Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 12, 2024, 11:24:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 77 78 [79] 80 81 ... 83   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторант  (Прочетена 421365 пъти)
 
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #1170 -: януари 30, 2008, 18:47:24 »

Здравейте момичета!  smile  Вижте аз на какво съм се спряла:



Мисля една приятелка да ми помогне да ги направя,но се чудех дали са много скъпи гъбите на които се забождат цветята (мисля че се казват пиафлори)?
Активен
ronilaz
Любопитен
*
Публикации: 24



« Отговор #1171 -: януари 30, 2008, 22:32:52 »

Здравейте,
на мен също ми предстои това хубаво събитие, но съм доста "назад" в организацията..и понеже сега нямам време да прочета всички теми се обръщам за съвет...моля ви препоръчайте ми декоратор за ресторанта .. до скоро
Активен
Ivet
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #1172 -: януари 30, 2008, 23:28:56 »

За кой град става въпрос ? crazy
Активен
Ivet
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #1173 -: януари 30, 2008, 23:33:15 »

Мисля една приятелка да ми помогне да ги направя,но се чудех дали са много скъпи гъбите на които се забождат цветята (мисля че се казват пиафлори)?

аз си купих от цветарски магазин пиафлора голяма за 5,00 лв тя ще ти стигне за трите дървета ще си е одрежиш .Но има за живи и за искуствени цветя.
« Последна редакция: януари 31, 2008, 14:34:48 от maria_lakova » Активен
ronilaz
Любопитен
*
Публикации: 24



« Отговор #1174 -: януари 31, 2008, 09:05:46 »

За кой град става въпрос ? crazy

по принцип за габрово, но живея в софия и ще търся агенция тук в софия
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #1175 -: януари 31, 2008, 11:21:09 »

Ivet мерси много за информацията give_rose . А тези пиафлори могат ли да се намерят лесно във всеки цветарски магазин, или трябва да потърся в някой специализиран?  huhhuh.gif

Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #1176 -: януари 31, 2008, 11:28:45 »

Ето един линк с оригинални идеи за декориране:

http://botanicalschicago.com/portfolio/centerpiece/center01.html

На този сайт могат да се видят и различни арки за церемонията, много булченски букети и много други идеи  good
Активен
Ivet
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #1177 -: януари 31, 2008, 13:59:45 »

Ето един линк с оригинални идеи за декориране:

http://botanicalschicago.com/portfolio/centerpiece/center01.html

На този сайт могат да се видят и различни арки за церемонията, много булченски букети и много други идеи  good
да във всеки цветарски магазин трябва да ги има  като пак ви предопреждавам че трябва да си вземете за вида цветя който ще ползвате защото за живи се напоява гъбата а за искуствените не и са от различна материя!
Активен
kateto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



« Отговор #1178 -: февруари 02, 2008, 08:06:14 »

момичета, можете ли да ми дадете идея за фирма/агенция, която да я наема само за украсата в ресторанта:) (София) .. не знам.. разни агенций гледам.. с разни дъъълги спиъци от услуги на сайтовете им... никъде никакви ориентировачни цени... мрън.. smile Аз искам да наема някаква фирма само за украсата.. smile Пфуу smile
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #1179 -: февруари 02, 2008, 11:03:17 »

За украсата на ресторанта наехме една агенция от Кюстендил да дойдат в София, цените им са доста по-различни от на софийските агенции, за съжаление нямам снимки на украсата, но 1 балон с хелий при тях е 0,70лв. имах цветя по всички маси - 3лв бр. арката с пилоните за посрещането е 30лв а не 150 както в Сватбения център, драперии, свещи, воали, каквото си помислиш и каквото пожелаеш само пътя им платихме и така тази украса, която имах в София щеше да стане за 700лв.а на нас всичко с пъте им ни беше 350лв а доста работи имаше + украсата на колата + пилето за кума и отделно целия ресторанта с балони, цветя и т.н
Всички много харесаха украсата мн съжалявам че няма как дя покажа  sad но те често имат клиенти в София ако някой се интереува пишете на лични  good
« Последна редакция: февруари 02, 2008, 11:11:42 от Вероника » Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #1180 -: февруари 02, 2008, 11:20:04 »

Сигурно е излязло мн по-евтино.....но е от огромно значение цветята дали са били изклуствени или не.....Защото цветя за три лева на маса---и то ако са рязан цвят--ми звучи мн несериозно и не реално като цена..извини ме за коментара...не е с цел да те обидя..
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #1181 -: февруари 02, 2008, 11:26:07 »

Сигурно е излязло мн по-евтино.....но е от огромно значение цветята дали са били изклуствени или не.....Защото цветя за три лева на маса---и то ако са рязан цвят--ми звучи мн несериозно и не реално като цена..извини ме за коментара...не е с цел да те обидя..
Не Бибси няма проблем и аз така имах съмнения - цветята си бяха естесвени бели сис синя украса и гостите ме питаха дали могат да си вземат дори. Аз също бях мн учудена за цените им - намерих ги случайно- една колежка се жени лятото в Кюстендил та тя ми каза, не е било с цел най-евтиното, даже мислехме за тази арка от Сватбения център.
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #1182 -: февруари 02, 2008, 11:28:57 »

АМи де да знам....--възможно е ако цветята са били хризантеми тогава..----и са били български...де да знам---защото дори и на едро-холандките хризантеми са най-малко 0,9 лв стрък....
В такъв случай браво на колегите от Кюстендил--магьосници! Bravo
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #1183 -: февруари 02, 2008, 11:32:53 »

Ами да ти кажа поради това, че сватбата беше ноември нямаше голям избор на цветя -всмисъл времето  blum си беше сняг тогава та за колата аз исках едни цветя но те ме посъветваха за хризантеми, а букетчетата по масите бяха с хризантеми и още някакви цветя ама честно да ти кажа не си спомням защото ги мернах вече в ресторанта. другото което беше, е че самия ресторант имаше украса и аз гледах да не го претруфя та за това и не прекалих  good но агенцията си е добра само че Кюстендилска - разполагат си съ всичко, аз бях по скептично настрена като им видях цените но всичко си беше ОК.
Активен
Tsveteto
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #1184 -: февруари 02, 2008, 18:24:10 »

Здр Вероника! Тъй като и аз съм в същото положение  girl_impossible събитието ще бъде на 28.06 и търся да наема фирма само за украса на ресторант, твоята информация за тази фирма от Кюстендил доста ме заинтригува. Би ли ми дала малко повече информация за тях, сайт или пък адрес, телефон.
Предварително ти благодаря!  good

Между другото през следващата седмица ще се срещна с две сватбени агенции- Брилянтин и Сватбен ден.Ако някой е използвал услугите им, да пише Wink
Активен
Страници: 1 ... 77 78 [79] 80 81 ... 83   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines