Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 14, 2024, 10:48:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Преддекемврийска седмичка 26.11 - 02.12.2012  (Прочетена 29910 пъти)
 
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #90 -: ноември 29, 2012, 10:48:12 »

О да, знам че има. Тези, които си споменала не съм ги чела, но пък ще си ги взема smile Аз съм фен на неговата - Подсъзнанието може всичко give_rose Чела съм я над 3 пъти tease И пак мисля да я почвам, че напоследък ми се вкарват и негативни мисли в главата... biggrin
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: ноември 29, 2012, 10:55:20 »

Сега го намерих - Поръчки до Вселената от Бербел Мор е книгата. Имам я на компютъра...


Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: ноември 29, 2012, 11:40:16 »

casky, книгата на Джон Кехоу я имам. Казва се "Силата на подсъзнанието". Много е интересна и ме наведе на доста мисли докато я четох, но така и не положих достатъчно усилия за да се науча да визуализирам. Гледай и филма "Тайната" който е за същото. Имам един приятел който доста навътре влезе в тази теория и каза че действа smile
« Последна редакция: ноември 29, 2012, 11:46:23 от Josephine » Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #93 -: ноември 29, 2012, 11:43:41 »

И двете ще си ги взема smile Благодаря ви момичета give_rose
Аз съм новатор в начинанието, но доколкото съм наблюдавала наистина действа. Просто е много трудно да се научиш да игнорираш всичко негативно...то това му е цаката blum
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: ноември 29, 2012, 11:47:45 »

Объркала съм заглавието, не беше "Силата на подсъзнанието", а беше "Подсъзнанието може всичко", ето така изглежда:
http://www.book.store.bg/p6669/podsyznanieto-mozhe-vsichko-dzhon-kehou.html

едит: ето ти линк за електронната книга: http://chitanka.info/text/15967-podsyznanieto-mozhe-vsichko
« Последна редакция: ноември 29, 2012, 11:50:09 от Josephine » Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #95 -: ноември 29, 2012, 11:50:27 »

Аааа, тази я знам smile Тъкмо почнах да я търся електронно, за да чета докато я купя...но не я намерих и реших, че я няма в библиотеката blum
Имам големи мераци да му отида на лекция, но пък билетите му не са много евтини...а и разходката до София sad На 8-ми декември ще е в БГ, доколкото разбрах.
« Последна редакция: ноември 29, 2012, 11:54:50 от casky » Активен
bubi_baby
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 474



« Отговор #96 -: ноември 29, 2012, 13:28:57 »

casky, само като си помисля, че е разрязана тази торта и ми се доплаква, та тя е толкова съвършена.
emetoem, успех на консултацията.
_Ezra_, честит пръстен, много е красив.
cveta_d86 и аз цял ден си мисля, че е петък, много ми се иска, но…уви.
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: ноември 29, 2012, 13:47:20 »

casky, има я в библиотеката където съм ти пратила, ако не можеш да я свалиш, кажи ще ти я пусна на мейла.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: ноември 29, 2012, 17:29:15 »

Благодаря ви, то и милото ми вика, нали си имаш пръстен, аз и мн други бижута имам, от майка му имам и от сватбата разни златни синжирче и пръстени, но си ги сменям всеки ден бижутата, нося си всичко, но винаги халката е перманентно там  smile др-те само ги допълвам, аз съм на принципа че нещата трябва се носят, а не да стоят новички за другия живот  blum без никого да искам да обидя разбира се
докато мъжо като му подаря нещо ново и си го къта за спец. дни, аз се кипря веднага  good важното е да се чувствам супер smile

днес си правихме снимки в упражн. по химия  tease ще видим кво е излязло

лека вечер, ние отиваме на пицария.  heart
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #99 -: ноември 30, 2012, 08:37:15 »

Добро утро дами и честит петък smile

Имам удоволствието да ви поканя на софийска форумска среща на новата дата:

http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,33083.new.html#new


Днес тук е едно слънчево, прекрасно.... слънчев завършек на седмицата и ползотворен Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #100 -: ноември 30, 2012, 09:44:26 »

И честит Андреевден. Каквото правите днес, това ще правите цялата следваща година  Wink, така казаха сутринта по радио Пловдив и препоръчаха да броите пари.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: ноември 30, 2012, 09:46:24 »

А аз съм се наканила да купувам коледни подаръци и подаръци за рожденни дни...  pardon
Активен
bubi_baby
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 474



« Отговор #102 -: ноември 30, 2012, 10:34:46 »

Здравейте, мили момичета!
Да почерпя по случай Андреевден, че мъжа ми се казва Андрей!Нека да ни е жив и здрав!



Хайде и малко царевичка! blum

Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: ноември 30, 2012, 10:38:57 »

Честит петък и честит Андреевден!

Каквото правите днес, това ще правите цялата следваща година  Wink, така казаха сутринта по радио Пловдив и препоръчаха да броите пари.

Хайде да видим тогава как ще ни мине денят! Wink

Свекърва, има ли значение чии пари броим? Ако не, да помоля счетоводителката днес аз да й боря парите в касата? Wink biggrin
Между другото тази сутрин докато си правих обичайното сутрешно кафе и се сетих за теб give_rose и реших тази сутрин да не е обичайното кафе, а да бъде с канела girl_wink Coffe

Вчера сте подхванали нова интересна тема - едната книга съм я чела и сигурно ще ви прозвучи клиширано, но ме накара да се замисля ... Откакто я прочетох започнах да гледам на света по друг начин и както казах и на майка ми(тя ми препоръча книгата) не знам дали действа, но аз така си въобразявам и съм много щастлива и доволна, защото ми се изпълниха всички желания. Сега да не ме вземете за някоя сектантка и агитаторка - не съм я писала аз, само й повярвах Wink
Чакам някой да почерпи с кафе, защото тази сутрин съм си наумила да ви почерпя с това:
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: ноември 30, 2012, 10:41:51 »

Кафенце с канела (и аз го харесвам)  girl_wink

Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines