магазините за пердета, но пак е 7-8 лв за метър.
Сетих се, че в магазин "Рая" на "Цар Симеон" има на ролки с ширина 30-35 сантиметра органза направо на лента, направена, но цветеовете са тюркоаз и екрю, само че не обърнах внимание на цената sad
Надявам се да съм била полезна smile
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines