Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 10, 2024, 00:33:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: медена седмичка в близка Турция  (Прочетена 134497 пъти)
 
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: октомври 21, 2008, 20:43:55 »

 И ние хванахме Шекер Байрама и имаше много забавленияв хотела,оркестър, но до амфитеатъра не стигнахме, както казах беше студено. Иначе и ние от Бодрум ходихме до Памуккале, беше прекрасно, препоръчвам ви да го видите good
Активен
zornica_82
Новак
*
Публикации: 10



« Отговор #76 -: октомври 24, 2008, 16:34:21 »

а аз довечера летя за Алания (на юг от Анталия). Сигурна съм, че ще е божествено smile Като се върна съм обещала да си направя албум и ще сложа и снимки от там smile yahoo
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: октомври 28, 2008, 08:45:55 »

и ние се прибрахме от медената ни седмичка в Алания. беше невероятно:) и въпреки че сме втората половина на октомври и тук ходим с палта там основното ни облекло беше банския smile  малко далече но един ден се разходихме до памукале, че споменаха че скоро ще го затварят за реставрации. с една дума КРАСОТА....
много сме доволни че избрахме тази дестинация да се поглезим и релаксираме след сватбата smile
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: октомври 28, 2008, 13:06:11 »

А аз да ви се похваля - ние ще ходим с мъж ми до Истанбул и Одрин. И аз много се вълнувам, защото това ще ни е първата почивка заедно, а и събрано с повода - сватбено пътешествие, се надявам да остане неповторимо и много романтично smilesmilesmile
Активен
expert
Ентусиаст
**
Публикации: 88


« Отговор #79 -: януари 04, 2009, 22:42:11 »

Турция ми е резервен вариант, ако отпаднат Мексико или Рио де Жанейро. Сигурно ще запазим в хотел Риксос Премиум Белек (7 звезди). Все пак трябва да се съобразя и с милото. Той много не обича дългите пътувания.
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: януари 05, 2009, 11:23:11 »

За първи път чувам за 7 звезди  crazy Трябва да е наистина мега лукс.  smile
Първите два варианта звучат много интересно. Дано се осъществят и после да разказваш good
Активен
stranger
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: януари 12, 2009, 01:08:47 »

Всъщност е 5 : blum
Лично аз съм почитател на екзотиката! smile
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: януари 12, 2009, 08:35:01 »

expert, пожелавам ти Мексико или Рио от все сърце! Иначе stranger е права, не 7, а 5-звезден хотел е Риксос. Те се рекламират като 7-звезден, но на практика 7 звезди е мит, изграден от разни величия в близкия изток, официално такова нещо няма  nea. Ние за миналото лято доста се интересувахме и от Турция, и от Гърция и това, което прочетох за Риксос, не ме впечатли особено. Доста хора пишат, че обслужването не отговаря на 5 звезди, мудни и неорганизирани са и комплексът е доста голям на площ, но качеството не е толкова високо. Другото, което ме смути, е че уж е all inclusive, но има много лимитации и разбираш за тях, когато пристигнеш и в крайна сметка може да стане така, че да си плащаш за по-добър алкохол, да не могат да ти направят резервация за ресторанта, в който искаш да отидеш и т.н. Ти може би имаш препоръки, за да препочетеш този хотел, но исках просто да те предупредя какво съм чела аз. Ние много време мислихме какво да правим, гледахме доста места и в крайна сметка доста променихме първоначалните планове, защото бяхме много хора, но за медена седмица ти препоръчвам това място в Санторини: http://www.mystique.gr/gallery.htm#.

Моята мечта е да отидем до Санторини и там може да се вземе кола под наем и да се обикаля по острова, доста интересно е, има вулкан, топли извори, може да се ходи и до съседни острови, да се гледат красивите залези, ах, размечтах се  girl_in_love
« Последна редакция: януари 12, 2009, 08:36:47 от ellie_bellie » Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: януари 12, 2009, 22:36:37 »

уау  shok и аз се размечтах....красиво местенце Санторини  pleasantry
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: февруари 20, 2009, 12:46:32 »

Момичета, след много идеи, накрая пак опирам до Турция за медена седмичка.
Имам въпрос - може ли да не се включваме в обща група, а да ни направят някакъв индивидуален пакет... Щото от една агенция ми казаха, че пътуванията били събота - до следваща събота, щото друг ден в хотелите там не настанявали. Ама че глупост.
Нека някой сподели практически опит, моля ви.
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: февруари 20, 2009, 13:13:43 »

elean, за турция (зависи от сезоона) има определени дни за полетите. някои фирми са понеделник, други четвъртък, петък или събота. нали не си представяш полет специално за вас. може да избереш и вариант с индивидуално пътуване, но ти си поемашш тези разходи отделно. и излиза доста по скъпичко отколкото чартърните полети които са в пакетите на тур. агенции. поразпитай повечко фирми предполагам все ще откриеш нещо което се доближава до това което искаш.
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: февруари 20, 2009, 14:37:32 »

благодаря ечи,  така и ще направя.
Иначе съм наясно с това, че няма как за нас специален чартър  blum
Активен
jiveto81
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: март 11, 2009, 23:21:26 »

благодаря ечи,  така и ще направя.
Иначе съм наясно с това, че няма как за нас специален чартър  blum

elean,и ние си мислим за Турция.Сватбата ни е в събота и ни се иска да тръгваме за почивката в понеделник или вторник за 5 дена.Моля те като проверяваш ако попаднеш на такава оферта да ми пишеш.
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: март 20, 2009, 22:50:55 »

живето, не намерих такава оферта... Трябва да се изчака до следваща събота, напр. Повечето са с тръгване в събота - поне тези за Анталия, които гледах.
А на това отгоре са и скъпички - с около 20% повечко от миналогодишните.
Ние пак сме в колебание, направо вече не знам къде ще идем, а си пуснах една хубава отпуска...леле
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #89 -: март 21, 2009, 10:32:46 »

Здравейте момичета!Ние с милото се интересувахме от почивките в Анталия и в момента има намаления.До 31 март важи.Ние вече си избрахме хотел-4 звезден и ще ни излезе по 1000лв на човек за седем нощувки.Заминаваме на 18 юли!
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines