Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 10, 2024, 16:11:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Булото " - 2 част  (Прочетена 167844 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #60 -: юли 05, 2008, 18:24:13 »

Ако е това, което е закачено на ъгъла на дивана, не е лошо, какво му е ?! Извади го от плика, напръскай го с вода или го мини само на пара с ютията и го остави така, то ще си се изправи.
Какво точно те притеснява ?
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: юли 07, 2008, 08:02:54 »

Проблемът е, че булото ми се стори преклено натрапващо се (което вероятно е, защото бях без булчинска рокля) и стоеше малко по различно, не мога добре да обясня. Но съвета ти да го напръскам с вода ми се струва добър, ще се възползвам Wink
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: юли 24, 2008, 15:23:34 »

да се впиша и тази темичка, макар че не съм 100 % дали е за тук, но все пак се отнася за булото smile
не съм гледала нито пробвала още нито рокли нито воали, но си имам моя представа за тях... та си мислех ако съм с було което минава отпред пред очите кога точно трябва да се забулвам, младоженеца  като ми види за първи път като булка забулена ли трябва да съм или не?
а този магазин за който говорите m tyler къде се намира?
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: юли 24, 2008, 15:36:01 »

www.mtyler-boutique.com
Бул. Скобелев № 2, ет.2
Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: юни 04, 2009, 12:58:41 »

Monikabiri т къде си взела булото или са ти го шили,защото ми се вижда,че тюлът е от този по-мекия,който пада по-тежко,точно какъвто си търся.Извини ме,може и да си писала някъде,но не съм видяла.
Активен
monikabiri
Ентусиаст
**
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: юни 04, 2009, 13:04:06 »

булото ми го шиха заедно с роклята в Принцес в София, наистина е от много мек и приятен тюл, макар че стои леко блестящ, което на мен не ми хареса. препоръката ми обаче е да потърсиш друго място, защото малко скъпичко ми излезе - 200 лв., пък дори и мекият тюл не е толкова скъп
Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: юни 04, 2009, 13:24:24 »

Една съфорумка беше писала,че са и ушили булото в Асеновград за 25лв.При някаква дизайнерка,обаче сега не мога да намеря този пост.Ако някой може да ми препоръча къде могат да ми го ушият,мога да дам не повече от 50лв.,за мен това е тавана,при положение,че тюла е 5-6лв.метъра.
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: юни 04, 2009, 13:26:05 »

Мога само да ти кажа цените в Милена, защото само там питах и нали и аз такова було искам. До земята е 80 лв., ако е по-дълго и се влачи 100 лв. Със сигурност би трябвало да има и по-евтини, но не знам къде  pardon
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: юни 04, 2009, 17:20:42 »

В Принцес-Пловдив също са по 80 лв.-дълго було до земята двойно/аз си поръчах такова/,точно като на снимките,незнам защо в София са толкова скъпи.
Активен
sunflower_mv
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 54



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: юни 04, 2009, 21:24:36 »

Хей, какви са тези фантастични цени?!  crazy Аз обикалях магазините само във Варна и там на повечето места подаряват булото към роклята, ако е купена от същия магазин. Ако не - цените не надвишават 60 лв!!! Дори дългите до земята бяха в порядъка 57-60 лв. Поне това, което видях аз ...  Наистина не си заслужава такава цена за воал.  pardon
Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: юни 05, 2009, 09:14:21 »

При тия цени реших да си купя тюл от Асеновград и да дам на някоя шивачка от Враца да ми го ушие,в крайна сметка какво има талкова да се шие,само отгоре да се набере малко.
Активен
Vilito_az
Любопитен
*
Публикации: 27



« Отговор #71 -: юни 05, 2009, 21:07:35 »

Момичета, току що ми дойде идея за воал, не точно де... малко парче дантела или нещо подобно закрепено някак и покриващо само част от лицето... виждала съм по филмите, но само в комбинация със шапка... опитах да намеря снимки, но не успях... някоя ако е виждала ще съм много благодарна да покаже или поне ако знаете как се казва, ако се сетихте за какво говоря, да ми кажете, че да знам какво да търся, че така да обяснявам по магазините... smile
Активен
Vilito_az
Любопитен
*
Публикации: 27



« Отговор #72 -: юни 05, 2009, 22:27:26 »

намерих, намерих...  danceg

http://www.album.bg/veli.velichkova/?upload_done=27
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: юни 05, 2009, 22:37:50 »

Чета, чета ама май въпроса хич не се върти около това дали да има или няма було smile. Аз пък не искам да нося було, а само косата ми да бъде украсена с разни сладурски фибички. Стана ми мъчно като четох, че някои трябва да прави нещо независимо, че не го иска. Аз не позволих на "родата" да ми казва как ще си правя сватбата, но ние си я плащаме   Wink
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #74 -: юни 06, 2009, 00:29:26 »

ако се сетихте за какво говоря, да ми кажете, че да знам какво да търся, че така да обяснявам по магазините... smile

На български се казва воалетка  good
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines