Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 10, 2024, 08:03:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Булото " - 2 част  (Прочетена 167826 пъти)
 
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #390 -: февруари 05, 2012, 10:51:27 »

Аз пък търся точно обратното, було с малък обем в горната си част. Как ви се струва на рокля с малък обем в долната част, кое би подхождало повече - було до кръста, малко под раменете или по-дълго?

За да ви ориентирам, търсим нещо подходящо за този вид кройка
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: февруари 05, 2012, 11:00:24 »

Благодаря ви момичета  give_rose Много ценна информация и снимки ми дадохте. Наистина булото е много пластово в горната част и едно пластово на долу. Мисля да си го ушия, за да е точно каквото го искам. Роклята ми е с шлейф и го искам до земята , но не да се влачи.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: февруари 05, 2012, 11:12:30 »

Мануела, на майка ми са казали че в сватбения център шият була по снимка. аз ще си го купя от нета, обаче.
Киви, аз съм за було до лактите ( по американския начин на оразмеряване  blush ), максимум до кръста за дадения модел . Wink


На мен лично последните две схеми много ми помогнаха  give_rose


ето това  було от линка долу ( не от предходната снимка ) , примерно ми идва малко длъжко за модела, но въпрос на избор, разбира се:)
http://www.lightinthebox.com/2-Layer-Elbow-Wedding-Veil--0273-3-_p155925.html
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #393 -: февруари 05, 2012, 11:30:19 »

Ем, много благодаря smile

Снимката с номерата ми отговори на всички въпроси, така като ги видиш едно до друго много по-лесно се избира. Харесах си №3, а №8  ми се струва твърде късо Wink

№5 също много красиво седи, много романтично изглежда булката така обгърната в него.
Активен
Andreina
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #394 -: февруари 06, 2012, 04:00:13 »

emmmmmy, на мен пък повече ми харесва воалетката. По принцип обожавам воалетки! Толкова са стилни, елегантни и сладки! Не, че имам нещо против воалите - много от тях наистина са прекрасни, но ме нерви идеята, че булките едва ли не носят униформа - всички в бяло, всички на токчета, всички забулени... Не знам. Аз съм за разчупване на стереотипа. Има толкова много варианти! Защо всички да сме еднакви?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: февруари 06, 2012, 10:49:27 »

Андреина, да ти кажа аз съм в голяма чуденка дали да не си взема и двете- в ресторанта да съм с воалетката, а в гражданското и на фотосесията- с голяямото було Love girl 1
Така или иначе воалетката е няколко лири британски- 10тина лева. Не е кой знае какъв разход. infatuated
Активен
Andreina
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #396 -: февруари 06, 2012, 16:36:38 »

emmmmmy, аз за себе си съм решила, че няма да се преформатирам. Каквото и да избера, това ще е. Просто ми се вижда неудобно и нервиращо постоянно да променям някакви аксесоари по себе си, цялата суетня и треперене да не разваля нещо... За мое спокойствие няма да се променям цял ден. Ти, ако мислиш, че няма да ти е проблем, ок:) Иначе и на мен ми е трудно да преценя какво точно искам върху главата си...
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: февруари 06, 2012, 17:03:39 »




Аз за сега съм се спряла на N•6 . Дължината и това колко да е обемно ще го мисля след като избера роклята .
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: февруари 06, 2012, 17:09:34 »

Моето е номер 4, но завършва с дантела  yahoo
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: февруари 06, 2012, 18:03:12 »

Аз дори не си спомням как го поръчах моето, спомням си само, че исках да е изчистено, с кант и от няколко пласта, но нямам никакъв спомен за дължината. Това може ли да се променя?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: февруари 06, 2012, 19:56:51 »

emmmmmy, аз за себе си съм решила, че няма да се преформатирам. Каквото и да избера, това ще е. Просто ми се вижда неудобно и нервиращо постоянно да променям някакви аксесоари по себе си, цялата суетня и треперене да не разваля нещо... За мое спокойствие няма да се променям цял ден. Ти, ако мислиш, че няма да ти е проблем, ок:) Иначе и на мен ми е трудно да преценя какво точно искам върху главата си...
Браво за решителността, на мен нещо ми липсва по темата laugh . аз ще съм със спусната коса, а воалетката е с гребенче, тоест няма да е мега сложно, но си права че се занимавам и аз с дръж ми шапката, при положение че за достатъчно неща все аз трябва да помисля.. stupid
Активен
mariajoro1984
Професор
****
Публикации: 366


« Отговор #401 -: февруари 11, 2012, 14:21:12 »

Моето е номер 2 и е много сладко,но след пробната прическа,ще реша дали изобщо да го слагам,имам чуството,че ме смалява още повече и приличам на гъба хах
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: февруари 11, 2012, 18:26:49 »

Аз вече окончателно реших, че няма да имам було. Искам да ми се вижда прическата, която още не знам каква ще е. smile
Активен
Vivid
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 396



Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: февруари 11, 2012, 20:47:43 »

Аз все още обмислям за булото. Но схемата е доста полезна. Някой знае ли как се нарича було 6 и 7? Всмисъл как да го обяснявам на продавачките, за да ме разбират правилно.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: февруари 11, 2012, 22:07:29 »

за съжаление  тук трудно обяснявам по магазините за номер 6, защото именно това е bubble veil, може би вариант е да кажеш  обемно було от няколко пласта, защото обикновено този модел е от поне 3 пласта smile. аз само за това съм осведомена. smile номер 7 , без да съм сигурна се наричаше късо обемно було, поне така го дават като вариант в сайтовете за пазаруване, веднага след номер 6 обикновено .
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines