Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 11, 2024, 19:53:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 72 73 [74] 75 76 ... 83   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторант  (Прочетена 421309 пъти)
 
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #1095 -: януари 17, 2008, 11:49:24 »

Ивет на теб за каква украса колко пари ти взеха в Бижу?
Активен
Ivet
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #1096 -: януари 17, 2008, 13:47:06 »

Ивет на теб за каква украса колко пари ти взеха в Бижу?
Малко трудно да ти кажа на изуст защото съм на работа в къщи май го имах записана в някой тефтер  но по памет ще ти кажа .Обличане на столовете 2,00 лв, подаръците за гости по 1,00 лв, декорацията на масата с покривките и драпериите беше светеща отпред драперията 15,00 лв  ,листата по масата и каманите май по 4 лв , свешнците под наем на булченската маса  5,00 лв и от тях си взех гръцки свещи на 16 лв едната само за нашата маса, а за масите на гостите имах ме свешници  като самите свещи ни ги нарусува с розави орнаменти и цветя  на гъба който по спомен май струваха 7 лв с бели цветя и перли по тях бяха много нежни , а и друго беше ми предложилала да ми направи цветята за масите от моите цветя от ритуалната и щеше да излизе  доста по евтино около 2-3 лв. но нямахме време защото нямах ме църковен ритуал и тя нямаше да успее да ги направи но и  щяхя дя са различни на всяка маса с различни цветове направи ни само на булченската маса от нашите цветя там не помня колко ни взе.Имах ме свод много красив свод с цветя  и платното по което минахме беше невероятно цялото обкантено в дантела  но не помня цените така на изуст .Да ти кажа доволна останах  защото си личеше че се бяха постарали даже повече от очакванията ни и до последно  се чувах ме .Също имало проблем с тортата ни за който проблем ние не разбрах ме ,тя се е оправила без да ни притеснява.Дано не са се променили нещата   надявам се искренно защото имам голяма желание да ги ползвмам пак но вече не е моя сватба и данеби да останат разочаровани нещо младоженците а аз съм ги предложила притеснявам се честно.
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #1097 -: януари 18, 2008, 14:04:54 »

Страхотни неща сте показали. Аз не съм влизала няколко дни и гледам че съм назад с материала  blum
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #1098 -: януари 23, 2008, 22:36:06 »

Аз пак имам питанка blush Колко е стандартната цена за обличане на стол? Аз четох по назад че е около 2 лв, но на мен поне ми се струва много, защото по последно преброяване на гостите ми излязоха 117 и ако трбва да облека толкова столове crazy Не знам малко скъпо ми се струва. Осве това искам отзад на стола да не е панделка а букетче цветя или пък нещо такова, без стандартната панделка


* DSCN0531_web.jpg (21.75 KB, 385x336 - видяно 2663 пъти.)
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #1099 -: януари 23, 2008, 22:37:44 »

А това е един друг вариант, който също ми харесва и ми се струва че би излязло по-евтино като цена, защото няма да се облича целия стол  pardon


* d_5750.jpg (27.04 KB, 259x350 - видяно 2636 пъти.)
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #1100 -: януари 23, 2008, 22:43:44 »

И това е хубаво. Извинявам се че пускам толкова много постове, но не знам как да пусна няколко снимки на веднъж


* chair+back+designs[1].jpg (19.33 KB, 250x333 - видяно 2616 пъти.)
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #1101 -: януари 23, 2008, 22:56:37 »

misskapriss, моя съвет е да огледаш добре столовете в ресторанта. Ако са запазени, симпатични и ти се връзват на идеята за украса, можеш да минеш и без калъфи, само с панделка или с декорация, подобна на втората, която си показала.
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #1102 -: януари 23, 2008, 22:57:24 »

И още един вариант показвам и ви оставям на мира tease Но панделките на столовете няма да са такъв тъмен цвят разбира се smile


* wedding-chaircover2.jpg (30.15 KB, 281x269 - видяно 2655 пъти.)
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #1103 -: януари 23, 2008, 23:17:48 »

А тази май ми е фаворит за момента. Чудя се дали сама не мога да я сътворя със сухи цветя например  pardon


* wichair.jpg (27.49 KB, 400x400 - видяно 2663 пъти.)
Активен
Ivet
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #1104 -: януари 23, 2008, 23:37:51 »

Мisskapriss страхотни красоти  просто са невероятни но като ги гледам  няма да ти излезе по евтино от 2 лв.,  а калъфите по принцип са по 4,00 лв под наем .Но е вярно ,че ресторанта  има друг облик  с облечените столове по тържествено е !Обработи  милото да ги облечете! girl_wink
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #1105 -: януари 24, 2008, 09:14:25 »

misskapriss, моя съвет е да огледаш добре столовете в ресторанта. Ако са запазени, симпатични и ти се връзват на идеята за украса, можеш да минеш и без калъфи, само с панделка или с декорация, подобна на втората, която си показала.

права е !!! Мис Каприз по-добре наистина виж столовете, ако са запазени и квадратни или пък тъмни и само по една панделка ще стане красиво !!!!! наистина е хубаво ввсички столове да са облечени , но по 3-4 лв. за 100 и още гости според мен - не оправдан разход !!!! smile
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #1106 -: януари 24, 2008, 11:00:43 »

Misskapris всичките ти идеи са много хубави! Bravo На мен лично ми харесва 2то и 3то предложение от снощи. Но дори и това с тъмните пандели изглежда добре, защото пасват добре на зелената трева. Но при всички случаи идеята с цвятата отзад е невероятна! Мисля че Авва имаше нещо за обличане на столове, което и излизаше много евтино. Пиши и й на лични за какво ставаше въпрос - може да излезе идея  smile
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #1107 -: януари 24, 2008, 11:06:25 »

Мдам, една фирма в Нова Загора ги шият за 1лв от памук обаче! good
Активен
vanillyz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 94



« Отговор #1108 -: януари 24, 2008, 11:50:39 »

Здравейте! Аз съм се спряла на окраса в бяло и екрю! Всичко започна от поканите,които така харесахме от първия път, че няма сменяне. Спряла съм се и на тези тейбълкартички, но без поясчетата, мисля, че ще пасне, защото ресторанта е посредата на едно езеро:)И на тези свещи, мисля, че са доста оригинални и няма да е скъпо, дайте още идеи за тези два цвята:)


* ft_winter05msw01_l.jpg (19.78 KB, 225x281 - видяно 2539 пъти.)
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #1109 -: януари 24, 2008, 12:03:18 »

Аз си мислех да няма калъфи. Не ми харесват много. На милото му харесват пък, така че ще преговаряме с него smile Ето няколко снимки на ресторанта. Не са много хубави, но се виждат столовете, които на живо още повече ми харесват и си мисля, че мога да им сложа по една цветна панделка и без да са облечени. Вие какво мислите?




Мен ме притеснява повече, че няма цели покривки. На първата снимка се виждат - на маса за 4 души има две тесни покривки и се вижда масата. Фирмите за украса дали предлагат и покривки? Особено ако облечем столовете с калъфи, тези покривчици изобщо няма да се връзват.
Активен
Страници: 1 ... 72 73 [74] 75 76 ... 83   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines