Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 14, 2024, 08:43:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Март е!  (Прочетена 112892 пъти)
 
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #75 -: март 07, 2017, 09:30:42 »

Ще отида на докторрр, Магиии, ще отидаааааа  good

Забравих да кажа вчера - от вълнение да споделя за дразненията ми, че като се прибирахме от черквата видяхме щъркел, който мъти в гнездото. И аз го приех за знак!  heart Свалихме мартеничките рано рано тази година...още на 5-ти март.

Тази година на първи, никой не подсети да си измислим дати...и аз не си намислих.....сега ще работя с рождената като Али - 15.

Тони, и на нас ни пя тази молитва и ни покри с расото.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #76 -: март 07, 2017, 09:43:18 »

Ехооо как сте?

Аз само ви четя, не че няма како да кажа де smile Почивните дни изкрахме много добре, звяр мамин беше послушен, спа по цяла нощ, та това си е бинго.

Наде, и аз да не остана недоизказана  blush много е трудно такова вмешателство, ама човек се хваща и на такива работи. И аз след като разбрах че съм бременна и чухме сърчице спрях на Невски и запалих свещичка. Има и много истории от типа "успокои се и забременя". Една такава ми е пред очите. Колежка , след 3 неуспешни ин витро с неизяснен стерилитет забременя естествено, месец след последното ин витро. До тук добре, всеки ще каже, ето успокои се и забременя. Само че тя ходеше паралелно на 2 места, във втората клиника и пуснаха допълнителни изследвания и се оказа с брутално ниски нива на вит Д,вит Б12 и с тромбофилия, нещо което в предната клиника бяха пропуснали. Та 3 месеца беше на терапия, вдигна нивата на витамините, изкара 3 седмици на море и хоп след морето бременна. После ще кажат хората че се е успокоила, ама не е така, тя зареди на максимума депата на тези витамини и подобри качеството на яйцеклетките. Ама то това е висша математика даже и за "училите гинеколози".

И такаааа, изказах се, заемам се отново с работата smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: март 07, 2017, 10:00:23 »

Добър ден!
Наде, дано наистина е знак! При вас рано са дошли щърковете, аз ги чакам в нетърпение, като ги видя и чувствам пролетта 1 идея по-близо.
За лекарите е много важно на какъв ще попаднеш и да му имаш доверие. Предната гинеколожка ме караше да опитваме, когато ендокринолога изрично ми беше забранил.
И аз съм си избрала ден, надявам се да е хубав и слънчев, защото това лято не мисля да стоя затворена. Само дето като си знам.късмет ще се окаже някое дъждовно и гадно  diablo
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: март 07, 2017, 11:13:12 »

Здравейте smile

И аз се чудех дали ще си разменяме подаръци smile

Нещо хич не ми се излиза напоследък. Много не често ми се вижда Бамбук да спи, а аз да съм шерп, ама няма как.

Хубав ден от мен
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: март 07, 2017, 12:13:45 »

Ау, нищо не казахте за зеления ми чорапогащник, хаххаха.

Ох на мен ми липсват дните в който обикалях улиците със спяща Моника.

Пишете, че голяма скука тук!

За подаръците сериозно!Времето е много малко, Великден е април месец.Ще можете ли да се организирате за толкова кратко време?Ако мислите, че ДА, направя правя тема.Искам поне 4 положителни отговора!
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: март 07, 2017, 12:28:00 »

Здравейте! Аз съм "ЗА" размяна за Великден  smile

Маги, с какво ще го носиш зеления ти чорапогащник? Аз имам едни син на различни райета с кафяво, сиво и бежово, но е много труден за съчетаване и винаги вниманието пада на него. Затова предпочитам класическите, най-вече черни, плътни, сега за студеното време с пола са ми идеални.

Днес ще се виждаме с кумовете, ще гледаме сватбеното видео сигурно blum Обаче имам мнооогооо за учене и как не ми се излиза...

Наде, вие сте на по-топло, нормално е при вас щъркелите да са от рано. Аз пък хич не обичам, когато дойде време да си махам мартениците, иска ми се повече да си ги понося.

За свекърва ми нищо не сме измислили за утре. Е, то ще се видим чак в неделя, ама трябва да взема нещо, не мога да разчитам любимия да измисли, а наистина не знам какво. Козметика винаги е вариант, но около Коледа много подарявахме това, та малко се изтърка. Ще ѝ направим копие от сватбения филм, ама ми се иска още нещо. Бижута не носи, иначе много обичам да купувам това за подарък. Може би ще вземем цветя само...

Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: март 07, 2017, 12:36:51 »

Влизам да кажа, че съм с две ръце ЗА размяната..
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: март 07, 2017, 12:42:50 »

Ще се организираме и още как! Готова съм да помогна с каквото мога. Ще съкратим малко сроковете и готово има 40 дни горе-долу.

Бубе, сега не ти се излиза, ама после като си прекарате хубаво и ще се радваш, че сте се видяли. На мен винаги таки ми се случва- мрънкам как не ми се ходи или вижда с някого и после не ми се тръгва.

Панди, то е най-хубаво да излезеш, лапето да заспи и спокойно да си почиваш като се разхождаш на въздух или да си полафиш с приятелки и другинмайки из парка. Аз в началото исках все сама да си обикалям, а не да стоя на едно място, ама от скоро ми е скучно, а и вече не бързаме да се прибираме заради студа и благодарение на една съученичка познавам половината майки в кв и винаги има някоя като излезем да си полафим.
« Последна редакция: март 07, 2017, 12:45:25 от ratatui » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: март 07, 2017, 13:44:48 »

да
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #84 -: март 07, 2017, 14:29:50 »

Ау, нищо не казахте за зеления ми чорапогащник, хаххаха.

Ох на мен ми липсват дните в който обикалях улиците със спяща Моника.


Зеленото е винаги ОК smile Честито! Ина ни пусна мухата за цветни чорапогащи и аз си мечтая smile

Аз точно обикалях улиците със Змей 2. Моят мъж като го е проектирал му е сложил анти шопинг опция, влизаш в магазин и се активира аларма. Тя пък се деактивира с посещение в млечния бар. Работи бара вече, ама не ми е dream job да сервирам напитки на открито. Никак не ми е комфортно още. Съвети как се преодолява това?

Подаръци - Да!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: март 07, 2017, 14:40:13 »

Ще направя тема утре за подаръците тогава.

Аз с млечния бар в началото чувствах неудобство.В един момент спря да ми пука обаче.А и си взех едни бял красив шал и се закривах с него.

Аз тази година за никой нищо не съм взела.Даже сега се сетих, че и картички забравих да разпечатам за бабите.Направо срам и позор.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: март 07, 2017, 14:54:57 »

 yahoo yahoo  yahoo подаръци ще има за всички от сърце...

И аз не съм купувала нищо за никого. Даже сутринта мм като ми предложи да си вземем храна от любим ресторант за празника се зачудих какво има за празнуване. Само с едни приятелки си направихме размяна и имам подарък от тях. За мама ако идва утре може някоя китка да купя.
Киви, да не би от топлото в магазина да се лючва алармата? Шефа много мрази да му е жега, а в магазин /не че много влизам/ му става топло и особено ако сме със слинг почва да реве и да ме рита.
На мен ми е леко неудобно от хората и некомфортно да се храним навън. А даже нарочно си взимам количката и се крия зад нея, шал имам, ама не е като вкъщи да си се разпищоли човек спокойно. Приятелка обеща, че се свиква и лятото било по-лесно.

Тая седмица шефа има нова програма, която хоч не ми е по вкуса- вместо да излезем на обяд и да спи навън, заспива докато яде и го чакам да се наспи у нас. Съответно като излезем е бодър и ако гледа от слинга и не му е топло става за обиколки, но ако е в количката или в слинга му е жега / което явно вече е неизбежно и завираме и двамата/ надава боен рев.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: март 07, 2017, 15:38:46 »

май всите реват при спиране на движението или влизане в магазини. гледам да се движа, а за кенгуруто ми е тежък вече, та количката е по опция.

подаръкът за 8ми ми е козметика, изпросих си я blum
инак мисля на кино да идем.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #88 -: март 07, 2017, 15:44:57 »

Никак не ми е комфортно още. Съвети как се преодолява това?

С тренировки. Колкото повече вадиш, толкова повече не ти пука  pardon

Подарьци? Кьсметлийки !

Ау, нищо не казахте за зеления ми чорапогащник, хаххаха.

Кьде го? Специално се врьщах да го тьрся  girl_haha Взимай, снимай и показвай !!  Bravo
« Последна редакция: март 07, 2017, 15:47:24 от inaxastra » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: март 07, 2017, 15:52:25 »

Ина, включи се, ще пратим и на теб smile

Зелен чорапо и аз имам, ярък е като на елф кракЪтЪ  biggrin biggrin biggrin
Но сега съм на вълна кожени клинове- червен и черен си търся.
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines