Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 11, 2024, 16:28:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 68 69 [70] 71 72 ... 83   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторант  (Прочетена 421263 пъти)
 
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #1035 -: януари 07, 2008, 18:40:55 »

Извинявайте, ако задавам глупав въпрос, но няма ли фирми, които се занимават само с украса? Още не съм на тази вълна, но си мислех, че има такива. От ресторанта, който избрахме казаха, че няма проблем да ни свържат с хора, които да украсят и ни показаха някой снимки. А не става въпрос за цялостна организация на сватбата, само за украса.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #1036 -: януари 07, 2008, 18:42:09 »

всяка фирма би се заела с това а има и фирми които специално се занимават с украса без да са сватбени агенции!!!!поразрови се и ще откриеш а ако си от софия мога да ти препоръчам даже good
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #1037 -: януари 07, 2008, 18:57:54 »

Разбира се че има....., почти всеки цветарски магазин предлага тази услуга....
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #1038 -: януари 08, 2008, 12:01:57 »



Ето част от украсата ми в ресторанта. Панделките си ги правихме ние, по-скоро мама. Направени са от същата "хартия" от която и червените ленти по масата. Решение е защото, една ролка хартия е 10метра, дели се на две и става 20 метра дължина. Цената е 6-8лв и има най-различни цветове.

Дидка, кажи ми моля те как то<но се казва тази хартия в БГ и от къде мога да си взема (цвят бордо)? Мерси give_rose
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #1039 -: януари 08, 2008, 22:27:10 »

Valentinka мисля че и казват "тишу" ние взимаме от тази фирма http://www.ramtop.com/index_b.html Има най-различни цветове и "модели" и бордо със сигурност! good
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #1040 -: януари 08, 2008, 22:46:07 »


ние взехме от ракхива,казваше се физелин незнам дали е същото но ми изглежда еднакво


* fizelin.jpg (37.14 KB, 560x564 - видяно 262 пъти.)
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #1041 -: януари 09, 2008, 09:51:09 »

и аз благодарение на маслинка от там купих разтегателната хартия, с които опаковах бутилките(в галерията има снимки) и за още доста неща я използвах !!! smile беше 2 м. парчето към 2.50 лв. ( има най-различни в сайта им) и си го поръчах по телефона и ми  изпратиха поръчката с наложен платеж по куриер !!!!!
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #1042 -: януари 09, 2008, 10:03:21 »

2 метра дълго,а с каква ширина?
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #1043 -: януари 09, 2008, 10:05:31 »

2 метра дълго,а с каква ширина?

ами мисля че, към 50 см., но влез в сайта на ракхива и ги разгледай има много и най-различни и цени и размери !:)
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #1044 -: януари 09, 2008, 10:47:25 »

А кой ви подреждаше масите като са с неща, които сами сте си правили? Питам, защото аз със сигурност ще се обърна към фирма за някой неща, но има други, които ми се иска да наравя сама ако имам време, защото ще ми е удоволствие. Мислех да помоля няколко приятелки да подредят картичките с имената на гостите и другите неща, които съм правила, но се чудя няма ли от фирмата за украса да направят проблем - да кажат, че ще им пречат или, че не са съгласни, защото ако не ми хареса ресторанта ще обвиня тях, а причината може да е в това, което са направили приятелките ми или нещо такова...
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #1045 -: януари 09, 2008, 10:50:33 »

моите украси ги подрежда агентката,но брат ми и приятелката му отидоха да погледнат как вървят нещата и подаръчетата за гостите не били сложени,явно трябва да има надзор от твой човек Wink
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #1046 -: януари 09, 2008, 10:55:43 »

И аз мисля,че дори и да наемеш агенция за украса трябва някой да наглежда нещата. Незнам при мен кой би могъл да изпълнява тази функция.  Претиснявам се, дали ще стане така както аз искам. Най-добре аз да присъствам при украсата ,но няма как да съм на няколко места едновременно.  crazy
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #1047 -: януари 09, 2008, 10:58:37 »

Ани говори с някоя приятелка или ако имаш роднини, които не държат да присъстват на вземането у вас. Моята сестра например предполагам, че с радост би се измъкнала от навалицата в къщи.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #1048 -: януари 09, 2008, 11:10:30 »

И аз мисля,че дори и да наемеш агенция за украса трябва някой да наглежда нещата. Незнам при мен кой би могъл да изпълнява тази функция.  Претиснявам се, дали ще стане така както аз искам. Най-добре аз да присъствам при украсата ,но няма как да съм на няколко места едновременно.  crazy
ох миличка и аз така исках и накрая се оказа че можело,защото вечерта преди сватбата отидохме да занесем всички цветя за украсата и персонала подреждаше масите за нашата сватба,но ние нямахме време тогава украсяване,иначе ако ми бяха казали че още от предната вече ще подреждат щях да си напрвя плановете така че сама да си украся
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #1049 -: януари 09, 2008, 11:14:50 »

Моята сватба ще е в Пампорово, а моите гости са от София. Те ще престигнат 1-2h преди сватбата. Само майка ми и баща ми ще са дошли предния ден. Всичко зависи кого ще започне украсяването на ресторанта- ако е по-рано се надявам аз да мога да понаглеждам нещата
Активен
Страници: 1 ... 68 69 [70] 71 72 ... 83   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines