Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 21, 2024, 10:53:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Очакваме нашите съкровища ЮЛИ - АВГУСТ - СЕПТЕМВРИ 5 ча  (Прочетена 115666 пъти)
 
mi6kata_85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 527



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: декември 11, 2009, 09:42:40 »

Това е страхотно, baby_bear, че си отишла при позната и така добре ти е обяснила всичко...а иначе останалите май гледат да ни претупат и айде :)Сега много да се пазиш и да си почиваш give_rose
Аз пък като отидох при доктора, който евентуално ще ме изражда живот и здраве, ако всичко е наред, станаха големи проблеми с направлението, което ми е дала личната! ТЯ да вземе да ми даде направление, с което вече да ме водят на консултации...щях да падна, а доктора ми вика "абе момичеее нали първо трябва да се установи бременност и тогава". Айде пак при личната, а тя като неще да ми го сменя...направо бях луднала.Е смени го накрая де и сега на 22-ри ми е втория преглед и вече нямам търпение да дойде,че като каза доктора,че не вижда ембрион и аз сега се побърквам...
А иначе да ви споделя, че освен фолиевата киселина ми изписа и магнезий да пия, но не зная защо... smile
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: декември 11, 2009, 11:01:47 »

mi6kata_85 на мен само фолиева киселина ми изписаха, за другите витамини и минерали знам, че е рано-някъде след третия месец май трябва да се почват. А за направлението от джипито аз още не мога да разбера трябва ли с листа от акушер-гинеколога, на който пиша коя седмица съм - т.е. че е установена бременност с него да се отиде и да се вземе направление от джипи за записване при акушер за наблюдения или трябва да се чака трети месец и тогава. Съвсем се обърках вече. Четох вчера на сайта на НЗОК имат информационна бюлетина "Аз ще ставам майка", но от никъде не разбирам кога трябва да се случи въпросното записване при джипито.  sad
Стискам ти палци за 22-ри да се види един хубав ембрион! give_rose
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: декември 11, 2009, 11:14:09 »

Хаха, значи един добър и свестен доктор, стига да иска, ще ти покаже сърчицето на бебето, просто да си спокойна, че всичко е наред и това още в 6 г.с.

Baby_bear, хубаво е, че има кой да ти обяснява толкова подробно и да не се води само от бизнес интересите си...сега ис спокойна и знаеш, че бебчо е добре, сърчицето бие и можеш спокойно да се наслаждаваш на растящото съкровище в теб!!!
Лошо е, че всички осталаи ги разкарват по няколко пъти само, за да кажат, че сърчицето бие, толкова страхове притеснения...

Мишката, мисли позитивно, не се напрягай излишно!!!

Емили, къде се изгуби? Ти също щеше на доктор да ходиш??!!!

Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: декември 11, 2009, 11:22:32 »

Тук съм, но само ви чета засега. Ходих до личния, но понеже не бях правила годишен прегред и ме прати на изследвания. Днес ходих да ми взимат кръв и в понеделник като взема резултатите ще ми даде направление за генеколог. Така че другата седмица ще имам информация вече. А сега се подготвяме, че утре щерката прави 2 години и организираме купона.
Иначе се чувствам добре. Малко съм отпаднала и ме наболява гърба, но няма начин - ще търпя  smile
Активен
matsinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: декември 11, 2009, 23:46:00 »

Момичета,аз съм в края на 10 та седмица.След  ден ,два 11 та  седмитса yahoo Супер съм щастлива,само дето това спане и умората ме съсипват,но поне не ми се гади. И гардите ме болят и ниско долу към яичниците.good Но иначе съм ок .
И даже вече ми личи коремчето.При вас така ли е ?От както забременях съм отслабнала към 3 кг,но може би защото нямах мн апетит.Но от седмица вече почвам малко по-малко да качвам  girl_wink
Активен
Fenix
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Идеееее пролет! :))))


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: декември 12, 2009, 11:59:48 »

Божеееее, чета аз "Очакваме нашите съкровища юли-август-септември" и си викам ха, някой пък се е сетил да пише в нашата стара темичка  funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth ROFL ROFL ROFL И въобще не зацепвам, че е ред на следващите мами малеееееееееееееееее  Girl_hide Girl_hide Girl_hide Girl_hide Girl_hide  ROFL

Честито, момичета, пожелавам ви лека бременност и ние, по-старите мами  blum blum blum blum blum , ще ви наглеждаме  girl_wink
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #36 -: декември 12, 2009, 12:22:59 »

Милички,може би късно се включвам по въпроса за витамините!Аз съм преполовила 5 месец,а чак сега доки ми разреши витамини!От вчера ги пия!"Не е нужно,даже не е препоръчително" бяха думите й!Организма сам си набавя витамини до този период!Вече от сега нататък не му достигат!Така че питайте дали ще ви позволят!Защото и прекаленото поемане на витамини е вредно! good
Активен
loni6666
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #37 -: декември 12, 2009, 15:13:53 »

Matsinka, аз съм едва в пета седмица, но днес се чувствам ужасно - от както съм се събудила непрекъснато ми се повдига. Само при мисълта, че ще стана от леглото и почва да ми се  bad
Някой може ли да посъветва, какво би могло да помогне при това положение, аз пробвам с изтискан лимон и мед , но като изпия чашата и след малко пак започва. angry
Активен
mi6kata_85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 527



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: декември 12, 2009, 15:42:15 »

Ако искаш хапни нещо солено - солети или препечена филийка ...поне на мен добре ми идва като хапна нещо такова smile
Активен
loni6666
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #39 -: декември 12, 2009, 17:15:46 »

Много ти благодаря, успях да изям един пакет солети и малко ми размина лошото, утре май ще съм на препечени филиики, че днес с този пакет солети само...  smile
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: декември 13, 2009, 01:34:29 »

loni6666 , сложи си до главата (на нощното шкафче примерно) препечени филийки и бисквити или сухари и хапвай преди да станеш от леглото - аз така правех по съвет на лекарката и само това ме спасяваше, иначе редовно  bad
Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: декември 13, 2009, 10:28:51 »

Ох и при мен с това гадене е ужас. Само да усетя някой по-силен аромат и  bad При първата бременност до 5 месец все дежурях в тоалетната. Сега е малко по-добре.
Активен
loni6666
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #42 -: декември 13, 2009, 22:28:54 »

Момичета, много ви благодаря. За сега съм се снабдила със солетки и утре ще пробвам.
Активен
mi6kata_85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 527



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: декември 14, 2009, 08:32:17 »

 smile Оххх, да ви се оплачаааа..тая сутрин беше първото ми каране с тоалетната bad Както се бях налгласила за работа даже якето облякла, ииии не мога да сваря да стигна до тоалетната..беше ужасно! Сега уж съм добре, ама да видим до края на деня! smile
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: декември 15, 2009, 17:02:24 »

mi6kata_85 как си днес-вчера не беше никак добре? На мен днес ми е гадно, едно отвратително усещане, къркорят ми червата, постояно киселини. Дали и аз няма по-натам да  bad  :(все пак съм още 7-ма - може и мен ако така продължавам да се чувствам и мен да ме почне!
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines