Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 12, 2024, 09:40:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 55 56 [57] 58 59 ... 83   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторант  (Прочетена 421357 пъти)
 
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #840 -: август 27, 2007, 21:04:09 »

Дидка, незнам  защо се чудиш въобще дали ще стане красиво  crazy То ще стане невероятно и всички гости ще са  Oh my ... Oh my ... Oh my ... Oh my ...
Добре, че си се сетила за фотошопа като знаеш какви сме любопитки  laugh
Маслинка на снимката се вижда една много красива украса с хубави покривки, а не избелели!  good Дано не е само от снимката, както се съмняваш, а на живо да изглежда още по-добре  good
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #841 -: август 27, 2007, 21:07:24 »

Дидка, мила и аз това се чудя, защо се притесняваш - всичко ще бъде перфектно сигурна съм, бъди спокойна good

Маслинка, ресторанта изглежда направо страхотно, аз бях там на сватба с украса в бяло и прасковено, но тази е много по-добра good
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #842 -: август 27, 2007, 21:16:00 »

благодаря ви на всички че ви харесва,разликата е че нашите вазички и свещничета са различни,първоначално искахме без бордото пкривки само белите и да има една бордо лента,но може и така да остане в крайна сметка.
maria_lakova на живо са доста избелели,но разбрах че се шиели нови,дано са хубави
Little_Sweet_Didka ти имаш страхотни идеи и всичко ще стане перфектно good
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #843 -: август 27, 2007, 22:21:36 »

диде както винаги съм изумена от идеите и осъществяването им @}->--всичко ми изглежда прекрасно и съм убедена че в Деня гостите ти ще ахнат от възторг Bravo толкова красиви и приказни идеи в едно така крехко същество браво мила ти си нашата гордост
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #844 -: август 27, 2007, 22:28:07 »

диде както винаги съм изумена от идеите и осъществяването им @}->--всичко ми изглежда прекрасно и съм убедена че в Деня гостите ти ще ахнат от възторг Bravo толкова красиви и приказни идеи в едно така крехко същество браво мила ти си нашата гордост
Ох..... blush blush blush blush blush blush blush blush blush blush girl_in_love kiss2

Благодаря на всички give_rose
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #845 -: август 27, 2007, 22:34:21 »

Да,наистина става супер!А най-хубавото е,че и самият ресторант позволява да се експериментира и понася такъв тип украса!Чудно е Дидка!Браво! Bravo
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #846 -: август 27, 2007, 22:38:18 »

Дидка наистина украсата става прекрасна и всичко в самия ден ще бъде разкошно- сигурна съм- ти толкова труд вложи че няма как да бъде по друг начин  Bravo
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #847 -: август 28, 2007, 08:31:07 »

Диде ще стане страхотен ресторант !!!!! браво на вас !!!!  Bravo Bravo Bravo
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #848 -: август 28, 2007, 11:38:38 »

Дидка

бях гледала на една сватба снимките във вашия ресторант (поне така ми изглежда) и виж също те как са го направили, много е различно от твоето, но кое много ми хареса са воалите, ето снимки а и за другите момичета идеи за съчетание на цветове и идеи







Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #849 -: август 28, 2007, 12:55:14 »

а някой попадал ли е на снимки на ресторант украсен в бяло и лилаво?Много се замислям напоследък, че ми харесва и се чудя дали да не го направя така....Защото моят глупав ресторант (вече съжалявам че си го избрах него) е чисто бял като облегалките на столовете са тъмно сини и на някои други малки места пак имя синио crazy, а аз не го харесвам... Cray Но мисля че с лилаво-виолятово ще стои добре!Моля някои ако има снимки в такива цветове да прати..
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #850 -: август 28, 2007, 13:03:25 »

а някой попадал ли е на снимки на ресторант украсен в бяло и лилаво?Много се замислям напоследък, че ми харесва и се чудя дали да не го направя така....Защото моят глупав ресторант (вече съжалявам че си го избрах него) е чисто бял като облегалките на столовете са тъмно сини и на някои други малки места пак имя синио crazy, а аз не го харесвам... Cray Но мисля че с лилаво-виолятово ще стои добре!Моля някои ако има снимки в такива цветове да прати..

За съжеление, нямам със лилаво, но какво би стояло добре е например със сини покривки такива като ленти и бели гербери, или бели рози... казах гербери тъй като са сравнително добре като цена...

Не съм съвсем сигурна че виолетово би си стояло добре, освен ако синьото не е много бледо...

Между другото със синьото би си стояло и жълто, особено ако е силно синьо.
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #851 -: август 28, 2007, 13:12:53 »

Извинете за големите снимки

didi_vla1983 имай предвид, че в зависимост от ресторанта не всяка комбинация с лилаво би изглеждала добре


Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #852 -: август 28, 2007, 13:14:23 »

а някой попадал ли е на снимки на ресторант украсен в бяло и лилаво?....Моля някои ако има снимки в такива цветове да прати..
Ето това с анимки от сватбата на Ани, ако позволи  blush В галерията й има повече  good
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #853 -: август 28, 2007, 13:43:25 »

да, аз на Ани ги гледах снимките! Alucinado благодаря ти много миля, аз по-скоро предпочитам това бледото лилаво, което е на втората снимка, изглежда ми много по-нежно... DANCE Мисля, че няма да сбъркам ако избера този цвят, ще стане хубаво според мен! Благодаря ви отново милички  Bravo
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #854 -: август 28, 2007, 13:45:24 »

ехх че красоти а аз няма още идея как да украся нашия ресторант като гледам колко добре се справяте ще взема да ви замоля аз вас да помагате blush
Активен
Страници: 1 ... 55 56 [57] 58 59 ... 83   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines