Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 12, 2024, 03:06:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 56 57 [58] 59 60 ... 83   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторант  (Прочетена 421335 пъти)
 
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #855 -: август 28, 2007, 13:49:40 »

само питай, каквото можем ще помагаме good нали затова сме тук всички - да се поддържаме една друга и да си даваме идеи  DANCE
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #856 -: август 28, 2007, 13:52:16 »

kleo20 а имаш ли снимка на ресторанта, който сте си избрали?
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #857 -: август 28, 2007, 14:58:55 »

Нямам възможност да изчета всичко написано, така че да ме извините. Къде в София мога се погрижат отлично за украсата на ресторанта?
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #858 -: август 28, 2007, 15:02:25 »

ами ресторанта е Форум централ на смърфиетка и беше там сватбата и на мандаринка също good ще съм благодарна за всяка помощ yahoo danceg
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #859 -: август 31, 2007, 19:48:10 »

Някой знае ли къде да намеря калъфи за столове?
Активен
mar4e1984
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



« Отговор #860 -: септември 04, 2007, 11:36:15 »

Някой може ли да ми каже как може да се украси р-т "Ростов" в Плевен? Предварително ви благодаря. Помагайте че сватбата е на 22.09.
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #861 -: септември 04, 2007, 17:05:03 »

Някой може ли да ми каже как може да се украси р-т "Ростов" в Плевен? Предварително ви благодаря. Помагайте че сватбата е на 22.09.
Мила,кажи нещо повече-в какви цветове ще е сватбата,дай снимки на ресторанта...

Ето това беше нашият ресторант!
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #862 -: септември 04, 2007, 17:07:38 »

Ето още малко!
извинете ме за големите снимки! blush
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #863 -: септември 04, 2007, 20:37:27 »

прслестно  е мила адски много ми харесва обожавам го този цвят
Активен
Jungle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205


What goes around, comes around...


Моят сватбен албум

« Отговор #864 -: септември 04, 2007, 22:35:23 »

ами ресторанта е Форум централ на смърфиетка и беше там сватбата и на мандаринка също good ще съм благодарна за всяка помощ yahoo danceg

Клео, това ресторант Форум на хотел Форум ли е ...мисля беше в Красна поляна до Билата ? Ние миналата събота бяхме на сватба там  Wink Извинете за Оффа give_rose
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #865 -: септември 04, 2007, 22:44:10 »

ами ресторанта е Форум централ на смърфиетка и беше там сватбата и на мандаринка също good ще съм благодарна за всяка помощ yahoo danceg

Клео, това ресторант Форум на хотел Форум ли е ...мисля беше в Красна поляна до Билата ? Ние миналата събота бяхме на сватба там  Wink Извинете за Оффа give_rose
Пак е до Била, но не в Красна поляна, а в Хиподрума  good
Активен
Jungle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205


What goes around, comes around...


Моят сватбен албум

« Отговор #866 -: септември 04, 2007, 22:56:19 »

ами ресторанта е Форум централ на смърфиетка и беше там сватбата и на мандаринка също good ще съм благодарна за всяка помощ yahoo danceg

Клео, това ресторант Форум на хотел Форум ли е ...мисля беше в Красна поляна до Билата ? Ние миналата събота бяхме на сватба там  Wink Извинете за Оффа give_rose
Пак е до Била, но не в Красна поляна, а в Хиподрума  good

 blush Хмммм, аз не съм от София и може да не обяснявам точно и да става въпрос за същия ресторант. Сега погледнах поканат, намира се на бул. Цар Борис III. И сега по темата( ако е същия ресторант) : много ми хареса разположението и самите цветове на ресторанта са много нежни. Столовете бяха облечени в бледо бежов цвят. Но така или иначе цветовете на  ресторанта позволяват да си вкараш и твой цвят, ще отиват на всичко  good
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #867 -: септември 05, 2007, 21:49:05 »

калъфите за столовете много пасват на роклята ми и покривките също но за украсата нямам идея как да украся само за цветята-живи и нищо друго но как и как да сгънат салфетките и ако ида и има кажа искам това и онова а не това и това ме е страх те да не ме напсуват изгонят и да ми се подиграят че съм капризна cray
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #868 -: септември 05, 2007, 22:43:06 »

Клео няма да те изгонят все пак това е твоя ден и иска6 всичко на е на 6.....така че иди и питай.... good
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #869 -: септември 10, 2007, 15:45:42 »

Момичета, едно малко инфо за тези, които не живеят по оста Варна-Бургас-Пловдив-София...  blum  blum  blum Онзи ден звънях в някаква сватбена агенция в Нова Загора. Предложиха ми калъфи за столове /не под наем, а ушити лично за нас/ от бял памук на цена 1лв. Аз още не съм проучвала сериозно тук в Стара Загора, обаче ако някой реши да ми предлага цени в диапазона 2.50-3лв. ще има много здраве.  tease
Не знам по другите градове как е /да речем Ямбол, Сливен и наоколо/, но се надявам да съм полезна на някого.

Още една идея за пред ресторанта- бамбукови факли. Няколко фирми в София ги предлагат, на мен ги предлагаха миналата година за 4лв/брой, преди месец в Mr.Bricolage бяха на промоция 5лв. Към 1.50м са високи, горят поне 4 часа и са много красиво решение ако ресторантът има външна пътека и сватбата ви е вечерна.
Активен
Страници: 1 ... 56 57 [58] 59 60 ... 83   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines