Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 11, 2024, 19:22:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 83   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторант  (Прочетена 421309 пъти)
 
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #870 -: септември 10, 2007, 15:56:39 »

 :bravo:чудесна идея!как не се сетих по-рано :angry:А колко ги гледах в Бриколаж и се чудих къде да ги бучна,ам то може ли всичко да измислиш сам!?

А за калъфите ohmyТова си е страхотно попадение!Тук плащаш най-малко 3лв. и то за под наем!
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #871 -: септември 10, 2007, 16:00:59 »

много добра идея но моята сватба е дневна уххх пак съм прецакана и ме е яд hysteric Mad girl
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #872 -: септември 10, 2007, 16:02:54 »

Да за калъфите цената е просто страхотна, браво миличка  Bravo Наистиан тук във Варна цена под 3лв. не чух така че това си е направо невероятно попадение- бъдещите булки могат да се възползват Bravo С калъфите става много красиво, нашата украса даже я снимаха от ресторанта за реклама- не че беше нещо невероятно но на мен си ми харесваше  give_rose Wink
Активен
galchos
Сватбар
***
Публикации: 235



« Отговор #873 -: септември 10, 2007, 16:04:52 »

моята украса излезе невероятно красива и подходяща...малко много парички дойде, но беше направена страхотно....като взема снимките-показвам утре надявам се...много слънчогледи и цветя smile отиваха на чергите в ресторанта...само предварително да ме бяха предупредили за цената, че ме изненадаха леко след това...
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #874 -: септември 10, 2007, 16:09:37 »

И мене ме изненадаха с цената на цветята, но пък бяха хубави и много им се радвах,а след това си ги взех и вкъщи и допреди 2 дни си бяха много добре и им се нагледах DANCE А от другата украса си бях много доволна и цената беше добра  good
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #875 -: септември 11, 2007, 08:08:16 »

Да ви кажа, ако в крайна сметка изобщо имам калъфи и панделки и ги поръчам в Нова Загора, после с удоволствие ще ги продам на някое момиче /ако са запазени, разбира се  Wink / за по 50ст. на брой. Така поне 2-ма души ще се на далавера  danceg Мисля, че ще бъде чудесно да си помагаме по подобен начин с каквото можем. Жалко само, че като гледам няма много булки-заралийки...  nea  nea  nea
Активен
Jungle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205


What goes around, comes around...


Моят сватбен албум

« Отговор #876 -: септември 11, 2007, 08:56:28 »

Да ви кажа, ако в крайна сметка изобщо имам калъфи и панделки и ги поръчам в Нова Загора, после с удоволствие ще ги продам на някое момиче /ако са запазени, разбира се  Wink / за по 50ст. на брой. Така поне 2-ма души ще се на далавера  danceg Мисля, че ще бъде чудесно да си помагаме по подобен начин с каквото можем. Жалко само, че като гледам няма много булки-заралийки...  nea  nea  nea

Avva, аз съм заралийка бе  DANCE Много харесвам калъфи за столове. Вчера говорих с моята агентка и за моя радост е ушила калъфи, които ще мога да ползвам.
Но тези които са в Нова Загора са на далавера good
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #877 -: септември 12, 2007, 14:13:11 »

Jungle, коя агенция си избрала за украса на сватбата? И каква цена ти искат за калъфи?
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #878 -: септември 12, 2007, 20:50:01 »



Ето част от украсата ми в ресторанта. Панделките си ги правихме ние, по-скоро мама. Направени са от същата "хартия" от която и червените ленти по масата. Решение е защото, една ролка хартия е 10метра, дели се на две и става 20 метра дължина. Цената е 6-8лв и има най-различни цветове.
« Последна редакция: септември 12, 2007, 21:43:54 от Little_Sweet_Didka » Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #879 -: септември 12, 2007, 20:53:26 »

чудесна украса мила give_rose Bravo много ми харсва и как сте опаковали колоните само аз се чудя за тези в нашия ресторант те са правоъгълни и забележете КУМА ми предложи да има нещо като лияни по тях например защото аз мислех да наблегна изцяло на украсата от цветя но ми се струва че ще дойде много като парички!няккави идеи милички?
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #880 -: септември 12, 2007, 21:15:33 »

Дидка голяма красота направо нямам думи- поздравявам те и ти се радвам от сърце- правиш всичко с много вкус и стил  Bravo give_rose give_rose
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #881 -: септември 12, 2007, 21:42:55 »

чудесна украса мила give_rose Bravo много ми харсва и как сте опаковали колоните само аз се чудя за тези в нашия ресторант те са правоъгълни и забележете КУМА ми предложи да има нещо като лияни по тях например защото аз мислех да наблегна изцяло на украсата от цветя но ми се струва че ще дойде много като парички!няккави идеи милички?

Сладурче, мога да помогна-това го правихме за сватбата на Стела....още е в нас и цветята са изкуствени, с подходящия цвят отдолу и ще стане good
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #882 -: септември 12, 2007, 21:51:44 »

за такова нещо питам но ако може да не е жълто ами прасковено(ех този мой любим цвят)и моите цветя не са маргаритки тези на такива ми приличат но точно за такова нещо говоря @}->--мила благодаря ти @}->--а и исках да те питам(охх дано не те притеснявам)за салфетките за магазина къде беше
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #883 -: септември 12, 2007, 21:54:52 »

Ето още малко снимки на украсата от ресторанта.
За съжаление, нещо при кроенето на платовете се е оберкало и червеният плат не е стигнал за това ОТВРАТИТЕЛНО пано зад гърба на масата ни......



 :offtopic:Клео слънце-съвесем съм забравила!!! girl_impossible Утре обещавам!!!!
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #884 -: септември 12, 2007, 22:07:28 »

мила красота е всичко създадено от теб  ебожествено да знаеш Bravo give_rose не се притеснявай аз ще почакам ако нямаш възможност няма проблем не искам да преча или да досаждам и виж ме каква съм ти си съвсем прясна младоженка а аз те товаря с моите глупости :'(извинявай много съм несъобразителна
Активен
Страници: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 83   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines