Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 15, 2024, 12:42:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Cinderella-25.07.2009  (Прочетена 38089 пъти)
 
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« -: юни 26, 2009, 14:26:54 »

И за тебе мила Лази трябва да има темичка. Очакваме с нетърпение да започнеш да я запълваш. Пожелавам ти спокойни дни до сватбата. give_rose
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юни 26, 2009, 14:51:17 »

Ей Пепеляшке - честита темичка. Приятна подготовка и страхотни и положителни емоции give_rose
Активен
vania_ps
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 48



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юни 26, 2009, 15:03:17 »

Честита темичка и от мен! Нека през оставащата подготовка всичко да мине гладко, да става всичко, което си си наумила и най-вече да си  спокойна. Ще очакваме с нетърпение да ни информираш за случващото се около теб smile
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юни 26, 2009, 15:22:45 »

Благодаря ви момичета, много се радвам че си имам и аз темичка и започвам да разказвам до къде сме стигнали...
Благодаря ти специално мила valia_diva  give_rose
До момента свършено
Имаме си ресторант и църква, понеже сме подписали от агенцията ще ни направят изнесен ритуал (театър) в ресторанта
Булката:
рокля,обувки,жартиер
Младоженеца:
костюм,риза,обувки,колан
Имам 5 шаферки и само едната има рокля  angry другите тепърва ще им шия роклите, не сме избрали плат даже  cray
халки-гравирани  tease
чашите са купени не съм ги украсила
прибори за тортата от ресторанта
покани-почти раздадени
свещи за църквата
пробна прическа направена
за грим се колебая още  nea
украсата на ресторанта, колата, букет и бутониери-уточнени с агенцията-естествени цветя (бяло и лилаво), колебая се дали да сложа и малко балони
торта-поръчана от Скалата-с много красива стойка-светещ фонтан
ритуалното пиле ще е от ресторанта, а питките ще са от баба ми
купени вулкани за тортата и за първия танц

Остава да се свърши    crazy
да купим алкохол  cray не сме решили от къде, какъв и колко
да си облека шаферките и майката
да се направят картичките в които ще слагаме снимка-подарък за гостите
да се купи вино за църквата и шампанско за ритуала
да се украсят чаши, шампанско и др дреболии
да се направят късметчета и да се купят кошнички
бельо за булката и младоженеца
бижута за булката  angry
да се купят бутониерки за закичаване на най -близките гости
да уточним менюто
да се срещнем с дж,фото, видео, агентката-последно
да надпишем тейбъл картичките
да направим етикетите за ракията
колебаем се дали да правим кутия за парите
колебая се дали да правя пробен грим
За това се сещам в момента, но и това ми стига да се паникьосам вече бррррр, имало доста неща за правене още  crazy
Слагам снимки в галерията на това, което имам за момента, останалите неща като ги украся и накипря  blum

Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юни 26, 2009, 15:37:33 »

Ще стискам палци всичко да бъде свършено навреме.
И тук е ред да те попитам - твоята агентка не може ли да ти помогне в част от нещата - чаши, шампанско, бутониерки, дреболийки всякакви, за да ти спести обикалянето, етикети и т.н.
За кутията за парите - моята я направих за 2часа някъде. Проточи се, защото изчаквах да ми съхне лепилото и малко време ми отне сглобяването на панделката. Ползвах креп хартия, която никак не е скъпа. В крайна сметка ако не ти се прави, не е задължително да имаш
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юни 26, 2009, 15:41:21 »

Работата е там, че искам да си направя повечето неща сама, обичам да се занимавам а и ако не ми хареса нещо как е направено ще стане... diablo ,вероятно ще ми помогнат шаферките
За кутия се колебая дали да имаме изобщо, а също и сватбена книга, кутия е нужна може би, не знам още...
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юни 26, 2009, 16:32:28 »

честита темичка, лази! как лети времето ето че и твоята сватба наближава.пак ще кажа, че роклята ти е като на истинака пепеляшка. страхотна е. а за прическата просто нямам думи yahoo. за дреболийките не се притеснявай, ще ги оправите.
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юни 26, 2009, 16:41:08 »

Хей, коя сладурка си има тема! smile
Много добре вървиш с подготовката. За кутията - бих те посъветвала или да си купиш, или да си направиш. Ще ти трябва! Иначе ще се видиш в чудо къде да слагаш пликовете, а те няма да са малко  good
Спряла ли си се на гримьор (каза, че се чудиш). На мен пробния грим много ми помогна да се възприема и да се почувствам спокойна, че няма да ми се разкапе в деня на сватбата.
За книга за гости - не е задължително, но ще ти остане хубав спомен. Защо да си го спестяваш?
Ще те следя с интерес, нали знаеш smile
Целувки и много прегръдки.
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юни 26, 2009, 18:16:15 »

Хей, Cindarella, здравей и от мен и честита темичка. Щом си я имаш, значи малко остава и до твоята сватба. Вярвам, че от сега ти е притеснено и нямаш търпение да дойде момента.
Няма да се притесняваш за несвършената работа. За всичко ще си дойде времето. Булката трябва да е красива на сватбения си ден, не нервна. Нали?! Wink Wink
Активен
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юни 26, 2009, 20:45:27 »

Cinderella,Честита темичка и от мен!   Bravo give_rose
още от като видях разни неща по другите теми, чаках с нетърпение да си имаш своя,да разказваш за вълненията и приготовленията...  yahoo
всичките ти неща до сега са страхотни а прическата ти е просто  girl_in_love чак ми се прииска да я бях видяла преди моята сватба,щях да съм със сигурност с вдигната коса  girl_wink
Сигурна съм че ще си прекрасна булка и сватбата ви ще е незабравима!!!!  Dance
ще следя с интерес!!!!!  yahoo  danceg
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юни 26, 2009, 21:01:18 »

Ох благодаря ви момичета за куража, много е хубаво да си има темичка човек, чувствам се по-специална  blush
Забравих да пиша че нямам фуста, не си донесох от САЩ, но се надявам да няма проблем да ми я ушият тук, ще питам в Принцес.
Ели за гримьор вече клоня към Слави, понеже толкова щастливи булки ми се насъбраха последните дни като наблюдение, че май май и аз съм за него, но след като е толкова добър се чудя къде е смисъла на пробния, пък и Кристинка ми направи много добър грим наскоро и се видях с по-силен вечерен грим, ще го мисля още малко...
За кутия ще изфабрикувам една може би, че малко ми омръзна за някакви дребни неща, които са толкова евтини по себестойност да ми искат безумни суми...
Утре едната шаферка ще спи у нас и ще ми помогне да понаправим някой дреболийки  yahoo та така движим се бавно бавно.
Мъжа ми заминава на 3 дневна експедиция утре, с кума ще покоряват връх Вихрен и след това вече ще се заеме и той да помага по-сериозно, че не е много активен до сега  pleasantry
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юни 27, 2009, 08:34:37 »

Честита темичка и от мен, мила Пепеляшке!!! Ще я следя с огромен интерес- позитивните хора са ме радвали изключително много винаги!!!
Чакам с нетърпение още снимки, за сега всичко е чудно! Пожелавам ти да правиш всичко с усмивката си- гарантирам ти, че ще се получи прекрасно!
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юни 27, 2009, 08:41:27 »

Кой си имал темичка..и аз без да видя пък и ти без да се похвалиш  blum
честито миличка.за нищо не се притеснявай защото знам че ще се справиш със всичко, имате достатъчно време да изпипате нещата и всичко да бъде перфектно, в което не се съмнявам:))
Пращам ти хиляди целувки kiss2**
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юни 27, 2009, 09:51:48 »

Честита темичка и от мен.
Пожелавам ти леки и спокойни дни до финала и една невероятна сватба като резултата от всички положени усилия.
И слагай повечко снимки че нямам търпение да видя всичко, което си избрала smilesmilesmile
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юни 27, 2009, 12:35:12 »

днес ще правим късметчетата за хвърляне след църквата с едната шаферка, купихме жито, но не знам от къде да вземем малки бомбони нали и от тях се слага по едно-две
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines