Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 11, 2024, 10:51:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 70 71 [72] 73 74 ... 83   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторант  (Прочетена 421256 пъти)
 
emiliikata
Любопитен
*
Публикации: 28


Искам вече, малко мече.....


Моят сватбен албум

« Отговор #1065 -: януари 09, 2008, 15:54:15 »

Както разбирам, доста хора правят и са правили сватби в ресторанта на хотел Централ. Как се справихте с цветовете на украсата...............аз вече съвсем се обърках. Исках червено, явно няма да стане, там е в синьо. Мислех си за комбинация от синьо-зелено, нещо като морско дъно дето му викам.........оф..........ама с мойте морски истории, кандидат младоженеца вече ще го побъркам.
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #1066 -: януари 09, 2008, 16:20:38 »

emiliikataWelcome

Не съм от София и не мога да взема отношение за ресторанта, но като цяло идеята за морска сватба е супер! Цветовете синьо и зелено са изключително свежи, а аз веднага се сещам за 2 снимки с подаръчета за гости на сватба с морска тематика, които съм пускала във форума! Според мен изберете първо ресторант, после цветове, а тогава мисли за украса!
Успех!!!! И ако има нещо-ние сме хората с идеите  smoke strong
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #1067 -: януари 09, 2008, 16:24:45 »

Както разбирам, доста хора правят и са правили сватби в ресторанта на хотел Централ. Как се справихте с цветовете на украсата...............аз вече съвсем се обърках. Исках червено, явно няма да стане, там е в синьо. Мислех си за комбинация от синьо-зелено, нещо като морско дъно дето му викам.........оф..........ама с мойте морски истории, кандидат младоженеца вече ще го побъркам.
идята ти за морска сватба е суперска......Ще помагаме с каквото можем!
Активен
emiliikata
Любопитен
*
Публикации: 28


Искам вече, малко мече.....


Моят сватбен албум

« Отговор #1068 -: януари 09, 2008, 16:30:21 »

Е, ресторанта сме го избрали и е този, дори вече е капариран. И самия той е в синя гама, с която малко или много трябва да се съобразим. Иначе аз съм щур фен на тази комбинация от цветове, това първо, а второ.........морето ми е такава слабост, че граничи с лудост на моменти. Но си чудя, колко е подходящо, ама пък като са ме оставили да преценявам, защо пък не.......... smile
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #1069 -: януари 09, 2008, 16:36:23 »

Няма какво да се чудиш- всички аргументи са ти "ЗА" морска тематика! good Така че смело започвай да гледаш за идейки! Bravo
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #1070 -: януари 09, 2008, 16:36:39 »

 А кога ще е сватбата...? Защото ако ще е скоро...ще трябва да запретваш ръкави и да започваш да действашш... Boat fool
Активен
emiliikata
Любопитен
*
Публикации: 28


Искам вече, малко мече.....


Моят сватбен албум

« Отговор #1071 -: януари 09, 2008, 17:00:43 »

На 28 юни...........все си мисля че има време, ама както има, нещо вече започнах да се притеснявам. И понеже отказвам "помощ" от родата, определно се шашкам как ще се справя сама.
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #1072 -: януари 09, 2008, 23:06:28 »

emiliikata, здравей и от мен. Форумът е страхотен и ще ти е от голяма полза. Има много идеи за украсата на ресторанта и всякакви други неща. При мен ресторанта също е в синьо. Аз още се колебая, но за сега мисля да го украсявам в златисто.
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #1073 -: януари 09, 2008, 23:18:37 »

emiliikata морската тематика е супер и аз много се двуомя за нещо на тази тема, но пък в нашия ресторант нищо синьо няма. На морска тематика можеш да спретнеш много оригинална украса. Успех миличка, ще следя как върви, сигурна съм че ще се получи много красиво Good luck Sunshine
Активен
Ivet
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #1074 -: януари 10, 2008, 12:09:11 »

Както разбирам, доста хора правят и са правили сватби в ресторанта на хотел Централ. Как се справихте с цветовете на украсата...............аз вече съвсем се обърках. Исках червено, явно няма да стане, там е в синьо. Мислех си за комбинация от синьо-зелено, нещо като морско дъно дето му викам.........оф..........ама с мойте морски истории, кандидат младоженеца вече ще го побъркам.
идята ти за морска сватба е суперска......Ще помагаме с каквото можем!

Страхотно на моя приятелка беше на морска тематика  всичко и беше в ръпанчета миди и морски звезди
напрова бинго  струвами се че така ще ти излезе и по евтино от колкото украси с живи цветя и т,н  нейните подаръчета за гости биши голяма мидичка с една перла вътре много ефектно и по всички маси имаше разпръснати миди и рапанчета много красиво беше
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #1075 -: януари 10, 2008, 20:35:41 »

Украсата на ресторанта не е задължително свързана с традиционните способи и предмети /цветя, панделки, калъвки, балони и т.н./ Има други /по-скъпи/, но подходящи приьоми и способи. На мен лично ми омръзнаха стандартните.
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #1076 -: януари 10, 2008, 21:24:31 »

Украсата на ресторанта не е задължително свързана с традиционните способи и предмети /цветя, панделки, калъвки, балони и т.н./ Има други /по-скъпи/, но подходящи приьоми и способи. На мен лично ми омръзнаха стандартните.

Аз мисля, че всеки избира украсата според възможностите си.
Активен
korona
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53



« Отговор #1077 -: януари 11, 2008, 07:48:37 »

emiliikata морската тематика е супер и аз много се двуомя за нещо на тази тема, но пък в нашия ресторант нищо синьо няма. На морска тематика можеш да спретнеш много оригинална украса. Успех миличка, ще следя как върви, сигурна съм че ще се получи много красиво Good luck Sunshine

Не се притеснявай, misskapriss, ако ресторанта ви е в "пясъчни тонове",морка тематика пак ще бъде много подходяща good
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #1078 -: януари 11, 2008, 10:44:33 »

emiliikata морската тематика е супер и аз много се двуомя за нещо на тази тема, но пък в нашия ресторант нищо синьо няма. На морска тематика можеш да спретнеш много оригинална украса. Успех миличка, ще следя как върви, сигурна съм че ще се получи много красиво Good luck Sunshine

Не се притеснявай, misskapriss, ако ресторанта ви е в "пясъчни тонове",морка тематика пак ще бъде много подходяща good

Ами май не е. Ето линк-че към сайта на ресторанта- http://djiabeach.hit.bg . Според вас каква по-различна тема би могла да се избере като се има предвид обстановка?
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #1079 -: януари 11, 2008, 11:22:36 »

misskapriss, мисля че може да се направи морска тематика в Джия Бийч (така като гледам представянето, има цяла страница за басейна и картините на нептун, така че струва ми се, че г-жа Жечка няма да е против)

освен това, могат да се приложат и много други теми. Вие какво ще ползвате вътрешната част или барбекюто (нямам идея как процедират там, дали има и други клиенти освен вас в комплекса)? Помисли си за нещо, което и двамата много харесвате (или поне ти Wink ) или нещо, което ви свързва.. и ще се опитам да ти нахвърлям няколко идеи (може пък нещо да ти хареса blush )
Активен
Страници: 1 ... 70 71 [72] 73 74 ... 83   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines