Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 11, 2024, 09:53:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 83   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторант  (Прочетена 421253 пъти)
 
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #720 -: август 01, 2007, 08:56:43 »

Мойто "свеки" пък е много добричко и не ни се меси,а и ние така предупредихме всички-да не ни се месят и да не превръщат събитието в някаква грандиозна подготовка.Вярно веднъж се женим,но пък това си е нашият ден и е най-важно на нас да ни харесва и да е весело...А и тя-свекървата е толкова щастлива и така ни се радва,че повдига и нашето настроение:)
А за украсата,аз днес чакам сметката на агентката ни и ще видим коя от всички ще можем да си позволим....дано да мога поне по-евтини цветя да уредя от едни познати, че много искам да има много цветя give_rose
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #721 -: август 01, 2007, 09:37:36 »

Цитат
Мойто "свеки" пък е много добричко и не ни се меси,а и ние така предупредихме всички-да не ни се месят и да не превръщат събитието в някаква грандиозна подготовка.Вярно веднъж се женим,но пък това си е нашият ден и е най-важно на нас да ни харесва и да е весело...
good Аз съм на същото мнение и за наша радост и при нас е така. Никой не ни се меси в подготовката. Родителите казаха както решите така ще бъде. Само от време на време подпитват и дават някоя и друга идея smile
tonitta мила ще ми бъде интересно да прочета за цените от агентката- тъй като мисля че си от Варна- мога и да ти помогна.Ако искаш може и на лични.
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #722 -: август 01, 2007, 11:24:23 »

Наща украса ще е само с естествени цветя, а балони няма да има. Според мен балоните се за детски рожденден.
Активен
galchos
Сватбар
***
Публикации: 235



« Отговор #723 -: август 02, 2007, 10:41:03 »

снощи нещо се поразочаровах от ресторнта, оказа се, че кожените им столове са доста позахабени и май ще се наложи да взимам калъфи, а никак не ми се даваха пари точно за това....но по-добре вероятно,да не си развалям самия ден
Активен
Radost
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101


усмивки и любов


Моят сватбен албум

« Отговор #724 -: август 02, 2007, 13:13:54 »

снощи нещо се поразочаровах от ресторнта, оказа се, че кожените им столове са доста позахабени и май ще се наложи да взимам калъфи, а никак не ми се даваха пари точно за това....но по-добре вероятно,да не си развалям самия ден
Със сигурност е по добре с калъфи. По тържествено е и скрива всяакви столове. На нашата сватба столовете не бяха нищо особено, но мен не ме интересуваше, защото калъфите ги покриваха.
Активен
galchos
Сватбар
***
Публикации: 235



« Отговор #725 -: август 02, 2007, 13:26:24 »

да с тези калъфи и пласмасови столове изглеждат изискано
Активен
deridere
Ентусиаст
**
Публикации: 58



« Отговор #726 -: август 11, 2007, 18:43:15 »

Здравейте, момичета!
Дано питам в правилната тема: някой може ли да ми каже къде в София мога да намеря изгодно балони?
Трябват ми към 100тина, а за съжаление на местата където намерих не можеха да ми предложат такава бройка.
Многооо ви благодаря предварително!  smile

Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #727 -: август 11, 2007, 18:49:00 »

  УКРАСАТА на ресторанта е много важна! Била съм на сватба със украса и на сватба без разликата е голяма. А за 300 лв. на фона на всички други пари които се хвърлят за какви ли не излишни неща покрай сватбата не си струва да се пестят. Защото после като си гледате дивидито или снимките ще съжалявате. Аз си наех Агенция която прави чудеса.
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #728 -: август 12, 2007, 08:20:40 »

deridere ,има в София прес балони........даже са от онези леко с перлен отенък..И не са никак скъпи...не си спомням колко бяха....но си заслужават.(СофияПрес се намера на Окръжна болница,точно до БРИКОЛАЖ)
Успех!
Активен
deridere
Ентусиаст
**
Публикации: 58



« Отговор #729 -: август 12, 2007, 15:05:47 »

deridere ,има в София прес балони........даже са от онези леко с перлен отенък..И не са никак скъпи...не си спомням колко бяха....но си заслужават.(СофияПрес се намера на Окръжна болница,точно до БРИКОЛАЖ)
Успех!
Много благодаря! Ще отида още тези дни.  smile
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #730 -: август 12, 2007, 22:31:36 »

Здравейте, момичета!
Дано питам в правилната тема: някой може ли да ми каже къде в София мога да намеря изгодно балони?
Трябват ми към 100тина, а за съжаление на местата където намерих не можеха да ми предложат такава бройка.
Многооо ви благодаря предварително!  smile
Аз знам за Илиенци. Ние от тазм взимаме за магазина ни(за децата). 144бр. за някъде 5-7 лв.
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #731 -: август 13, 2007, 07:51:28 »

Здравейте, момичета!
Дано питам в правилната тема: някой може ли да ми каже къде в София мога да намеря изгодно балони?
Трябват ми към 100тина, а за съжаление на местата където намерих не можеха да ми предложат такава бройка.
Многооо ви благодаря предварително!  smile



Скъпа можеш да погледнеш и в "Балони за купони", но зависи къде живееш - да не ти е далеч, но правят много хубави неща - ето ти и сайта им www.balonizakuponi.hit.bg
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #732 -: август 13, 2007, 14:58:03 »

Моля ви помогнете ми!!! Сватбата ми ще бъде на 13.10.2007 и още не мога да намеря фирма за украса на ресторанта. Става въпрос за Варна! Тук открих само 2-3 фирми и ми искат по 300-400 лв. само за украса!!! Представете си! Само за обличане на стол ми искат 4-5 лв.! какво д аправя? Кажете идеи и ако някой знае за фирма от Варна с нормални цени да пише!!! Това е най-скъпия град в БГ! Отчайвам се вече!!! angry
Надявам се, че ще ми помогнете! Успех на всички!!! Dance


Моля, пишете само на кирилица и не използвайте 4 и 6 вместо букви!!!
« Последна редакция: август 13, 2007, 15:02:11 от Bulechka_TS » Активен
мимето
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



« Отговор #733 -: август 13, 2007, 19:26:33 »

Момичета, всички сте много прави! Благодаря най-много на Фиби за тактичния отговор. Скоро ще ви кача един сайт да го разгледате и да си кажете мнението. Как ви звучи:
- голяма декоративна арка, с украса,
- 6 стойки с големи саксии с рози и кали в тях,
- декорация на ВИП масата,
- декорация на масата с тортата (ммммммм!)
- декорация със декоративни свещници, гарнирани с цветя на всички маси на гостите,
- органза по всички маси, в цвят в зависимост с тематиката на сватбата,
- 1 метрови сърца за декорация зад ВИП масата,
- на всеки стол да има по една голяма панделка, гарнирана с цветя...

Разбира се, говорим за украса с изкуствени цветя! Които обаче наживо изглеждат като на живо LOVING pleasantry

Това за 160 лв.?
Моля ви за мнение! Как ви се струва цената? Горещо благодаря на всички, които помогнат със съвет! give_rose girl_in_love
Надявам се все още да посещаваш този хубав форум. Искам да те попитам за кой град става въпрос?
Активен
мимето
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



« Отговор #734 -: август 13, 2007, 19:32:57 »

Днес ходих до една сватбена агенция искат ми 300 лева за една арка, за украса на "ВИП масата" и за 3-4 стойки с цветя. Това как ви се струва като цена?
Активен
Страници: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 83   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines