Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 15, 2024, 06:50:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Седмица преди месеца на любовта 28.01-03.02.2013  (Прочетена 24467 пъти)
 
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: януари 31, 2013, 15:25:11 »

hehe, муунче твърде е възможно да си го видяла  smile я кажи какви са плановете за обзавеждането?
Аз вече съм си при нашите и сложих 1 хляб пълнозърнест в хлебопекарната, сега с котето си стоя в леглото  give_rose
забравих да спомена, че преди коледа пращах благотворително картички за бургаски благтв. базар (чрез бг мама) и днес нашите ми дадоха едно писмо, което са ми пратили - вътре има ръчно направена картичка с елха и написано ръчно от децата благодарим  heart много мило ми стана и ще си я запазя с мн. мили чувства в сърцето  chee
« Последна редакция: януари 31, 2013, 15:37:07 от _Ezra_ » Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: януари 31, 2013, 17:20:52 »

Хехе Езра, то беше много смешно, защото аз без малко да се засиля срещу него да му кажа "Здрасти, познах те!" biggrin Защото нали съм ви виждала на снимки и като го зърнах веднага го разпознах blush
Много мило наистина за картичката. Освен нея запази и чувството, което си изпитала, когато си я отворила - така споменът ти ще стане наистина незабравим! heart
Хм.. планове и идеи за обзавеждане много - все повече измислям angry blush Едва ли обаче ще успеем да сътворим всичко мечтано наведнъж, колкото и да ни се иска. Знам поне със сигурност, че усвояване ще има - ще разширим дневната, ще сложим френски прозорци, за да се наслаждаваме на гледката докато закусваме, обядваме, вечеряме heart т.е. там ще бъде масата със столовете и смятам да отделя този кът в малко по-различен стил и цвят/моето мъжле ме гледа малко с недоумение като му подхвърлям тази идея, но като му покажа какво имам предвид съм сигурна, че ще го хареса/. Мечтая си за достатъчно голяма, комфортна и функционална кухня /до сега винаги сме правили компромис с това и затова си мечтаем да предразполага да се вихрим в нея, защото все измисляме някакви вкусотийки, някои от които обаче не могат да бъдат реализирани в сегашната ни кухня например/. Много искам и един уютен кът с малка библиотечка, удобно кресло и елегантна лампа или както аз го наричам кът за четене. Примерно нещо такова: само че по-обрано, не обичам натрупани неща и помещения, преливащи от предмети и мебели. И още много, много идейки и желания ...
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #77 -: януари 31, 2013, 19:33:50 »

m0onlight, няма страшно, отиваме служебно. Когато отидеш за първи път е интересно, но след това е почти отбиване на номер. Лозите са на едно ветровито място и 20-те минути от литургията на открито се издържат трудно. Wink Ще си вземем зарязани пръчки, ще друснем едно хоро и толкова. Дано времето е хубаво или поне да не вали. Ще видим, аз може да остана в манастира и без това едва се оправих от гърлобола. Веселото зарязване ще е по стар стил на 14-ти, с приятели, на маса и с пръчките, които ще раздам хехехе.
Най- хубавото от събитието "нова жилище" е ровенето по списания и мечтите. Като дойдат майсторите, като започнат мъките по намиране на качествени материали /с недостатъчни финансови възможности/ и вече не е толкова вълнуващо. Дано после си доволна от крайния резултат. Аз се примирих, че никога няма да имам такова жилище, каквото искам, по отношение на довършителни дейности. Спрях да гледам кусури и да се ядосвам пък и зрението ми не е толкова добро вече Wink. Хайде, лека!
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: януари 31, 2013, 19:42:13 »

Така е, ние въпреки че имаме малък апартамент ( и не е наш по документи, ама си го чувствам като наш си дом  heart и никога не ми е било неприятно в него), беше мн. голямо вълнение да си го промениш и направиш както искаш, първо го изпразнихме от старите неща, после чистихме, купувахме мебели и ел. уреди, после разни дребни неща, подреждане, даже слагах тапети (до тогава не бях  lol, избирахме си ги заедно и правехме всичко заедно  yahoo което е мн.приятен спомен. Беше след годежа  smile smile
Хубаво е човек да има мисъл в съзнанието си, която да го кара да мечтае, да планува, да се радва  smile муунче, като казах на мъжО и той се стресна хаха иначе той знае за форума, но не чете, не е от любопитните.  Wink и нямаше да те познае.
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: февруари 01, 2013, 07:33:20 »

Добро утро момичета! Аз днес съм ранобудна, че ще ходим с колежката в кръвния център да си изследва кръвната група... Вчера закарахме баща ми в Плевенската университетска болница, за да му продължат лечението и се оказа, че е най-рядката възможна кръвна група - AB отрицателна shok Аз вчера дарих кръв за него, за да компенсираме, но се намери само една банка от неговата и сега търсим втора. Братовчед ми е намерил едно момче, но за съжаление иска пари, а разходите ни станаха много, та затова първо ще пробваме варианта с колежката - тя каза, че има голяма вероятност да е тази група.
По повод на това, аз вчера дарявах кръв за първи път и смея да кажа, че се чувствам някак "опреснена" blush Не ме боля, не ми беше отпаднало и изморено, общо взето няма нищо страшно! Кръвният център в Плевен беше празен huhhuh.gif Помислих си, че трябва да се прави повече за популяризиране на кръводаряването smile
Езра, тези твои думи много ми харесаха и ги подкрепям с две ръце! Важна е мечтата, дори и да си остане такава give_rose

Хубаво е човек да има мисъл в съзнанието си, която да го кара да мечтае, да планува, да се радва  smile


Муунче, ГОЛЯМО ЧЕСТИТО и от мен! give_rose Бъдете щастливи в новия дом!

Слънчев ден ви пожелавам smile И честит петък!
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: февруари 01, 2013, 09:23:07 »

Иве съчувствам ти с тези проблеми. Кръводаряването е голям проблем на нашето общество. Аз лично съм искала да даря кръв, но по медицински показания и това, че ми е честосрещана кръвната група не съм го правила.
Муунче, ние като си взехме апатрамента бях толкова щастлива. Но понеже при нас беше панел/ние такъв искахме/ и имаше да се бутат тапети, да се кърти баня! Абе всичко романтично се изпари за две седмици. Wink А понежа аз си падам по по-дизаинерски решения за дома и сега се мъчим с малко пари да направим неща, дето не са ни по джоба. Дано на вас да не ви са налага, че мъжа ми взе да ме гледа на криво. АЗ като бременна нищо не правя, само гледам и давам акъл и вече му идва нагоре явно на хайвана.
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #81 -: февруари 01, 2013, 11:36:34 »

Закъснях за утринен поздрав с кафе, но едно обедно вино, ви предлагам от сърце  smile

Честито на празнуващите и "зарязващите"!!!!
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #82 -: февруари 01, 2013, 11:39:53 »

Упс....забравих виното  smile


* trifon-zarezan6.jpg (30.43 KB, 400x300 - видяно 1877 пъти.)
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: февруари 01, 2013, 12:00:37 »

Привет и от мен сладурки..на мен от сутринта ми тръгна на криво, че се разпявах с един доктор, който беше пълен изрод и се държа ужасно с мене - каже речи си ме изгони и на вратата се сети да ме пита дали все пак имам някакви оплаквани и взе да ми държи сметка на колко места съм ходила сякаш е негова работа  crazy... абе както и да е не ми се говори, че пак се ядосвам и ме е яд на мен си, че този простак ме разтрой...но те явно и хормоните си казват своето  beating

Муунче миличка сигурна, съм че ще се справиш страхотно с обзавеждането..а направо се влюбих в къта за четене  yahoo

Иветова е много гадно с кръвната група..аз от доста време имам голямо желание да даря кръв, защото знам, че моята кръвна група може да дава на всички, но за съжаление когато са идвали групи за гръводаряване в нашата фирма /те идват на място, защото сградата е огромна/ винаги съм била в цикъл, а и последните години бях и под 50 кг и знам, че под тях не ти разрешават да даряваш..но живот и здраве по натам мисля да даря.  Надявам се искренно да откриете тази рядка група и дано имате късмет с колежката да е точно тази  give_rose

Свекърва да се пазиш, че сега времето с този вятър е много лажовно..слънчице грее ама си е кучи студ  give_rose

Езра мила накараме да се размечтая живот и здраве за нашето жилище  give_rose

Тони мерси за прекрасното винце  give_rose

Хубав петък от мен мили дами  give_rose
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: февруари 01, 2013, 17:39:47 »

цвети, моля ти се, ходи само при позитивни доктори angry , то това си е вредно сега и за здравето ти .
абе има всякакви луди - за съжаление в БГ се множат всеки ден, щото лудниците ни са много зле с бюджета.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: февруари 01, 2013, 21:17:23 »

иве, пиша на бързо че съм уморена от работа, но исках да те питам какво стана, аз съм аб но не си знам резуса, дано всичко е наред  give_rose
цвети  give_rose прегръдки!

Аз съм гроги след работа, поръчахме си пица, чакам пицата с милото нападаме я и после ще гледаме някой филмче  good
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: февруари 01, 2013, 22:27:00 »

Езра, все още не сме намерили, но сме задействали много хора да търсят и разпитват...
За съжаление, системата им е такава, че дарители от София и Варна, например няма как да дарят кръв и да се транспортира до Плевен - имат си си организиран транспорт по райони. До колкото разбрах, ни трябват хора от Русе, Плевен, Ловеч, В.Търново, Габрово и прилежащите им райони...
Днес се свързах с няколко човека - и 4-мата бяха дарявали в последните месеци! Това доказва, че наистина има дефицит на тази кръвна група.  angry
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #87 -: февруари 01, 2013, 22:34:51 »

Иве, стискам палци да намерите бързо!!   good Трябва да има начин. Все пак това не са малки центрове, дано да успеят да се задействат и да се отзоват хора.
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: февруари 01, 2013, 23:19:26 »

Иве и аз стискам палци да намерите, за съжаление и циганите дето даряват искам страшно много пари, И на нас скоро ни се наложи да дадряваме кръв , но аз не мога под 50 кг съм и не ми е разрешено, а циганите искаха по 360лв и нагоре, това говорим за София, ама хайде при нас беше по-лесно не беше такава рядка кръвна група. Желая ви успех и дано се справите с това ужасно предизвикателство.
   Цвети не се ядосвай на доктори, един да е да се ядосаш, и само доктори да са...няма смисъл, не че аз не се ядосвам де, ама все пак.
Ние пък с мъжа от една седмица се борим с Глобул и вече мисля да ходя да им взривя офис и всичко там каквото имат ужасни са и изобщо не са в услуга на клиента (не се оплаквам от предлаганите услуги), мъчим се да унищожат една запис на заповед, а те само тяхното си знаят, аз им обяснявам, че по закон трябва да се унищожи пред клиента, те ми обясняват че си имат процедура (ама не знаят че имам поне около 10 познати работещи при тях на различни позиции и ми разясниха процедурата- в архива и не ги унищожават), после ми казват пишете молба и я изпратете на мейл- познайте такъв няма , в сайта има някаква форма за контакт....думи нямам. Сега върнали отговор - с две думи идете и подайте тази простотия в магазин, само ни мотаят и накрая ще се ядосам, ще похарчим малко пари и ще им заведем дело, защото ми писна вече от такива некоректности все пак работя при Нотариус и нека да съм малко по-наясно от операторчетата с тези процедури! Отделно се борим и с Топлофикация за супер високата ни сметка за м. Декември- за тях пък и коментар не желая да отправям, че няма да ми стигнат нито думите,  нито времето....
  Но...далеч от тези проблеми да сме...жлеая приятен уикенд на всички, хубаво ще е времето да си починете добре smile
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #89 -: февруари 01, 2013, 23:24:11 »

Я кажи пак за Глобул, че ми стана интересно biggrin А нищо не разбрах blush Имам опит (не с Глобул), само трябва да ти разбера проблема...

Момечета, и ние имаме нужда от стискане на палчета heart Дано всичко стане, както очакваме heart
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines