Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 12, 2024, 06:06:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 59 60 [61] 62 63 ... 83   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторант  (Прочетена 421353 пъти)
 
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #900 -: септември 19, 2007, 12:39:51 »

Благодаря ти мила! Хубавото е, че собственичката е много готина и дори станахме приятелки, това е една от причините поради които го избрах - дават ми пълна свобода на меню, подредба, украса и всичко. yahoo
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #901 -: септември 19, 2007, 12:41:23 »

Значи имате солидна обещаваща основа за незабравима сватба и голям купон  yahoo Dance danceg yahoo Страхотно!!!!!!!!!!!!1
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #902 -: септември 19, 2007, 16:46:17 »

Значи имате солидна обещаваща основа за незабравима сватба и голям купон  yahoo Dance danceg yahoo Страхотно!!!!!!!!!!!!1
Oooo даа  yahoo danceg DANCE и ресторанта и Dj-ите сме се разбрали веселбата да продължи ' до някога в зори" - както пише в поканата  yahoo
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #903 -: септември 19, 2007, 20:15:04 »

Бени чудесно е украсен ресторанта ви както всичко на сватбата а и сандъчето с поратското съкровище е невероятно give_rose
Вероника този ресторант да не е панорама на Дондуков защото много ми прилича на него но може и да бъркам.прелестен е наистина Bravo за избора и няма смисъл да го украсяваш ще стане много претрупано good
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #904 -: септември 19, 2007, 20:41:46 »

Не мила Клео, не е Панорама, а Александър на Позитано 20
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #905 -: септември 19, 2007, 21:23:35 »

извинявай за грешката миличка.но е разкошен много ми харесва girl_in_love защп съм го подминала и не съм го разгледала нещо пропуск си откривам  angry angry angry
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #906 -: септември 19, 2007, 21:37:54 »

Милички, темата е само за украсата, а за самите ресторанти знаете, че имаме друга  pardon
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #907 -: септември 20, 2007, 08:30:05 »

prin4ipessa мила идеята за съкровището е просто невероятна- получило се е страшно оригинално и красиво нямам думи  give_rose Bravo Bravo
Вероника и вашият ресторант е украсен доста добре- наистина поне с това няма да се занимаваш много  good
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #908 -: септември 20, 2007, 08:39:33 »

Вероника, от това, което виждам, единствената украса, която търпи този невероятен ресторант, са ленти от плат през масите /шифонени примерно/ и някакви малки/ниски аранжировки от цветя или свещички и като финал цветни салфетки. Всичко друго ще дойде претрупано според мен.
Поздравления за попадението! Защоооо /няма радоосттт за тееебб..не, това беше друго Wink  laugh /няма ресторанти с такава украса и в Стара Загора!  cray
Принчипеса, ти разби стереотипите с това сандъче! good
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #909 -: септември 20, 2007, 21:21:46 »

в нашия ресторант има едни много сладки салфетки сгънати много хбаво  и поставени в чашите,но с ачервени аз си купих в  бордо цвят,но сервитюрката ми каза че на сватба тях не ги слагат защото били къртовски труд да се сгънат 130салфетки и днес цял ден съм сгъвала сълфетки,боли ме чак гърба Mad girl а мама се майтапи ако не ги сложат майтап дето сме сгъвали само laugh
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #910 -: септември 20, 2007, 21:34:18 »

в нашия ресторант има едни много сладки салфетки сгънати много хбаво  и поставени в чашите,но с ачервени аз си купих в  бордо цвят,но сервитюрката ми каза че на сватба тях не ги слагат защото били къртовски труд да се сгънат 130салфетки и днес цял ден съм сгъвала сълфетки,боли ме чак гърба Mad girl а мама се майтапи ако не ги сложат майтап дето сме сгъвали само laugh
Лелеееееееееееее то това си е къртовски труд... Oh my ......почти съм сигурна, че никой мъж не би се наел да прави такива неща заради свтабата си..а ние на какви неща сме готови момичета... Girl_sing, нищо важното е, че искаме така да бъде и правим всичко възможно за релизирането на целта. Милинка, поздравления за търпението и спокойствието с което приготовляваш всичко за сватбата... Bravo Bravo Bravo
 give_rose
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #911 -: септември 20, 2007, 21:36:12 »

Маслинче мила ще ни покажеш ли как си ги сгънала good DANCE аз съм на вълна сълфетки в момента и много ми се ще да видя и да черпя идеи
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #912 -: септември 20, 2007, 21:41:33 »

е как ням ада покажа Wink
сгъваш на две като триъгалник после на витрило и после пак на две самата салфетка и крайчетата се прищипват


* с.JPG (40.57 KB, 640x768 - видяно 609 пъти.)
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #913 -: септември 20, 2007, 21:47:45 »

много красиво но аз не разбрах как се сгува точно много съм зле
как на триъгълник както си е квадратна я сгъвам ли?и после?извинявай че съм такава ама....а наистина са много красиви мила и така в чашите ще си седят нали така?
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #914 -: септември 20, 2007, 21:57:34 »

maslinka,
страхотно си се справила! Bravo Нали знаеш, че невъзнаграден труд няма! good

Клео, ето ти сайтчета за сгъване на различни видове салфетки  - с картинки е обяснено как става

http://www.weddingdetails.com/planning/napkins.cfm

http://www.napkinfoldingguide.com/

http://www.wholesale-table-linens.com/napkin-folding.html
« Последна редакция: септември 20, 2007, 22:01:06 от anichka » Активен
Страници: 1 ... 59 60 [61] 62 63 ... 83   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines