Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 11, 2024, 11:50:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Фотеви - Варна (фотографи)  (Прочетена 61056 пъти)
 
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: декември 11, 2007, 13:59:37 »

maslinka мила и ние бахме при Венци и Живка и не сме им казвали какви да ни бъдат снимките но тези който си споменала ние ги имаме но се сепритеснявай толкова вие пък сигурно имате такива който ние ги нямаме така че не се притеснявай толкова за 2-3 снимки
важното е че сте доволни като се оставят на страна 2-3 снмки който просто явно са били пропуснати с суматохата
нали знаеш че няма идеална сватба, все нещо ще излезе от което не сме били доволни
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: декември 11, 2007, 14:01:11 »

не съм се притеснила,просто споделям опита си по темата Wink
но наистина не ми стана приятно от пропуските им
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #92 -: декември 11, 2007, 14:31:05 »

Няма как да не ти е неприятно...но погледни от другата му страна...имате просто чудесни и професионални снимки girl_in_love..дали младши или старши Фотеви са си Фотеви pardon
Активен
seal
Новак
*
Публикации: 12


« Отговор #93 -: декември 11, 2007, 15:00:05 »

Абе, незнам гледали СМЕ И други снимки правени от Живка и Венци и има такива сними дето Маслинка ги няма, интересно какво се е получили при вас.Ама аз си мисля че не трябва да очаквате от фотографите абсолютно всичко,все пак и младоженците трябва да имат участие в сниките с желание.МАСЛИНКА КАТО СИ ИСКАЛА ТАКИВА СНИМКИ,ПЪК ПОТДСКАЖИ ИМ НА ФОТОГРАФИТЕ ДЕ!!!
До колкото знам Венци и Живка са доста мили и помагат много на младоженците, но и младоженците като знаят какво искат става още по-лестно.Всяка сватба е различно, нещата се стичат по различен начин!!!
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: декември 11, 2007, 15:13:36 »

seal мился че не си прав(права) аз съм булка а не надзорник фотограф,сватбата е нещо което ми се случва за пръв и дано последен път в живота ми,човвек прелива от емоции и последното което съм си мислила е да им давам напътсвие какво да снимат,наистина можеби за липсата на снимка"гръб на роклята" трябваше да кажа но и те трябва да си знаят кое не трябва да се пропуска,но моите извенения за липсата на снимка на младожеците влизащи в църквата със свещите  са си виновни те.
Не мисля че съм искала кой знае какви изкилиферчени пози че да им напомням и да им подсказвам,просто липсват съществени снимки,които досега не съм виждала някой да ги няма,все едно да нямаш снимка на букета pardon
както и да е,няма идеални неща на този свят,аз само исках да предупредя тези които са си ги избрали да им напомнят,защото явно и те забравят.
и пак казвам като цяло съм доволна,но имам и забележки към работата им,дано не допускат при други сватби тези липси защото наистина са много добри фотографи.
« Последна редакция: декември 11, 2007, 15:33:22 от maslinka » Активен
seal
Новак
*
Публикации: 12


« Отговор #95 -: декември 11, 2007, 15:25:53 »

кои са много добри липсите или Венци и Живка Фотеви!!!
Всеки и прав за себе си!!!
Активен
seal
Новак
*
Публикации: 12


« Отговор #96 -: декември 11, 2007, 16:05:31 »

Маслинка ти на тях каза ли им за тези твои забележки, ние скоро ще имаме срща с тях за нашата сватба ще им предадем от твое име. Защото те ще снимат нашата сватба!!!
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #97 -: декември 11, 2007, 16:35:50 »

Аааа аз си мисля, че се засягаш излишно на тема "Фотеви" crazy....Не мога да си обесня защо толкова лично го вземаш всичко което се каже за тях. girl_impossible Нормално е да има доволни и недоволни pardon....
И мисля че ще е много некоретно,а и глупаво от твоя страна ако цитираш името на маслинка. Тяхната сватба е вече факт и каквото и да се каже, че е можело да стане вече няма смисъл....просто кажи на Венци и Живка, че ти държиш да еди си кои пози...
« Последна редакция: декември 11, 2007, 16:37:40 от Мая » Активен
seal
Новак
*
Публикации: 12


« Отговор #98 -: декември 11, 2007, 16:42:19 »

Ама Мая, ти разбираш ли че гледахме страшно много снимки правени от тях и такива снимки имаше, мисля 
 си че Маслинка нещо....!!!!
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: декември 11, 2007, 16:47:18 »

seal когато се срещнете с Венци и Живка кажи им какво искаш от тях.......какви снимки очакваш,в какви пози искаш да те снимат т.н.
Предварително уговорете тези неща,за да не останеш разочарована на финала good
На нашата предварителна среща с тях така направихме.......Няма да забравя как ги предупредих,че ги очакват "трудни" снимки,понеже съм малко срамежлива blush и ще се притесня от камера и фотоапарат пред лицето ми.....В самия ден обаче толкова се постараха да ме предразположат и да ме разсмиват докато ме "щракаха"
И ето,че съм доволна от това което направихме заедно с тях good
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: декември 11, 2007, 16:49:23 »

Ама Мая, ти разбираш ли че гледахме страшно много снимки правени от тях и такива снимки имаше, мисля 
 си че Маслинка нещо....!!!!
какво нещо.............?
аз последно пиша в темата защото нямам какво повече да кажа,пък и рекламното им лице явно ме обвинява в нещо без основания
Активен
seal
Новак
*
Публикации: 12


« Отговор #101 -: декември 11, 2007, 17:05:32 »

Ха, ХА какво рекламно лице ние ще сме поредните им клиенти.
Сиска точно така смятаме да направим и това е правилно.Ние веднъж се срещнахме, но скоро пак ще се видим те са много готини и смятам че всичко ще е наред.Като гледаме разбират си доста от работата а и аз имам голямо желание нещата да се получат, така че ще  обсъдим всичко добре!
Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: декември 11, 2007, 18:57:13 »

Аз мога да кажа само няколко думи.Много се притеснявах в началото за снимките,незнаех какво ще стане,както и филма,но получих невероятни снимки,с невероятно качество от професионалисти.Всички снимки с гордост ги показвам,защото са незабравими.Ние имаме снимки и на тортата и със свещите и т.н,макар,че не съм казвала нито на Венци,нито на Живка какво да снимат.Останах много доволна и те са си моят фаворит.И в други форуми съм писала за тях,защото тези хора,трябва да снимат и да правят нашият незабравим момент-ПРИКАЗКА.
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #103 -: декември 12, 2007, 00:03:35 »

Фотеви!Вдигнете цените!Ще се счупите от работа през 2008г.Явно трябва да се пренесем от София във Варна. Конкуренцията е малка. Има само една фирма фотографооператори. А защо е една фирма? Как се справя с толкова много клиенти, при положение, че и собствениците работят? Интересни работи стават във Варна. Противоположни на някакви нормални пазарни механизми.
Активен
margi
Ентусиаст
**
Публикации: 133



« Отговор #104 -: декември 12, 2007, 01:08:27 »

Pachoran писна ми да слушам за Фотеви, честно ти казвам /без да обиждам булките, разбира се/. Те са заинтересовани или имат емоционално изживяване,коментари и т.н. Обаче, не че се заяждам, ама ти какъв си в цялата тая работа?  Разбрах със сигурност, че си различен - добре! Ама на какво държиш кажи тогава? Не мога да те определя. В какво трябва ти да ни убедиш? Ами, то твоето не бяха пазарни механизми, преразпределяне на пазара, оценки за едно, реклами за друго,. Сега и ценовата политика на Фотеви си метнал. Твърдиш, че не си им рекламно лице, ама и конкурент не си. Е, какво си? Друго ми стана мнооооого ясно - ти си пълеен професионалист, а не като другите да ходят по строежи. Поради което аз смятам да поканя теб да снимаш моята сватба. НАЙ-ТЪРЖЕСТВЕНО. Хем ще видя истински гений, хем малко няма да те има тук. Сега, ако не приемеш моята покана, добре но поне измисли нещо свястно като причина. Че тея пазарни схеми дето ни представяш на нас в провинцията не са ни ги преподавали. И незнам как усети кой пост идва от прованса, кой от София? Едва ли ще е по аромата, тъй че казвай директно чии становища определи ти като лафове от селски вечеринки? Стига само си нападал
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines