Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 21, 2024, 12:54:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булки от Стара Загора !!!!! част 7  (Прочетена 151579 пъти)
 
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: февруари 10, 2010, 10:30:51 »

Благодаря ви момичета thank you
Активен
Didkata1984
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 237



« Отговор #421 -: февруари 10, 2010, 11:05:48 »

Zori, прекрасна е роклята, невероятно нежна и красива! Ще бъдеш страхотна булка!  give_rose
Хайде разкрий тайната - откъде е роклята?  blush
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: февруари 10, 2010, 11:47:14 »

Роклята е от сватбен салон "Сияна" в Асеновград, като са правени малки корекции по оригиналния модел. Останах много доволна от обслужването и бързината по корекции на роклята.
Активен
gals
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #423 -: февруари 10, 2010, 13:13:51 »

Здравейте мили момичета smile аз бях булка в събота 06.02. Ако мога да ви бъда полезна с каквато и да било информация или съвети моля кажете, на разположение съм за всичко smile
Хубав и усмихнат следобед smile
Активен
bridezilla
Ентусиаст
**
Публикации: 51



Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: февруари 10, 2010, 13:23:44 »

Gals, разкажи как мина? Къде бяхте? Кои бяха водещият и DJ? Доволна ли си? Май станаха прекалено много въпросите!  smile
Активен
gals
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #425 -: февруари 10, 2010, 13:41:12 »

Здравей!
Бяхме в ресторант "Кипарис" - от цялото обслужване там, както и от обстановката, отношението и всичко останало сме изключително доволни, просто нямам забележки smile
DJ беше Ники Колев - от него също съм изключително доволна, просто внася такава организация, че суматохата, вълнението и объркването въобще не се усещат. Всичко се обсъжда предварително с младоженците и кумовете, така всички са предварително наясно какво се очаква от тях. Мисля, че мина наистиона много, много хубаво, всички се забавляваха максимално.
Ако има други каквито и колкото и да било други въпроси съм готова да отговарям smile
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: февруари 10, 2010, 13:45:04 »

Момичета, ето ви един сайт, който би бил много полезен за организацията около сватбата. На английски е обаче. Дано помогне на повечко от вас smile Аз лично намерих важни неща в него.

http://www.knotforlife.com/planning/basics/index.shtml
Активен
Didkata1984
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 237



« Отговор #427 -: февруари 10, 2010, 13:52:11 »

Gals, а снимки ще качил да те видим, не оставай анонимна булка  Wink А кои бяха оператор и фотограф? Доволна ли си от техните услуги?
Активен
gals
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #428 -: февруари 10, 2010, 14:03:54 »

Ще кача Диде, но може би довечера, че сега на този компютър нямам.
Ти може вече да си ги виждала, тъй като с твоят годеник сме съученици и приятели във facebook, а там имам качени първите снимки. Даже май познаваш страхотният ни кум smile
Операторът ни се казва Марко Бахов, а фотографката Мария Илиева. За тях все още не искам да изказвам мнение, тъй като нещата ще са готови може би другата седмица - тогава ще ги коментирам smile
Активен
bridezilla
Ентусиаст
**
Публикации: 51



Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: февруари 10, 2010, 14:13:34 »

 И аз ще чакам за снимки и отзиви за операторът! Фотограф вече си имаме! smile За съжаление Ники Колев е зает на нашата дата и ще търсим някой друг!
 velvet мерси за сайтчето!
Активен
svet23
Любопитен
*
Публикации: 21


« Отговор #430 -: февруари 10, 2010, 15:40:19 »

Здравейте момичета! Попаднах съвсем случайно на този форум, търсейки информация относно сватбите в Стара Загора, тъй като и на мен лятото ми предстои да бъда "старозагорска булка". Намерих много интересна информация, отговорих си на доста въпроси, но сигурно тепърва ще имам още и още. Може би и затова се "престраших" да се регистрирам във форума. Не знам кой и кога е започнал тази тема, но моите поздравления за хубавото начинание!  good
Активен
gals
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #431 -: февруари 10, 2010, 16:12:03 »

Здравей мила svet23!
Аз също съм новорегистрирана тук, въпреки че вече бях булка преди няколко дни smile
Аз, както и всички други мили момичета сме готови да помагаме с каквото можем smile
Вие избрали ли сте вече дата и място на събитието?
Успех с всичко мила smile
Активен
svet23
Любопитен
*
Публикации: 21


« Отговор #432 -: февруари 10, 2010, 16:40:54 »

Благодаря Gals!
Ами честно казано "предложението" ми дойде доста шокиращо и като момент и като начин. Кратката версия е, че получих за коледен подарък пръстен, а дългата...може би ще отнеме две-три странички. Сега сме в   доста "интересна" ситуация, тъй като поради стечение на обстоятелствата в момента и двамата сме в чужбина, при това в два противоположни края на света  sad.
Но откъм организация като че ли се справяме добре (най-вече благодарение и на родителското тяло).
Всъщност вече си имаме дата, при това записана в гражданското, хотел, ресторант, видеозаснемане и DJ.
Най-трудният момент беше с датата...искахме да е месец май, или най-късно началото на юни, ама УВИ! huhhuh.gif
Активен
gals
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #433 -: февруари 10, 2010, 16:54:19 »

Датите за май месец бяха заети ли мила?
А кой е ресторанта, DJ-я, фото- и видео заснемането? Ами църковен брак ще имате ли?
Вие май доста бързо и качествено сте се справили - поздравления smile
Активен
svet23
Любопитен
*
Публикации: 21


« Отговор #434 -: февруари 10, 2010, 17:16:52 »

Не, не знам дали са били заети. Моят приятел е моряк и пътува по 3-4 месеца. Boat Когато ми предложи не бяхме сигурни кога точно ще се качи пак и затова нямаше как да определим датата. Аз пък заминах веднага след Нова година и така осигуряването на булката и младоженеца за сватбата им се превърна в мисията "трудно възможна". Е, в краен случай, при възникване на непредвидени обстоятелства сме помислили и за заместници   girl_wink
За наш късмет въпросът се уреди бързичко, качи се почти веднага, и живи и здрави трябва да се върне към началото на юни. Та затова си харесахме август (че и двамата сме родени тогава) и ни записаха в гражданското.
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines