Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 22, 2024, 10:18:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторанта- част 3  (Прочетена 177166 пъти)
 
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: март 08, 2009, 21:52:50 »

виж за там не бях се замисляла наистина...мислех за някакъв DJ ...имам познати в една дискотека където мислех да питам ама и там ще видя в театара...
Активен
siyana
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #391 -: март 08, 2009, 23:42:56 »

Фирмите за пироефекти и заря също разполагат с различни подобни машини за пушек.
« Последна редакция: март 09, 2009, 00:06:44 от siyana » Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #392 -: март 09, 2009, 08:17:24 »

Хах, темата се е отправила точно в посоката, която ми е нужна на мен. Имам едно въпросче относно машините за пушек и по - точно за самия пушек. Някой знае ли като от какво е пушекът, който пускат тези машини? Чудех се, понеже много ми се искаше за първия ни танц да има свещи и пушек, обаче като съм пълна с алергии ме е страх да не взема да се разсмъркам и разкашлям точно в най - важния момент в живота си!
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: март 09, 2009, 10:45:05 »

Хах, темата се е отправила точно в посоката, която ми е нужна на мен. Имам едно въпросче относно машините за пушек и по - точно за самия пушек. Някой знае ли като от какво е пушекът, който пускат тези машини? Чудех се, понеже много ми се искаше за първия ни танц да има свещи и пушек, обаче като съм пълна с алергии ме е страх да не взема да се разсмъркам и разкашлям точно в най - важния момент в живота си!
по-добре недей, щом си алергична. Винаги, когато ги пускат в дискотеките излизам навън, защото тази пара ме задушава адски много и дишам трудно, а не съм алергична - единствено съм правила асматичен пристъп. Можеш да пробваш дали ще те дразни и сама да решиш ще ползваш ли този ефект за твоя ден.
Активен
peteto77
Сватбар
***
Публикации: 185



« Отговор #394 -: март 09, 2009, 16:28:28 »

Хах, темата се е отправила точно в посоката, която ми е нужна на мен. Имам едно въпросче относно машините за пушек и по - точно за самия пушек. Някой знае ли като от какво е пушекът, който пускат тези машини? Чудех се, понеже много ми се искаше за първия ни танц да има свещи и пушек, обаче като съм пълна с алергии ме е страх да не взема да се разсмъркам и разкашлям точно в най - важния момент в живота си!

не знам от какво са.. но тези пушеци мен винаги са ме дразнели...първо толкова силно ги пускат понякога, че нищо не виждаш от тях... миришат доста неприятно....  и после има една остатъчна миризма. никога не съм ги харесвала... а ти пък ако си алергична.. въобще ни ги използвай. наблегни на ефектно осветление,  ароматни свещи и ги остави тези пушеци.... аз така бих направила girl_wink
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #395 -: март 09, 2009, 16:34:17 »

Значи няма изобщо да опитвам, особено щом миришат неприятно. Благодаря ви, момичета!  give_rose
Активен
peteto77
Сватбар
***
Публикации: 185



« Отговор #396 -: март 09, 2009, 16:37:35 »

тежка неприятна миризма имат
Активен
sestri4kata
Ентусиаст
**
Публикации: 86


« Отговор #397 -: март 10, 2009, 01:37:44 »

Здравейте и от мен момичета :rabit:Аз понеже съм новична сравнително,внимателно прочетох темата за украсата.Изключително много се впечетлих имате страхотни идеи и благородно ви завиждам на тези от вас,които сами ще се погрижите за украсата си. @}->--Ама мен малко не ме бива относно точно тази част,а пък ако трябва да го правя собственоръчно,просто резултатът ще е плачевен.Така че с интерес следя всички ваши предложения и така изплакнах окото.... *YAHOO*Направо сте жестоки Bravo
Понеже нашата кола за сватбата ще е бяла,много красиво ми се видя,сега изпаднах в тъча каква украса ще й отива и която ще се вижда все пак.А съм решила украсата ни за ресторанта да се движи в цветовата гама бяло-златно,дали ще е подходящо нещо такова,че не мога да си го представя? :\Имате ли някакви идеи?Кои други цветове ви се струват подходящи?
Активен
sisonik
Ентусиаст
**
Публикации: 51



Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: март 10, 2009, 10:01:00 »

sestri4kata нашата украса също ще е бяло и златно. Ние вече си я запазихме и доста добре изглеждаше. За съжаление агенцията няма сайт и не мога да ти я покажа. Но така като гледам при нас всичко сочи към тази гама  pardon
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: март 10, 2009, 10:17:48 »

и аз съм бяло и златно yahoo май ще се утвърди като желана комбинация тази година danceg
Активен
siyana
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #400 -: март 10, 2009, 10:40:04 »

Здравейте и от мен момичета :rabit:Аз понеже съм новична сравнително,внимателно прочетох темата за украсата.Изключително много се впечетлих имате страхотни идеи и благородно ви завиждам на тези от вас,които сами ще се погрижите за украсата си. @}->--Ама мен малко не ме бива относно точно тази част,а пък ако трябва да го правя собственоръчно,просто резултатът ще е плачевен.Така че с интерес следя всички ваши предложения и така изплакнах окото.... *YAHOO*Направо сте жестоки Bravo
Понеже нашата кола за сватбата ще е бяла,много красиво ми се видя,сега изпаднах в тъча каква украса ще й отива и която ще се вижда все пак.А съм решила украсата ни за ресторанта да се движи в цветовата гама бяло-златно,дали ще е подходящо нещо такова,че не мога да си го представя? :\Имате ли някакви идеи?Кои други цветове ви се струват подходящи?
Според мене бели и кремави цветя, съчетани с повече зеленина в красива аранжировка ще стоят контрастно и красиво на бялата лимузина и същевременно ще са в тон с останалата ти украса.
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: март 10, 2009, 12:45:45 »

Значи няма изобщо да опитвам, особено щом миришат неприятно. Благодаря ви, момичета!  give_rose
има различни аромати които могат да се изберат - ягода, малина, шоколад и т.н., но като цяло идва тежко за дишане .

Аз искам цвета да е слонова кост или шампанско, или от онова патешко жълто съвсев светло и нежно.
Активен
sestri4kata
Ентусиаст
**
Публикации: 86


« Отговор #402 -: март 10, 2009, 14:09:55 »

Много ви благодаря момичета за идейките blum Аз си мисля ,че една по семпла украса на колата ще бъде подходяща,пък и в крайна сметка защо трябва да се набива на очи толкова,сама по себе си колата си е бяла и идеално се вписва в цялостната идея за сватба chee
Самият ресторант е с такава обстановка има дърворезба на тавана ,а пък и ни осигуряват много хубави калъфи за столовете в златно и така си казах все пак да спестим някой лев и от обличането на столовете.Калъфите са много хубави и с златна панделка.Какво ще кажете примерно златен калъф с бяла панделка?Дали ще е хубаво ,да не са в един и същи цвят?Първоначално си представях украсата в бяло предимно ,с бели цветя и зелени елементи...ох направо не знам blush
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: март 10, 2009, 15:51:25 »

момичета, вижте какво си харесах за нашата маса



* _MG_15081.JPG (31.06 KB, 267x400 - видяно 2514 пъти.)
« Последна редакция: март 10, 2009, 15:54:34 от valia_diva » Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: март 10, 2009, 15:52:08 »

и това


* _MG_27081.JPG (64.93 KB, 600x400 - видяно 276 пъти.)
« Последна редакция: март 10, 2009, 15:53:40 от valia_diva » Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines