Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 19, 2024, 02:15:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: сватбата на crazynelly 01.06.2014  (Прочетена 93334 пъти)
 
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: май 15, 2014, 11:35:54 »

Нели, на моминското парти ще имате ли разни аксесоари, напр. малко було, разни украшения за шаферките, торта и пр. видях тези чаши и се сетих  http://forum.svatbata.bg/index.php?action=dlattach;topic=29449.0;attach=55808;image
Преди малко се разрових из фейсбук и попаднах на това https://www.facebook.com/pages/VANILASHOP/231356713577961 нямам представа дали са хубави, защото го видях случайно, но ми хареса идеята с тези ленти "Булка", "кума", "приятелка" и т.н.

Другото, което ми е интересно е как се спря на цвета за сватбата...
Хареса ли прическа, избра ли гримьор...много въпроси станаха   Girl_hide
Малко було си взех. На тази фирма и аз попаднах и я показах на кумата, но още не съм сигурна дали ще взимаме от там ленти за моминското парти. Иначе аз много искам да имаме! Даже измислих вече какви да са надписите.  yahoo
Спрях се на светло синьото,защото ни е любимият цвят на мен и милото. Другата причина е,че неговите очи са сини и аз исках всичко да съвпада с тях. smile
Прическа съм си харесала,но фризьор все още не съм. sad Гримьор си имам! Много съм доволна от него!  yahoo
Не се притеснявай за въпросите. Аз обичам да ви разказвам за сватбата ми. smile
Активен
Desislava
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #76 -: май 15, 2014, 11:46:12 »

Ми хайде покажи прическата, че това при мен е голяма чуденка...
Лентите са готини, а и тук май са най-евтините, помислете smile
Другото което ми е интересно е направили ли сте си график за деня, можеш да споделиш, мисля че би било полезно и за другите булки smile
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: май 15, 2014, 12:27:20 »

Ми хайде покажи прическата, че това при мен е голяма чуденка...
Лентите са готини, а и тук май са най-евтините, помислете smile
Другото което ми е интересно е направили ли сте си график за деня, можеш да споделиш, мисля че би било полезно и за другите булки smile

Аз съм с омбре. Косата ми е средно дълга. Искам да е хваната малко отляво и отдясно и отзад да се закрепи воала. Няма да имам було.Искам да е пусната и накъдрена.
 Ще имам отстрани едно синьо цвете направено от плат от една много талантлива жена,която ще ми направи и букет от сини рози от плат. Много красив ще бъде!
Снимки на прическата,която искам :

http://i57.tinypic.com/30jpjc0.jpg
http://media-cache-ec0.pinimg.com/736x/7e/0d/99/7e0d9940221269d6537e81a6b7996019.jpg
http://media-cache-ak0.pinimg.com/736x/87/36/7c/87367c0207ae833e07840cf1488a5680.jpg

Нашата програма е доста интересна и различна. Няма да имаме традиционното взимане на булката. smile

На 31-ви май с милото и кумовете отиваме в Hotel Vitosha Tulip.
Кумовете ще бъдат в един апартамент,а ние в друг.Ще бъдат един до друг. Ще си занесем всичкия багаж там - костюми,рокли,обувки и т.н. Ще спим на 31-ви май там и на 01-ви сутринта се започва подготовката.

Аз сигурно ще стана към 9:00 и ще закуся,ще се изкъпя и ще се подготвя за идването на майката на милото,брат му,баба му и гримьора и фризьора.
Към 10:00- 11:00 вече трябва да са започнали да правят грим и прическа на свекито,кумата и т.н.
Забравих да спомена,че когато стане време да се оправяме, мъжете отиват в апартамента на кумовете,а жените ще сме в апартамента на младоженците. 
Милото и кума и брата на милото също ще ги оправя фризьор,но това ще се случва другия апартамент.
След това към 12:30 - 13:00 трябва да дойдат фотото и видеото.
Тогава започват да ме гримират и фризират мен. Фото и видео си снимат хем младоженеца хем и мен как се подготвяме. Врата то врата ще сме, така че няма да има проблем за никой. smile
Когато вече  всички сме готови младоженеца идва и ме взима от моя апартамент. Снимаме се,закичвам бутониерите и тръгваме към залата. Записахме се в 15:20. smile Хотела е в Драгалевци,залата е Красно село. Не е далече,така че ще стигнем бързо според мен. smile
След като свърши ритуала - снимаме се малко и след това в 16:40 сме в църквата. И след това пак снимки при църквата и след това отиваме на фотосесия,която ще е някъде в Бояна. Все още не сме измислили със сигурност къде и дали ще е там,така че приемам предложения. smile В 18:00 трябва да сме в ресторанта,но нещо ми подсказва,че може да се забавим с фотосесията.  blush blush blush blush
Това е нашата програма! smile Отказахме се да имаме взимане на булката поради няколко причини.
Аз съм от Дървеница,милото е от Манастирски ливади и не искам да разкарвам хората да обикалят цяла София. Всичките места,които сме избрали са в един район и са доста близо като разстояние или поне ако пътуваш с кола. Повечето гости са с коли. smile
Другата причина е,че за мен така е по-лесно за фотографа и оператора. Няма да го има това разкарване и за тях. А аз исках още от самото начало да направя така,че да може да заснемат и милото как се подготвя,не само мене. smile
Другото,което не ни харесва при взимането на булката е хората пред блока.Не исках някакви оркестри,хора и т.н. Не исках целия квартал да ни гледа. Искахме с милото нещо по-скромно и само с най-близките ни до нас. smile За нас така е перфектно. В ресторанта всички ритуали ще си ги направим.
Може би само без хвърлянето на жартиера. Милото много,много не иска да го прави. Според мен е забавно,но аз няма да го карам на сила. smile
Е май обясних как г/д трябва да премине сватбения ден.
Ако има и други въпроси,с радост ще отговоря!  blum
Активен
Desislava
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #78 -: май 15, 2014, 13:37:11 »

Ехеее каква хубава програма сте си спретнали smile  Sunshine
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #79 -: май 15, 2014, 14:00:28 »

Нелкааа,

имам предложения за Бояна - отраснала съм там... Едни от най красивите местности са около Боянската църква - има доста ливади, поляни, горички и градинки.. Освен това малко под църквата (ако идваш от беловодски път посока ханчето, подминаваш ханчето и започва една много красива градинка) има едни стари , тип дворцови като руини сгради,  беше някакъв музей навремето - страхотно е за снимки, а и самата градина цялата е стъпаловидна... (ако знаеш къде е Примата - в близост до нея). От другата страна пък в подножието на ханчето има още една градина, където е читалището - там има и обновена сцена и пейки тип амфитеатър (вижда се и от бул.България ако се движиш посока бояна, преди кръговото, до канала който минава през резиденцията), и пак е стъпаловидна градина, с много дървета и цветя, много я подържат защото е една от най хубавите градини на Бояна, а и точно до реката  (канала) всичко наоколо е много свежо...

Отнесох се blush

Отделно от това може да се разходите до светената вода - тя е съвсем близо до ханчето обаче все пак си е ходене, иначе е много красива местност, с една старовремска чешма и гъсти борове около изворчето при което е чешмата, много е красиво, но все пак си е поне едно 10 15 мин пеша от ханчето, с кола са 2 мин. и  5 мин.ходене.

Иначе за фризьора, ти обади ли се на тези , за които говорихме? smile
« Последна редакция: май 15, 2014, 14:05:35 от milenkata » Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: май 15, 2014, 14:42:06 »

Уау! Миленка просто нямам думи! Благодаря ти много са предложенията! Веднага ще пиша на фотографа и ще се консултирам с него. Може и да се снимаме на едно от тези места.  yahoo
Още не съм потърсила фризиьорите,които ти ми предложи. Бях намерила един и уж сега на моминското ми парти ще си правя пробна прическа при него,но като ми каза за сватбата колко ще ми иска ми стана лошо.  cray Не съм била преди при него и не знам дали ще се харесам и дали ще успее да ми направи прическата,която искам. Хвалят ми го приятели и познати пък ще видим. Ако не се харесам след моминското парти не знам какво ще правя. Ще трябва да търся друг. Но който и да е фризьора ми трябва да може да дойде в хотела и да направи косите и на свекито и на кумата.
И сега се чудя какво да правя..  blush Иначе имам и други предложения за фризьори. Те са адски много. Аз си имам мой си,който си ме постригва и боядисва,но не го бива в прическите. До сега не съм попадала на фризьор,който да го бива с прическите. Не искам косата ми да изглежда като изкуствена като се накъдри и да е с тонове лак за коса. Не съм срещала фризьор,който да прави по-естествени прически. Или може би просто моята коса не подлежи толкова на третирана и къдрене. Гъста ми е косата,макар след многото боядисване. Радвам се за това,но се чудя в мен ли е проблема,в моята коса и в това,че са некадърни фризьорите.
Сега реших да ви покажа 1-2 снимки от пробите ми на роклята. Не са с много хубаво качество снимките и предполагам,че може би няма да ви се стори много красива каквато аз си я възприемам.

- това е от първата проба! Леле колко съм доволна!
Тук още не са готови ръкавите и долу беше дълга и я настъпвах, така че я отрязахме малко и по края завършва с дантела. smile Бюста не беше готов също и гърба. Крайния резултат много си го харесвам. smile
- това е предпоследната проба. smile Тук гледахме ако има някъде някой детайл по дантелата да се орпавя. Гърба ми е жесток! Обожавам го!  heart
Имам копче от вътрешната страна на роклята,за да си закопчая шлейфа,когато танцуваме и да не ми пречи! smile
И снимки на воала -
- ето го и мики маус  blush funnytooth
- красота!  LOVING

Е надявам се да са ви харесали нещата,които ви показах и за които ви разказах. smile
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: май 15, 2014, 14:49:10 »

Нели, роклята е много готинааа  yahoo и много актуална с дантелата и красивия гръб, просто супер.
Мики маус воала също ми харесва  Bravo
Само внимавай в деня на сватбата да не си забравиш шлейфа на роклята закопчан през цялото време  angry както се беше случило с една булка от друг форум  girl_impossible
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #82 -: май 15, 2014, 15:18:00 »

страхотна си Нели! и роклята и воала  Bravo уникални!

Усепх с фризьора!
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #83 -: май 15, 2014, 15:38:33 »

Първата прическа която си постнала е много подобна на тази която аз искам. И аз имах години наред същия проблем с косата - много ми е гърста и тежка и не стои в която и кажеш форма.. хихиихи

Сигурна съм , че ще намериш човека който да те направи неотразима...

А роклята... heart heart heart Аххх невероятна е!
Активен
gerinceto_gm
Любопитен
*
Публикации: 37



« Отговор #84 -: май 15, 2014, 16:44:52 »

леле,Нели, много си хубава  yahoo yahoo yahoo
роклята е толкова нежна и ефирна. Прекрасна си  Bravo Bravo Bravo
Активен
lorka88
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 153



« Отговор #85 -: май 15, 2014, 18:43:31 »

Браво, Нели, много са красиви и роклята и воала наистина!  Bravo
Активен
Desislava
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #86 -: май 15, 2014, 18:58:28 »

Браво, Нели, жената е направила точно това, което искаш и се е справила супер smile Гърба много ми харесва smile good
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: май 15, 2014, 19:17:28 »

Браво Нели, искреенно завиждам за ръкавите, много ги харесвам, а хич не ми отиват blush
И прическата е много готина, дано фризьора ти се справи!
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: май 15, 2014, 20:20:36 »

Момичета много сте мили всички! smile Благодаря ви!  give_rose
Ще ви споделя нещо ново и доста интересно. Реших в ресторанта да имам прочутия Candy Bar. Не знам колко от вас са запознати. Все пак ще обясня какво представлява. Това е маса пълна с всякакви сладки- залъгалки,близалки,бонбони,сладки,мъфини и каквото ти измисли въображението. Ще ви покажа няколко снимки,за да си го представите по-добре.


http://media-cache-ec0.pinimg.com/736x/10/05/59/100559bc7726303989e9e3e632bd4234.jpg
Може да си го направите спрямо цвета на сватбата ви. има страшно много интересни неща и идеи в любимия ми pinterest!  heart

Сега се чудя дали към моята сладка маса да добавя мъфини. За сега съм решила бисквити,бонбони и някакви бизалки или дъвчащи бонбони за децата! smile Могат да си вземат и за вкъщи родителите! Ще бъде супер!
Не само,че изглежда красиво,ами е и интересно за гостите! smile
Активен
stelkkka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: май 15, 2014, 20:32:51 »

Нели,чудесна е роклята Girl_hide И идеята със сладката маса също  Bravo а ще имаш ли малка шаферка?
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines