Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 05, 2024, 15:03:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 80 81 [82] 83 84   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Април 2015. Честит 1 април!  (Прочетена 240531 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #1215 -: април 30, 2015, 13:09:18 »

Нансита и на мен не ми казаха, че моя Ричи /баба ми го гледаше/  е починал на 17 години. Казаха ми след време, да не ме притеснявали. Вчера и аз такъв рев му дръпнах за Моли, в кабинета като я видях и щях да припадна, насълзиха ми се очите, после в колата рев, у нас рев. Абе, вчера бях една голяма ревла! То животното му е лошо и го боли, аз му цивря на главата. Това което много ме учуди е, че като се прибрахве я оставих сама и я завих, след малко тя идва в стаята при мене, едва едва се влачи и аз седнах на земята и рев, тя дойде качи се в мене и заспа. Гушнах я и цял ден така.
Леле колко ви отегчавам вече! Хората имат проблеми, а аз тука роман изписах за една кастрация.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #1216 -: април 30, 2015, 13:12:10 »

Бе не е така, една кастрация… Нормално е да си го преживяваш. Сьщество което обичаш е, това прави цената.

Ще й мине и на нея и на тебе  Friend
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #1217 -: април 30, 2015, 13:14:12 »

Ратче аз поне ти влизам в положение. Толкова обичам животните, че човек да страда не ми е такава мъка, както животинче. А пък ние с пустия му късмет все мъчително си отиват животинките ни. Едното куче - левкимия, другото - диабет, трето се натрови. Първата ни чинчилка без да искаме я натиснахме с дивана и в ръцете ми умря. ММ и до ден днешен ми се смее, че съм тръгнала да й правя изкуствено дишане.
Не се депресирай от разказите ми. Просто се радвай, че животинката е жива и здрава и ще се възстанови!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #1218 -: април 30, 2015, 13:21:44 »

Пънки и мен адски ме разтройват като гледам животинка как страда. Вчера отидох да запаля свещичка за Моли и като си тръгвах едно кученце ме пресрещна, обещах че другата седмица ще се върна и ще му занеса храна. Може да съм луда, ама ще отида. Имах един период преди няколко месеца, тогава плана беше Моли да е дворна котка при свека е няма такъв рев, в фб видя ли из групите животно в беда и по един час не мога да спра да рева. Занесахме я, събота и неделя не спрях да рева и мм каза " В понеделник котката да е у нас! По добре да живеем с нея, от колкото да ревиш така." 
Пънки, кажи какво сте подготвили за рдто на Алекс? Подаръка й да не е братче/ сестричка?
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #1219 -: април 30, 2015, 13:25:29 »

И аз много обичам животинките heart
Да ви кажа... Събрали сме се с комшиите долу. Идва щерката на комшията (в тийн възраст) с един мини пинчер и ММ почва да ги бъзика "О, вие пак ли куче имате? Как се казва? Баща ти е много щастлив!". Бащата само стиска устни, че щерка му му беше довлякла някакво куче, а той едва успя да го пласира в друга посока. Момичето поглежда мъжа ми и му вика "Не мое е!", а ММ чул "Немо е!". Оказа се, че кученцето е на други комшии и е женско (Бети). Обаче ние го прекръстихме на Немо tease и сега редовно го виждаме пред блока и викаме на малката "Ела да видим Немо какво прави!". lol Малката пък като го види и все едно му се кара, цялата физиономийка й се променя "Бау! Бау!" и само след него ходи pardon
Ина, мен ме питаха дали искам клизма. Е, то за искане ли е?! nea
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #1220 -: април 30, 2015, 13:30:58 »

Ахахахах, Али как ме разсмя, а съм пред хора и не сдържах, но се направих че покашлям  Wink. Кучето Немо, звучи много сладко. Наскоро четох пак една супер гадна и гнусна исторя с пинчер и се надявам да е било колаж, а не истина.
Аз като малка влачех де що хвана навън на външния балкон и почвах да примъквам от хладилника. После майка се усеще и отива да пусне новия ми любимец. На един мой рд, поканих цялата махала, те в кашон събрали 11 палета и ми ги носят за подарък, ама съм била в банята и майка отбила номера.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #1221 -: април 30, 2015, 13:37:37 »

Рататуй, днес трябва да прояде и да ходи по нужда. Ако само лежи и спи, трябва да я водиш или да викаш лекар да и бият антибиотик.
Хаха, моят мъж рева и му стана лошо, като видя котката след операция, ама след  години, когато мен ме кастрираха изобщо не се сепна. Даже в деня, когато ме изписаха, веднага се върна на работа и ме остави сама с майка и котка. Пък майка ми взе, че падна и аз трябваше да я вдигам...Леля ми цъфна уж да помага, но котката я погна, че говори тънко, на фалцет, пък тя мрази така. Реших да я затворя /котката/ в една стая. Обаче  вратата се измъкна от пантите и настана още по- голям цирк как да не ми тупне върху краката и трябваше да я подпирам с все сили и протегнати ръце. В крайна сметка изпроводих леля ми и настъпи мир. Ако имах сили, вервайте ми,  Wink щях да си набия мъжа, толкова бях ядосана.
Ина,  heart heart heart. Само дето не зная какво да ти кажа, че да ти отвлека вниманието и да се почувстваш по- добре.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #1222 -: април 30, 2015, 13:49:09 »

Обожовам животни, всякакви, ама от котки много ме е страх, гррррр.. shok
Рататуйче, всичко ще е наред, нормално е да си разтроена!
Пънки, да ти е жива и здрава малката! Да те слуша и да ви носи поводи за радост smile
Свекс, ти пак с анекдотите  funnytooth въпреки, че като си представям как те е боляло... Едва ли ти е било смешно тогава sad
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #1223 -: април 30, 2015, 14:03:02 »

Аз да се включа по докторската тема. Заради болестта ми на червата рутинните ми изследвания са колоноскопии. Сега се замислих, че ако не бяха упойките, освен болезнено цялото упражнение щеше и да е притеснително, при положение, че докторите ми са двама млади симпатяги, дето все ми се радват, защото останалите им пациенти са 70-80 годишни lol Но аз съм свиканала да им разказвам колко често ходя по голяма нужда и как изглежда.

ratatui голяма душица си. Аз сигурно бих ти се сторила чудовище, ако ти кажа как веднъж предложих една заклещена котка да я изчакаме да умре, за да я извадим по-лесно. В моя защита ще каже, че беше 5.30 сутринта. В крайна сметка приятелката ми я извади и само накуцваше след това.

За другия месец мисля да си поставим за цел 100 стр. Докато изгледам един филм 3 страници бяхте изписали.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #1224 -: април 30, 2015, 14:09:24 »

2 часа гледам филм и 3 страници сте изписали  crazy

Свеки мерси за рецептите, ще ги приложа всичките една по една. Пролетно лятно време и аз и Филип обичаме по леки ястия smile good

По въпроса с докторите и Фил е така - страшен мъж е , докато не опре даходи на лекар. Все нищо му няма, все е добре и по тая причина до последно чака , за да отиде на лекар. Сега пооследно от 6 месеца го навивам за зъболека, нищо му нямало... Накрая се обадих аз да му запиша час и нямаше как да се измъкне - оказа се че има един много проблемен зъб и 2 кариеса, които търпят малко отлагане. Казах му да ги оправя всичките, той не ще - сеа не ни било до това, то неговото не било спешно... бля бля бля... И няма как да му набия в главата , че колкото повече чака , толкова по сериозни стават проблемите и накрая и по-скъпо ще излезе... Ама на - като чуе за лекари край. А Ако е за мен, света ще бърне да ме закара на доктор за най-малкото нещо
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #1225 -: април 30, 2015, 14:12:00 »

Лелелеле, верно. Не бях забелязала броя на страниците, а имах чувството, че сама си пиша (само с хленчене разбира се) особено някои дни.

Пьрво си помислих, че говориш за доктората или някоя статия.

Какво ти е на червата? Крон?

Току що завьрших досието за вторник. И то едно от най-важните за годината. Понякога ми се струва, че е супер, друг пьт, че сьм писала пьлни глупости, но сьм супер доволна че го свьрших по-рано и ще имам още време да го прочета и доизпипам на макс. Вече го пратих на по-умни от мен колежки да го прегледат.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #1226 -: април 30, 2015, 14:24:57 »

inaxastra имам улцерозен (язвен) колит, затова спразвам хранителен режим. но много хора не го разбират, и наскоро пак ме нарекоха претенциозна.

днес нещо много се наслаждавам на тишината и спокойствието, чами не ми се искам децата да се прибират. Иначе, май ratatui пита, утре не почиват те.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #1227 -: април 30, 2015, 14:27:19 »

Гадна работа, все трябва да си нащрек  sad

Странно е, че не почиват  crazy

Ще гледам Ало, ало за успокоение. Нали вчера говорехте за него. Пьк като почина и хващам статистиката. И тя е за вторник. А след вторник, една дипломна остана.

Edit : Ало, ало не ме кефи много.
« Последна редакция: април 30, 2015, 14:54:17 от inaxastra » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #1228 -: април 30, 2015, 15:10:55 »

Котката явно се възстановява, поизяла си е агнешкото, което бях запазила специално за нея. Видях я да пишка преди малко, друго мой не е вършила, ама тя от 2 дни не е яля та утре ще чакам подарък. Аз все пак съм си в някво депресивно състояние нищо, че я се оправя.
Свекърва, представям си как се била като Шива. Горката, сигурно е била доста тежка операция.
Панда, ще ме скъсаш- да умре, че да е по-лесно. Аз като малка помня как баща ми спаси едно куче със заклещен буркан на главата, милото обикаляше и не можеше да се измъкне, то лякомията в беля може да те вкара само.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #1229 -: април 30, 2015, 16:13:00 »

Аз отново съм Джейми Оливър, набързо мариновах едно месо метнах го въув фурната с дребни пресни картофи, да видим какво ще стане.

Брех никаква култура у магазинери значи, опитах се да поръчам на три места питката и те зад гърба ми държат сметка що не си спазвам традициите а искам да я поръчам crazy Влизам в един магазин, убийствени обувки, продавачката крещи по телефона и се кара с някой, е не мога много се дразня на такива неща...Та сега съм и без обувки и без погача smile

Ина що не  гледаш нещо по от тази декада smile пробвай с : Modern Family smile много са смешни ние умираме от смях

Аз сори така телеграфно ама нямам време за повечко smile
Активен
Страници: 1 ... 80 81 [82] 83 84   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines