Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 30, 2024, 01:16:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 27   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: От кой сватбен салон е роклята ти - бял и черен списък н  (Прочетена 290015 пъти)
 
TonitaBonita
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



« Отговор #75 -: юли 29, 2007, 21:01:09 »

Сватбената ми рокля е от СИЯНА-Асеновград. Взех я готова, беше точно моя размер. След сватбата ще пусна снимки да видите.
Да похваля и други фирми: преди време бях кума на една приятелка и си взех рокля от Милена-Асеновград. Бяха много любезни. Роклята беше скромна, но въпреки това ме закараха с техен транспорт от единия магазин до ателието за за ми я преправят. Аз нещо бях яхнала метлата  witch, но момчето, което ме закара даже ме успокояваше по пътя. А колко други тържества изкара тази рокля...
Модна къща "ИЛИНА"-Асеновград. Там ми шиха роклята за бала-тип булчинска, но в синьо. Бяха много, ама много любезни всеки път като ходех. Самата рокля беше много изпипана във всеки детайл.
Активен
мимето
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



« Отговор #76 -: юли 30, 2007, 19:41:51 »

Аз съм много доволна от салон "Galla" в Асеновград
Активен
deni_s
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



« Отговор #77 -: юли 30, 2007, 20:22:29 »

Аз си ших роклята при една шивачка, която сега ще прави ателие, а обувките ми бяха по поръчка при един обущар на Витошка. Смятам, че въпреки че не са известни, се справиха страхотно  good
Активен
Jungle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205


What goes around, comes around...


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: юли 31, 2007, 13:28:12 »

Аз искам да добавя  в белия списък  фирмата от Асенивград " МАНИЙКАТА" супер съм доволна от тях бяха много любезни и роклята ми беше супер , а за черния списък нямам мнение.   smile  smile  smile  smile


Моята рокля също ще е от МАНИЙКА . Казвам ЩЕ защото сега я шият. Не знам как ще е изпълнението, но с две ръце препоръчвам тази фирма, защото са много любезни, търпеливи, изслушват и определено знаят какво търсят момичетата. Когато си видя роклята ще ви кажа и как е на изпълнение  girl_in_love
Активен
Vesy
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



« Отговор #79 -: юли 31, 2007, 14:33:15 »

Искам да споделя гадния опит който натрупах покрай бившата ми рокля. Първо я видях в Румина Елегант на Пиротска 5 - само че беше бяла, а аз исках да е шампанско. Реших да пообиколя преди да я поръчам. За мое "щастие" на Пиротска 7 в безистена видях почти същия модел и то в шампанско - като пробвах се оказа че са нужни само малки корекции. Цената беше 370 лв /а в другия магазин - 400/. Викам си - ПЕРФЕКТНО - хем в моя цвят, хем по-бързо и за същите пари.  Искам дамо са направя ВАЖНО уточнение понеже в този безистен има два магазина -  става въпрос не за първия, а за ВТОРИЯ като се влиза. То даже няма име написано.
Но хубавото свърши тук. Отивам на другия ден със свекито да я поръчаме и се оказа, че цената вече е 470. Продавачката се била объркала...  huhhuh.gif huhhuh.gif Ама си викам- айде нищо - в крайна сметка толкова пари ще дадем покрай сватбата - за 100 лв няма да правим драми я...  good
Поръчахме я и оставихме 100 лв капаро.
Отивам да си взема аз и какво да видя - роклята ми стоеше по-зле отколкото като я пробвах без да са я коригирали за мен!!!  Oh my ... Плачещо момиче Плачещо момиче  Не разбрах какво са правили, но явно са взели дължината на полата без да скъсят и това на което се държат обръчите. В следствие на това като вървях и ги настъпвах. Обяснявам аз и продавачката ми вика - "Ами нищо не може да се направи - ще си я повдигате като вървите" girl_impossible Как така бе?!?!?!   girl_impossible  С хиляда уговорки стигнахме до компромисния вариант да се повдигнат само отпред. Такааа.... Гледам се аз - нещо не е симетрично... Забелязвам че под дясното ми рамо роклята не е по мен, а е с идея две по-широка. Казвам това и --- Неееее - така е добре - въобразявам си!!!   hysteric hysteric Криво ляво с много муцуни склониха да ми я свият малко. Накрая се обръщам в гръб и точно над кръста една яка гънка ми се набива на очи. Просто плата не върви по тялото, а баш там се набира... Казвам и това и ми обясняват, че понеже роклята е цяла винаги така се получавало и нямало как... Викам си - може и така да е.
В този момент идва свекито и като видя гънката и яхна метлата!  witch witch онеже сестра й е шивачка и разбирала от тези неща. И се поскараха сериозно. В крайна сметка се разбрахме да отидем след три дена когато шефката, която е и шивачка ще е там да обсъдим въпросната гънка.
Обаче свекито отиде на следващия ден само да пита кога точно ще е там шивачката. Оказа се че последната е там. Казала на свеки, че сме били с огромни претенции и много нахални!  Oh my ... Oh my ...
В този момент ми звънят по телефона да кажа какво точно искам - не че не го обясних сто пъти предния ден. От там шефката ми се разкрещява - АМАН ОТ КАПРИЗИ И ХОРА ДЕТО НЕ ЗНАЯТ КАКВО ИСКАТ - АЗ ТУКА НЕ СЪМ ЗА ДА МЕ ЮРКАТ НЯКАКВИ МОМИЧЕНЦА - ТОВА МИ Е ДЪЛГО, ОНОВА ШИРОКО! НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА - НЯМА ДА ВИ ПРОДАМ РОКЛЯТА - ЩЕ Я ДАМ НА КОЙТО И ДА Е  НО НЕ И НА ВАС! И ми затвориха!  beating beating  diablo bomb boxing boxing Cow-boy Cow-boy
И така - месец преди големия ден останах без рокля благодарение на милите хора от Пиротска 7 Boy cry Boy cry Boy cry
След 2 дни се върнах в Румина Елегант и си я поръчах същата - толкова много ми беше харесала! Собственичката беше много мила. Каза ми направо след седмица да отида на проба да видим дали се налагат корекции. Е, корекции не се налагаха - беше перфектна!  Curtsey Curtsey Огромно благодаря на Румина Елегант и на г-жа Теменужка Ангелова!  give_rose
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: юли 31, 2007, 14:57:26 »

ЛЕЛЕЙЙЙЙЙЙ diablo за пореден път се убеждавам че има много нагли хора  hunter
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: юли 31, 2007, 19:20:47 »

Малеееееееееееееееее, аз ако бях на теб сигурно щях да се побъркам  star и вече да съм на валерианчета!  pill Имам чувството, че такава наглост и безпардонност може да съществува само в България! Брех, че лоши хора сме станали българите, просто като освирепели зверове! Все трябва да се крещи, все някой трябва да се прави на по-важен от теб, все всички разбират повече от теб и ако случайно посмееш да изразиш своето мнение, ти казват че имаш много претенции и че нямаш угодия  girl_impossible! Направо може да те докарат до лудост  hysteric! Ох, кога ще станат хората по-добри, все си мечтая да е скоро, но колкото повече слушам за такива случаи се отчайвам и започвам да си мисля, че това е просто невъзможно!
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: август 01, 2007, 08:51:02 »

Малеееееееееееееееее, аз ако бях на теб сигурно щях да се побъркам  star и вече да съм на валерианчета!  pill Имам чувството, че такава наглост и безпардонност може да съществува само в България! Брех, че лоши хора сме станали българите, просто като освирепели зверове! Все трябва да се крещи, все някой трябва да се прави на по-важен от теб, все всички разбират повече от теб и ако случайно посмееш да изразиш своето мнение, ти казват че имаш много претенции и че нямаш угодия  girl_impossible! Направо може да те докарат до лудост  hysteric! Ох, кога ще станат хората по-добри, все си мечтая да е скоро, но колкото повече слушам за такива случаи се отчайвам и започвам да си мисля, че това е просто невъзможно!

За мен това са хора , които не си знаят интереса !!! и това че ако един човек не е доволен това се разпостранява и така се губят клиенти !! вместо да те глезят да ти предложат кафенце, да има кътче където да седнеш да разгледаш каталози , просто нямам думи - та някои даже нямат пробни !!! добре че поне Vesy все пак си си купила роклята, която си пожелала !! smile
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: август 04, 2007, 16:04:31 »

Леле направо съм възмутена!!! Oh my ... Oh my ... Oh my ...
Как може точно собственици на булченски магазини да имат наглостта да ти говорят по този начин!
След като плащаш за нещо , което ще го облечеш веднъж в живота , толкова пари за колкото можеш да си купиш дрехи за 5 години за напред естествено че ще искаш всичко да ти е перфектно!Тия 500 лв да не би да ги даваш като дарение на тези магазин!Направо такава наглост не съм срещала!Добре че си си намерила точно тази , която искаш и то със 70 лв по-евтино!!! Wink
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: август 07, 2007, 18:26:52 »

Леле, тия хора са луди crazy Наистина не си знаят интереса Oh my ... Аз мойта рокля си я поръчах при позната шивачка и даже и обувките ще ми поръчат при обущар smile Стискайте палци всичко да мине наред smile
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: август 08, 2007, 12:23:14 »

Леле, тия хора са луди crazy Наистина не си знаят интереса Oh my ... Аз мойта рокля си я поръчах при позната шивачка и даже и обувките ще ми поръчат при обущар smile Стискайте палци всичко да мине наред smile

 good good good Успех скъпа дано всичко мине наред!!!
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: август 08, 2007, 12:30:15 »

Малиийй верно има много нагли хора как може така да се държат с клиентите си ужас.Много се радвам че в крайна сметка си си намерила точно роклята която харесваш,а аз ще казвам на всичките ми познати да подминават този магазин на Пиротска   
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: август 08, 2007, 17:10:06 »

аз като тръгнах да си търся рокля ми каза една приятелка да не стъпвам в салоните на Пиротска, защото роклите са  намачкани, мръсни, продавачките се държат като че ли си им изял десерта , ама така стана че се наложи да ида за розички за косата в единия тоя който май се води към сватбения център и бяха супер мили продавачките
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: август 09, 2007, 12:57:18 »

аз като тръгнах да си търся рокля ми каза една приятелка да не стъпвам в салоните на Пиротска, защото роклите са  намачкани, мръсни, продавачките се държат като че ли си им изял десерта , ама така стана че се наложи да ида за розички за косата в единия тоя който май се води към сватбения център и бяха супер мили продавачките

Има на някои места на Пиротска , където продавачките наистина са ужасни , но не навсякъде е така!
Аз от един магазин от там си купих мойта рокля , а продавачката беше толкова търпелива и любезна с мен , че докато си избирах разни дреболийки от същия магазин и съобщиха , че детето й е влязло в болница и тя само каза :"Ей сега тръгвам само да свърша с хората!"Въобще не ни даде зор въпреки , че от неудобство ние не се и мотахме много де!о толкова ме трогна това , че тя запази самообладание и не ни изгони веднага!Аз на нейно място незнам дали бих реагирала така!
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: август 10, 2007, 10:40:29 »

Такаааааа... след доста изморителни проби, вече си имам рокля и бих сложила бутик M.Tyler в белия списък въпреки пробите, които много исках да избегна. Собственичката на бутика е страшно мила и любезна и мога да кажа, че обслужването беше на западно ниво. Бих го препоръчала на всички момичета, защото останах доволна!
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 27   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines