Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 11, 2024, 21:31:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 73 74 [75] 76 77 ... 83   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторант  (Прочетена 421314 пъти)
 
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #1110 -: януари 24, 2008, 12:16:16 »

Arlina това е ресторанта на хотел Витоша нали? Аз също смятам че специално там няма смисъл да обличате столовете! Достатъчно стилни са! А за покривките, струва ми се те имат цели покривки за сватбените тържества. Ти питала лиси ги?
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #1111 -: януари 24, 2008, 12:29:49 »

Arlina тези столове изглеждам много добре, изобщо не им трябват калъфи според мен.

 Но столовете в нашия ресторант не са толкова красиви, даже изобщо не са, за това трябва да им измисля нещо. На тази снимка се виждат леко столовете.


* stolove.JPG (21.31 KB, 316x431 - видяно 2537 пъти.)
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #1112 -: януари 24, 2008, 12:37:13 »

Да ти кажа мисля че не са чак толкова лоши столовете, може би да нещо може да се измисли но особено като седнат хората , незнам поне аз като бях на сватба там изобщо не ми направи впечатление тогава какви са столовете, така че си мисля че едва ли някой толкова ще го забележи, то май ние повече си ги забелязваме тези неща защото искаме всичко да е перфектно.
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #1113 -: януари 24, 2008, 13:02:12 »

Мискаприз, аз пък мисля, че столовете ти са идеални само за панделка, която да минава напречно през облегалката /като една от показаните от теб снимки!/. И ако сложиш някакви цветенца на панделката ще стане още по-суперско! good

Арлина, съгласна съм с Дидка, че столовете нямат нужда от обличане, страхотни са! good Ей, трябва да взема да ви покажа моя ресторант..Ето го, но нещо не са си подбрали кадрите....въобще не се вижда разпределението на масите...





Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #1114 -: януари 24, 2008, 13:23:56 »

Благодаря ви момичета. Аз само веднъж съм ходила в ресторанта и не си спомням много добре столовете, но като гледам по тези снимки ми изглеждат поизбелели. Ще трябва пак да отида на място да ги видя, за да преценя. Но поне от финансова гледна точка май калъфите ще отпаднат sad

ani4ka1710 и ти си права че половината хора няма да помнят дали столовете са били с калъфи или не, но аз като съм си наумила....

Авва твоя ресторант изглежда много добре  Bravo А столовете мислиш ли да ги декорираш по някакъв начин.

Другото което сега се сещам е че ако изберем за акцент на сватбата пеперуди, както в момента го обмислям, може на всеки стол да кацне по една пеперудка butterfly
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #1115 -: януари 24, 2008, 13:47:57 »

Arlina това е ресторанта на хотел Витоша нали? Аз също смятам че специално там няма смисъл да обличате столовете! Достатъчно стилни са! А за покривките, струва ми се те имат цели покривки за сватбените тържества. Ти питала лиси ги?
Да същият е. Питах ги и казаха, че слагат покривка само на масата на младоженците. Имат вип-салон в ресторанта и там столовете са с калъфи и масите с покривки, показаха ми тези маси и казаха, че на младоженците е такава, но че нямат покривки за всички маси. Тези покривки са единственото нещо, което не ми хареса достатъчно в ресторанта и, заради което се колебаех дали да го резервираме. Дори ми мина през главата да си поръчам покривки да ми ушият, но като не знам колко маси и каква големина ще бъдат няма как.
Активен
vanillyz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 94



« Отговор #1116 -: януари 24, 2008, 15:04:17 »

ехо, току що намерих снимки на ресторанта, където ще е и нашата сватба и цветовете напълно пасват! Бяло и екрю! Но снимката е много голяма! Вече имам тейбълки и свещници(т.е. репение за тях), но не и за покривките, цветята и столчетата:)
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #1117 -: януари 24, 2008, 18:01:17 »

misskapriss това с пеперудките е направо гениална идея. Аз си ги представям обаче доста големи. Бая работа ще падне по тях, ако сама си ги правиш, но ще стане страхотно.

А за столовете, аз мисля че това е концепциален въпрос, част от цялостната украса. Никога не съм разглеждала обличането на столовете като начин за прекриване на недостатъците им. В нашия ресторант например, столовете са толкова красиви, в любимият ми зелен цвят, но аз съм решила да ги облека защото такава е концепцията ми по отношение на украсата.
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #1118 -: януари 25, 2008, 09:57:56 »

Мискаприз, ти сега последно пеперуди ли, пилета ли, кучета ли, жирафи ли funnytooth...цяла зоологическа градина направи tease Тъкмо щях да ти казвам,че ако акцентът е пеперуди- в Интернет е пълно с идеи, освен това тук се продават пеперуди в различни вариации-аз съм виждала на клечки, с магнитчета,какви ли не! Айде решавай,за да помагаме. tease
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #1119 -: януари 25, 2008, 10:05:03 »

Мискаприз, ти сега последно пеперуди ли, пилета ли, кучета ли, жирафи ли funnytooth...цяла зоологическа градина направи tease Тъкмо щях да ти казвам,че ако акцентът е пеперуди- в Интернет е пълно с идеи, освен това тук се продават пеперуди в различни вариации-аз съм виждала на клечки, с магнитчета,какви ли не! Айде решавай,за да помагаме. tease

Виж за жирав не се бях сетила. Но да си призная разцветката му се връзва с цветовете на сватбата, така че ако я направя на сафари тема, ше е много подходящо  tease

Установих че цялостната ми концепция за сватбата куца. Уикенда ще седна сериозно да помисля по въпроса, за да спра да се лутам из хилядите идеи дето ми идват на всеки 2 мин и да се концентрирам в една насока.
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #1120 -: януари 25, 2008, 10:49:21 »

От Лондон си купих едно списание за булки есента, останах с впечателнието, че пеперудите да доста популерен акцент там. Ще го разгледам пак и ще ти пиша на ЛС, ако видя нещо интересно там, но ще е другата седмица, защото събота и неделя имам изпити и гледам да не се разсейвам прекалено от ученето.

На мен също ми куца концепцията и идеите ми много се менят. Само съм решила, че ще има бяло и розово. Много ми се занимава с украсата, но вероятно ще наема фирма за тази в ресторанта, а самичка ще украсявам домът на родителите ми. Ако имаше начин да затворят ресотранта от предният ден, с удоволствие щях да ходя да подреждам и украсявам:) Много ми е приятно  smile
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #1121 -: януари 25, 2008, 11:37:46 »

От Лондон си купих едно списание за булки есента, останах с впечателнието, че пеперудите да доста популерен акцент там. Ще го разгледам пак и ще ти пиша на ЛС, ако видя нещо интересно там, но ще е другата седмица, защото събота и неделя имам изпити и гледам да не се разсейвам прекалено от ученето.

На мен също ми куца концепцията и идеите ми много се менят. Само съм решила, че ще има бяло и розово. Много ми се занимава с украсата, но вероятно ще наема фирма за тази в ресторанта, а самичка ще украсявам домът на родителите ми. Ако имаше начин да затворят ресотранта от предният ден, с удоволствие щях да ходя да подреждам и украсявам:) Много ми е приятно  smile

като моите цветове, обожавам РОЗОВООООООО !!!
 имахме възможността да укарсяваме ресторанта от предния ден, но пак си трябва агенция !!!
сами трудно ще се справите, тъй като излизат непредвидени неща, освен ако имаш приятелки на които можеш да разчиташ, аз не можах тъй като повечето бяха на работа или пътуваха за града smile
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #1122 -: януари 25, 2008, 11:41:30 »

Пеперудите са страхотна идея, знам че е много модерно вместо гълъби да се пускат пеперуди на свтбите в Англия. Ние съшо имахме лек пеперуден акцент в сватбата.
Горе от балкона "летяха" големи червени пеперуди и малки червени на корда.
Освен това бяха накацали и бели пепруди по червеното платно
Така че Ели мила ако ти трябват червени пепруди или калинки мога да услужа good Wink
Може да разгледате украсата тук!
« Последна редакция: януари 26, 2008, 00:53:35 от maria_lakova » Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #1123 -: януари 25, 2008, 11:51:43 »

Didka много си миличка.  give_rose Твоята украса е приказна, признала съм те  Bravo  good Обаче нашия ресторант е в прасковено и шампанско и червени пепруди няма да са много на място. Покрай тези пеперуди се сетих че скоро ме бяха хванали пак дизайнерските страсти  blush и бях направила дървени щипки с пеперуди. Ще ги снимам и ще ви покажа. Мисля че биха били подходящи и за тейбълки и сватбени подаръчета(2 в 1). Станаха много оригинални. Ще снимам утре и ще ви покажа smile
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #1124 -: януари 25, 2008, 11:54:54 »

Е..само да кажа, че съм виждала готови да се продават такива щипки с калинки, не съм обърнала внимание, но май имаше и с пеперуди...Бяха по 60-80ст, ако не ме лъже паметта. good
Активен
Страници: 1 ... 73 74 [75] 76 77 ... 83   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines