Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 22, 2024, 15:17:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторанта- част 3  (Прочетена 177174 пъти)
 
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: септември 08, 2008, 14:51:04 »

Амииии - моята украса беше с лилиуми във висооооки вази. Нищо не падна, гостите се виждаха много добре, но все пак ти си прецени...

Относно цвета - тъй като има доста лилаво в избраната от теб украса, а лилиумите са големи цветя, може би ще е по удачно те да са бели и ако искаш да има и рози - те да са в лилаво, за да не се натрапва цветът...

Аз например много държах на един лилиум, който се прелива от бяло в розово...Така избегнах натрапването на розово, а аранжировките ми бяха - един по- розов с два бели лилиума...

За опаковката - можеш пак да я направиш комбинация - бяло и лилаво...Но не мога да преценя без да видя цвета кое ще е по- удачно - бялото отвън, лилавото отвътре или обратно... Ти знаеш най- добре какъв ти е цветът и кое ще стои по- добре...Само да не стане много лилаво...
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: септември 08, 2008, 15:04:57 »

Също ще е красиво ако само единия вид цветя са лилави (например розите), а другите - бели и опаковката да е бяла. Бялата опаковка по-красиво ще контрастира с лилавата декоративна покривка/лента.
Да идеята е добра. Основна покривка бяла с лилава лента, бяла опаковка на цветята, в която ще има лилави рози и бели лилиуми и така ще контрастира! good

Ако от ресторанта ви не слагат бутилки по масата - може да е с всякаква височина украсата. Аз лично харесвам високи украси.
На масите ще има само по бутилка ракия! Отделно ще има една маса, която ще се преобрази на бар и на нея ще има всякакъв алкохол и безалкохолно, абе въобще всички екстри!

Аз например много държах на един лилиум, който се прелива от бяло в розово...Така избегнах натрапването на розово, а аранжировките ми бяха - един по- розов с два бели лилиума...

За опаковката - можеш пак да я направиш комбинация - бяло и лилаво...Но не мога да преценя без да видя цвета кое ще е по- удачно - бялото отвън, лилавото отвътре или обратно... Ти знаеш най- добре какъв ти е цветът и кое ще стои по- добре...Само да не стане много лилаво...
Идеята за лилиум с преливащ цвят също не е лоша! good

А мойте цветове ще са тъмно цикламено лилаво и много бледо лилаво!
« Последна редакция: септември 08, 2008, 15:06:31 от eli_m » Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: септември 08, 2008, 15:12:22 »

Благодаря за бързия отговор! give_rose И аз така мисля, защото има по-малка опасност да падне нещо!
А по въпроса за лилавото в цветята какво мислиш? Лилиума или розата или опаковката им да е лилава?
Според мен бял лилиум с тъмно и светло лилави рози ще е добре.Покривка бяла с светло лилава и в средата тъмно лилава на три части лента.
Свещите да са комбинирани бели с лилава /тъмно и светло/ и светло лилави с бяла и тъмно лилава панделка.Прозрачни камъчета по лилавите ленти на масата.
Активен
niksha
Сватбар
***
Публикации: 271



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: септември 09, 2008, 10:18:26 »

Момичета много ви благодаря за бързата реакция и невероятните идейки  give_rose . Има страхотни неща, когато се спра на нещо конкретно веднага ще пиша  girl_wink
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: септември 09, 2008, 14:18:55 »

Ако свещите са в самите икебани поставени, най-добър е вариантът "висока свещ, ниски цветя".
Така се избягва опасността от пожар  good, защото и това не бива да се подценява
Аз лично избрах този вариант за моята сватба.
Така хем не се скриваше и украсата от бутилките по масите, хем хората можеха да се виждат.

Ако свещите ще са около икебаната, има най-различни варианти, според това колко ще е отрупана масата с други работи, разбира се.
Активен
radinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 221


Няма невъзможни неща,има пропуснати възможности


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: септември 16, 2008, 15:31:30 »

ето каква беше нашата украса на ресторанта,бяха словили и балони с хелий на всяка маса.


* DSC_1564.jpg (38.92 KB, 496x329 - видяно 300 пъти.)
« Последна редакция: септември 16, 2008, 15:45:42 от radinka » Активен
radinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 221


Няма невъзможни неща,има пропуснати възможности


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: септември 16, 2008, 15:33:26 »

цветятя по-масите много гихаресвам yahoo


* DSC_1575.jpg (42.4 KB, 496x329 - видяно 284 пъти.)
Активен
radinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 221


Няма невъзможни неща,има пропуснати възможности


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: септември 16, 2008, 15:40:07 »

ето и на нашата маса по от близо give_rose


* DSC01213 (500 x 375).jpg (44.36 KB, 500x375 - видяно 241 пъти.)
Активен
radinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 221


Няма невъзможни неща,има пропуснати възможности


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: септември 16, 2008, 15:43:22 »

и последна на дансинга всичо светише,беше много готино Girl_hide girl_wink


* DSC_3186.jpg (43.91 KB, 496x330 - видяно 252 пъти.)
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: септември 27, 2008, 20:54:28 »

kuk4oo, ти в Мънисто ли работиш?
Между другото и аз мисля,че някои от нещата са им хубави.
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: септември 27, 2008, 21:36:02 »

И на мен хора,които се регистрират само да похвалят дадена фирма са ми малко съмнителни в смисъл,че най-вероятно работят в дадената фирма и си правят един вид безплатна реклама,което мен лично ме дразни! diablo
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: септември 28, 2008, 15:33:45 »

ameliaa извинявам се (ако не съм прочела някъде ), но в кой ресторант ще е сватбата ви? и в Бургас ли е?
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: септември 28, 2008, 15:53:09 »

аз искам масата ни в ресторанта да е такава...  yahoo много ми харесва...само 4е вместо зелено в нежно розовко...  yahoo


* 01.JPG (37.85 KB, 490x401 - видяно 277 пъти.)
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: септември 28, 2008, 16:00:03 »

bera, на мен тази лично много много ми харесва , но масата ви само с две места ли ще е или не, щот четох из някое списание , че имало младоженски маси само за младоженците?
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: септември 28, 2008, 16:03:43 »

6те пусна няколко снимки които ми харесват...за сужаление не знам как да ги пусна в един отговор... blush затова ги пускам всяка в отделен ...

nia 
определено не бих искала само двамата да сме с ина масата...ние и кумувете 6те сме...на снимката са само два стола но ние 6те си добавим о6те два  girl_wink


* 02.JPG (71.22 KB, 720x480 - видяно 273 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines