Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 20, 2024, 18:47:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбено облекло за младоженеца  (Прочетена 408281 пъти)
 
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #690 -: март 23, 2008, 12:39:30 »

Dalia браво поздравления, много красиво, ние искаме да вземем подобен на моят мъж но нещо доста по светличко. И аз като Bybet0  питам от къде сте го взели girl_wink
Активен
Dalia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 79


Amor con amor se paga


Моят сватбен албум

« Отговор #691 -: март 23, 2008, 18:09:31 »

Костюмът е от Англия. Тук, в България, не сме търсили, просто случайно като обикаляхме по магазините там го харесахме. Иначе по софийските магазини, доколкото разпитах, на много малко места могат да се открият костюми с елек и фишу и те изобщо не могат да се сравняват по качество с този. В Сватбения център видях с елек, но честно казано ми се сториха евтинки...успех с търсенето.
Активен
Dalia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 79


Amor con amor se paga


Моят сватбен албум

« Отговор #692 -: март 23, 2008, 18:49:37 »

Току що попаднах на сайт, препоръчан от друга съфорумка за булченски рокли, в който открих костюми с елек и фишу на доста добри цени  smile 

http://www.bulchenskirokli.com/kolekciakostumi.html
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #693 -: март 24, 2008, 10:14:54 »

Малшанс с Англия  pardon Ами ще търсим в България, разгледах го този сайт и мисля да отскочим. Мерси give_rose
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #694 -: март 26, 2008, 16:37:24 »

И ние се сдобихме с костюм, мисля, че моделът се казва Prince Edward... Bravo

http://www.perfectfithire.co.uk/media/edward3.jpg
Леле, много е елегантен този костюм? Поръчахте ли го или и ж БГ го има?
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #695 -: март 26, 2008, 16:42:53 »

Ujasno sajalqvam, che pisha na latinica, no sam v chujbina i tova e edinstveniq komputar, do koito se dobrah  pardon Bihte li mi kazali kolko struva gore-dolu v BG kostum s elek i fishu, poneje nie s moq priqtel haresahme edin razkoshen kostum v Manchester, no go prodavat za okolo 750 leva. Ne sa li po-evtini u nas???

http://forum.svatbata.bg/index.php?action=dlattach;topic=12.0;attach=7253;image
Неее, не са по-евтини. Ние обиколихме - Rollman, Drago & Rado i Denyl и цените са около 800 лева за сако и панталон ... Аз искам костюмат му да е с външни шевове и общо-взето от този тип има най-голям избор в Denyl.
Активен
Dalia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 79


Amor con amor se paga


Моят сватбен албум

« Отговор #696 -: март 27, 2008, 12:34:35 »

didda, поръчахме го от Англия. Нямам представа дали го има тук, не сме търсили. Виждам, че има подобни горе-долу, но се радвам, че така стана, защото приятелят ми много мрази да се мъкне по магазини и шивачи. Иначе под наем излизат много евтино ( между 70 и 120 паунда )за 10 дни, но не ни се разправяше непосредствено преди и след сватбата да се разкарваме дотам. Успех с търсенето  smile
Активен
Tinks
Любопитен
*
Публикации: 40


« Отговор #697 -: април 01, 2008, 10:42:50 »

момичета, случайно някой да е виждал по българските магазини да пордават тип бохемски ... не бих казала костюми, но от типа ленени ризи/панталони и тн? Ние мислим за наща плажна сватба да сме на романтично релаксирана вълна доколкото се отнася за дрехите... ще намеря сники да покажа какво имам предвид...
Активен
Tinks
Любопитен
*
Публикации: 40


« Отговор #698 -: април 01, 2008, 11:51:16 »

много е трудно да се намери снимка на това, което си представяме... но нещо ей такова ни трябва.

Активен
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #699 -: април 03, 2008, 14:42:06 »

Да ви се похваля, но и ние вече купихме костюма. И то от първия магазин, в който влязохме - предварително бяхме намислили да отидем точно там, защото ни харесва много стила на мъжките дрехи и наистина там намерихме това, което търсим - бял костюм, не е строго официален, по-скоро е casual. Взехме и риза, останаха само обувките, които искаме да са мокасини.
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #700 -: април 03, 2008, 16:49:02 »

gadamer4e, кой е магазинът? Нещо за Капаска май беше писала назад в темата?
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #701 -: април 03, 2008, 16:59:01 »

ето го и моя мъж girl_wink


* P1000227.1.JPG (24.38 KB, 336x448 - видяно 378 пъти.)
« Последна редакция: април 03, 2008, 17:11:51 от Valentinka » Активен
vanillyz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 94



« Отговор #702 -: април 04, 2008, 09:03:15 »

Здравейте!Моят бъдещ съпруг мисли да е с черен костюм, много му утива този цвят, за риза не сме мислили, или черна или друг цвят, тя е много вайна, защото Август е много топло и почти няма да е  със сакото, но как мислите решила съм кума също да е  с черен костюм и звета на ризата да е  съчетана с цвета на роклята на кумата, гледах снимки във форума и така много ми допадна...
Активен
cnek
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #703 -: април 09, 2008, 18:06:26 »

Здравейте !! От доста време си търся намачкан костюм, а знам че вие сте много във час с тези неща и ще съм благодарен на всякаква информация ... Лично мен ме интересува светъл намачкан костюм.
ще съм благодарен на всяко инфооо smile
по-здРави
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #704 -: април 10, 2008, 09:53:30 »

ето го и моя мъж girl_wink
Мила, много е елегантен  good Определено ми харесва, но надали мъжа ми би се съгласил на червеното. От къде сте го закупили? Ние мислим да гледаме нещо в Denyl или Zegna  GROAN
Активен
Страници: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines