Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 12, 2024, 00:04:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 83   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторант  (Прочетена 421320 пъти)
 
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: февруари 14, 2007, 11:19:10 »

страхотни са свещите ! имам приятелка, която събира свещи и сигурно много ще им се зарадва ! може ли да дадеш инфо !!!

а и за масите в ресторанта ще са страхотни ! както мисля да е нашата навън в градината на ресторанта !! smile ще блещукат ! smile
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: февруари 14, 2007, 11:22:06 »

Много са хубави, тези свещничета!!! girl_in_love
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #152 -: февруари 14, 2007, 11:36:37 »

Ами инфо не мога да дам само сайта, от който ги взех тук
« Последна редакция: февруари 15, 2007, 22:10:59 от Bulechka_TS » Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: февруари 14, 2007, 11:46:28 »

Ами инфо не мога да дам само сайта, от който ги взех [url http://www.myweddingfavors.com/candle-favors.html]ту


оххххххххххххххххххххх страхотни са, къде ли в БГ ще намеря такива, а и на сносна цена тъй като ще ми трябват 100 бр. !!!!!!! sad sad sad cray cray cray
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #154 -: февруари 14, 2007, 16:46:30 »

Хич и не знам какво да те посъветвам. Сигурно в някои от лъскавите магазини за домашни потреби и обзавеждане може и да има нещо подобно, но не вярвам да е толково хубаво, пък и там цените обикновено са  crazy и при твоите 100 бр  crazy. Ако ще сте навън не може ли по едно на маса, или то масите са 100? Виж можеш да погледнеш в китайските складове за сувенири, виждала съм там гел свещи с мидички на дъното, не е същото, ама все пак ...
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #155 -: февруари 15, 2007, 22:18:47 »

ресторантът в който ще празнуваме не е много хубав,но съм се спряла на една украса .не е най-евтиния вариант,но няма как да Money pleasantry
вижте моля ви и си кажете мнението за цветове ,разположение на масите и тяхната подредба
Трябва да отбележа че това е същия ресторант в който ще е нашата сватба Girl_sing


[attachment deleted by admin]


* svatba9j.gif (124.3 KB, 500x333 - видяно 262 пъти.)
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #156 -: февруари 15, 2007, 22:20:41 »

ето още малко снимки  smile

[attachment deleted by admin]


* svatba9j.gif (124.3 KB, 500x333 - видяно 234 пъти.)
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: февруари 15, 2007, 22:25:48 »

Ами аз да си кажа честно:вижда ми се много лъскавко,ама щом ти харесва!Иначе оранжевото е готин цвят.Какви ще са твоите цветове на украсата?И въобще незнам например каква ще ти е роклята?Връзва ли се всичко с интериора?Тежка сватба ли е?Аз бих заложила на цветята и ако не са грозни столовете нужно ли е да е обличат.Аз бях пощуряла да обличам столове,обаче в крайна сметка,нашата сватба беше много семпла и добре че не го направих,защото щеше да е голяма грешка.
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #158 -: февруари 15, 2007, 22:31:30 »

фийби това е само един от вариантите за украса,които ми предлагат от ресторанта sad
няма кой да се съобрази с роклята ми с подаръците за гостите,с цялостния замисъл на тържеството.
Аз мисля че без това оранжево,кето някои представят за "златно",столовете ще изглеждат много по-добре ...само в белия сатен *happy*Но пък без никаква декорация стоят много....постно crazy
Аз бих избрала да остане белия сатен,но да е декориран не със "златно",а с някаква лека органза от шампанско примерно Blush
Разбираш ли,акцента да е в сатена,а другия цвят (какъвто и да е той) да е само за фон :mad_girl:офф нещо се обърках и аз вече Плачещо момиче
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: февруари 15, 2007, 23:10:12 »

Аз бих избрала да остане белия сатен,но да е декориран не със "златно",а с някаква лека органза от шампанско примерно Blush
Разбираш ли,акцента да е в сатена,а другия цвят (какъвто и да е той) да е само за фон :mad_girl:офф нещо се обърках и аз вече Плачещо момиче
Ами така ми звучи по-добре.Разбира се,че ще е много нежно ако се акцентира на белия сатен.А ти най-добре си знаеш как изглеждат столовете със и без облицовка!А и масичките май не е лошо да с епораздвижат малк.Тия дълги маси не са особенно практични!
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #160 -: февруари 15, 2007, 23:11:01 »

И на мен тази украса ми вижда прекалено лъскава- чак ме заслепи от снимките оранжевия сатен. Столовете не е задължително да се връзват с панделка- аз мисля и моите да са без, за да не стане много натрупано. А украсата на главната маса, предлагам да се замени с тюл и може пак да се добавят панделки в тон с цвета на сватбата.
junglegirl, не разбрах спряла ли си се на цветовете за сватбата вече? Не се задоволявай само с това, което ти предлагат от ресторанта- още повече ако е и на висока цена. Важното е какво ти харесва на теб, а не какво им е удобно в ресторанта.
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #161 -: февруари 15, 2007, 23:13:27 »

ееее, fiibi, то цяла телепатия се получи при отговорите ни... Bravo
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: февруари 15, 2007, 23:18:10 »

ееее, fiibi, то цяла телепатия се получи при отговорите ни... Bravo
girl_wink blum girl_wink
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #163 -: февруари 15, 2007, 23:30:20 »

тъй като ресторанта е в някакво червено мислех да декорирам въху сатена с много фина мрежичка бордо.Съвсем леко да се загатва че има друг цвят :(Не съм решила нищо ,все пак още нямам нито рокля,нито украса beating а времето си минава Blush
на мен лични ми харесва украса като тази


* picture58.jpg (52.97 KB, 500x333 - видяно 323 пъти.)
Активен
abel
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: февруари 15, 2007, 23:40:58 »

тъй като ресторанта е в някакво червено мислех да декорирам въху сатена с много фина мрежичка бордо.Съвсем леко да се загатва че има друг цвят sadНе съм решила нищо ,все пак още нямам нито рокля,нито украса beating а времето си минава Blush
на мен лични ми харесва украса като тази


Ето и от мен нколко идеи:
Някъде видях тюл в бордо/червено - можеш да си направиш ленти от него - няма нижда да се поръбва и ще спестиш време и разходи.
Или да си купиш панделки в бордо /метъра е стотинки, а вече има и такива с ширина 7-8 см./ и да ги вържеш на столовете - както си показала на снимката.
Хем ще е акцент, хем няма да е тежък.
Само като идея - аз имам в къщи страхотни салфетки в бордо, хатриени са, но се водят с ефект на плат (tissue effect). В общилинии ако не знаех, че са хартиени, нямаше да предположа.
Могат да са страхотен акцент - а струват 3-4 лв. за 50 бр. в Била  good
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 83   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines