Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 11, 2024, 19:28:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 74 75 [76] 77 78 ... 83   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторант  (Прочетена 421309 пъти)
 
vesi1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 176



Моят сватбен албум

« Отговор #1125 -: януари 25, 2008, 16:41:28 »

Чесно да си призная, червеното не ми е от любимите цветове, но украсата на Little_Sweet_Didka е уникална, както и букета.Аз много исках да имат столовете калъфи, но няма да стане, те са едни нестандартни, но пък са достатъчно красиви и може и само с панделка да ги украся.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #1126 -: януари 25, 2008, 17:04:41 »

сватбата на anisp която вече не влиза е пеперудена и беше много интересна.има снимки в албума и.имаше пеперуди навсякъде.наистина красиво
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #1127 -: януари 25, 2008, 19:17:35 »

Чесно да си призная, червеното не ми е от любимите цветове, но украсата на Little_Sweet_Didka е уникална, както и букета.

blush give_rose Много мила! Благодаря. Да ти кажа и на мен не ми е бил от най-любимите. Повече си падам по цикламенто... pardon но незнам как така реших да е червено и от сватбата на сам вече ми е любим. laugh

Гучи дай линк моля те! Не мисля че съм попадала на снимките...
« Последна редакция: януари 25, 2008, 19:19:06 от Little_Sweet_Didka » Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #1128 -: януари 25, 2008, 23:15:14 »

Момичета ще изгоня Даниел от вкъщи, честно ви казвам. Току що ме отряза за идеята с пеперудите и ми каза че съм сватбен нацист  Oh my ... и че ще ме прати при майка ми да си организираме двете следващите 6 месеца. А в следващия момент и той искал да вземе участие в подготовката, той щял да се погрижи за фото и видео заснемането.  Май съм леко Offtopic ,но исках да се оплача че пак съм изходна позиция с украсата, като ми отрязя пеперудите и за това реших да пиша тук
Активен
vesi1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 176



Моят сватбен албум

« Отговор #1129 -: януари 26, 2008, 00:13:31 »

Не се ядосвай, misskapriss.Какво да кажа аз като мойто мило, ме е оставил всичко сама да правя и дори ми каза, че ресторанта нямал нужда от украса  shok той и така си бил хубав  crazy-да бе да и аз трябва всичко сама да си избирам, защото и майка ми я няма и свеки няма никакво време.Но др.седмица поне кумата ми ще идва в Пловдив, а тя има страхотен вкус и ще има поне с кой да си обсъждам нещата и да ходя по магазините.
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #1130 -: януари 26, 2008, 15:11:39 »

Не се ядосвай, misskapriss.Какво да кажа аз като мойто мило, ме е оставил всичко сама да правя и дори ми каза, че ресторанта нямал нужда от украса  shok той и така си бил хубав  crazy-да бе да
Оффф и моя мацоран каза същото! angry
Е то как ще си личи,че е сватба,като няма украса nea beating crazy
Аз утре ще ходя с кумата в някаква агенция дето много ми я хвали-пък ще видим tease
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #1131 -: януари 28, 2008, 09:55:23 »

Та въпросната агентка направо ме остави със зяпнала уста shok
Такъв шок беше,че като каза:''Ами щом сте 70 човека-по8 лв на човек'' Oh my ...
не можах да сметна колко е 8 по 7  girl_impossible
А после като го обсъдихме с мацорана,кума и кумата се оказа,че услугите в Шумен и по-специално сватбарските са .................леле-мале........ crazy crazy crazy
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #1132 -: януари 28, 2008, 10:25:31 »

ама, Ренка - тя за какво ви взима по 8лв на човек? Защото ако е само за труд... малко множко ми се вижда и на мен, но ако е за всичко (калъфи, украси, цветя и т.н.), вкл. материалите може и да не е толкова зле.
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #1133 -: януари 28, 2008, 10:31:52 »

Говорим само за украса булчинска маса и калъфи за столове-това са материалите и труда.
Без цветя,без украса по масите,абе само двете неща-560лв
На мен ми се струва много shok
Като се има впредвид,че ресторанта е съсъ сепарета и има само 30-35 стола huhhuh.gif
« Последна редакция: януари 29, 2008, 09:26:26 от maria_lakova » Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #1134 -: януари 28, 2008, 10:36:12 »

ами много си е при тези условия.
вие с ресторанта говорили ли сте? Понеже някои ресторанти си предлагат украсяване на младоженската маса. А аз доколкото видях на снимките, столовете ви са много интересни. Запазени ли са или ти си държиш да бъдат всички столове с калъфи?

Дано да намерите друг агент, който няма да ви съдере кожите.
Активен
Ivet
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #1135 -: януари 28, 2008, 10:42:20 »

За какви цени говорите момичета направо съм потресена !Ние ходихме с комицата ми в една агенция ,която прави моята сватба и  цените не са променен от тогава и има страшно много други неща като декорация който ги нямаше за моята сватба  sad и не вземат никакъв комисион за бройка на хората  или от сорта плащаме си само наема на стойките ,калъфите за столове и светещата стена направо е супер като момичето ни каза ,че ще остане да води  цялата сватба като за това не ни иска допълнително пари .Направо супер!Обеща да ни прати снимки ,ако ги получим ще ви ги покажа !
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #1136 -: януари 28, 2008, 10:47:51 »

Ивет за Бижу ли става въпрос?Аз след работа смятах там да ходя blush
Активен
Ivet
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #1137 -: януари 28, 2008, 10:51:51 »

Ивет за Бижу ли става въпрос?Аз след работа смятах там да ходя blush
Да само не можаха да ни покажат тази стена но по обясненията на агентката сякаш ще е много красиво защото сватбата на комците ще е вечерна и тя ни е предложи каза че тази седмица ще има снимките защото в събота за първи път е направила на някаква сватба и обеща да ми е прати зада не се разтакаваме .Ако е получа ще ти е пратя да видиш ! Wink
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #1138 -: януари 28, 2008, 10:55:33 »

Благодаря ти Ивет!
Аз няма да слагам такава стена,ресторанта ни е достатъчно красив и няма нужда от кой знае каква украса Girl_hide
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #1139 -: януари 28, 2008, 11:07:54 »

в нашия ресторант украсата на булч.маса я правят те.....,украсата по масите на гостите ще си е наша -те ще я наредят......и ще викнем фирма за балони.....
Активен
Страници: 1 ... 74 75 [76] 77 78 ... 83   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines