Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 12, 2024, 21:20:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Избор на ритуална зала в София?  (Прочетена 77098 пъти)
 
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #120 -: май 14, 2009, 23:52:08 »

Аз имам опит и спокойно можеш да ме попиташ.

Ще съм благодарна да споделиш опита си!
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #121 -: май 15, 2009, 16:09:58 »

 Разбира се, че можеш да хвърляш късмети пред ритуалната зала на Леге. Обикновено пред входа и по време на сватба се паркират колите на младоженците /най-често 2-3/. Гостите са на улицата и на тротоара пред входа. Движението на автомобилите иска не иска спира.
 По въпросът за шаферките - рядко длъжностните лица променят реда на влизане. Всяка една от залите в София има различен ред. Всяка една от залите в страната също има различен ред. Дори и ритуалите са различни. Точно в тази зала първо влизат гостите на сватбата /май в почти всички влизат първи те/. Вие, а след Вас непосредствено кумувете сте последни. Все си мисля, че ако шаферките са малки деца нищо не пречи да са пред Вас. Даже си спомням сватби, в които децата вървят отпред и разхвърлят листенца от рози /при гръцка сватба със сигурност/. В друг случай също влизат преди Вас, строяват се в шпалир и така.
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #122 -: май 15, 2009, 17:41:12 »

Благодаря много за информацията! Беше ми много полезна!
Активен
Ralibali
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 123



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: юни 12, 2009, 17:40:24 »

Момичета, да се похваля! Днес си запазихме датата и то с часа, който си избрахме и в залата, която искахме - Средец - на ул. Леге 6. Много е хубаво там, тесничко е за големи сватби, но ние ще сме около 30 човека и е идеално. Казват, че там били хубави церемониите, има огромни френски прозорци с много естествена светлина и най-важното - няма ги онези помпозни дърворезби, които не знам защо хич не ми харесват. А и хубавото е, че после има много места, които са идеални за снимки!

Взеха ни само 61 лв. за церемонията, защото е с механична музика, без хор - нас това напълно ни устройва!

Та 3-ти Октомври - идем!!!

 Party time
Активен
sevi_radi
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #124 -: януари 11, 2010, 10:48:21 »

здравейте!
бих искала да попитам какви са впечатленията ви за зала "Студентска"
подготвяме сватба за 80 човека и се чудя дали ще е удобно ритуала да е там?
самата церемония как е?или ми препоръчвате друга зала?
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: януари 11, 2010, 10:58:16 »

sevi_radi ние подписвахме там и да ти кажа хич не ми хареса.Жената, която водеше, така мрънкаше... изобщо целия ритуал беше пълна пародия... през цялото време се чудех кога ще спре да мели... ,не почувствах никаква тържественост ,  иначе там е най-евтината зала.
За 80 души става, а дали ще ти е удобно зависи от това, къде ще ви е църквата ( ако има такава) и къде ресторанта.
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: януари 11, 2010, 11:45:06 »

Vasi, можеш ли да ми изпратиш снимки от парка на [email protected]  give_rose
и нашата беше там можеш да видиш снимки в албума ми, наистина е много красив парка smile
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #127 -: август 10, 2010, 19:35:41 »

Момичета, знаете ли кога ще започнат да записват за следващата година?  blush
Активен
vaniana
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 37



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: август 10, 2010, 19:45:44 »

01.11.2010 започва записването в София
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #129 -: август 11, 2010, 11:00:48 »

vaniana , благодаря!  give_rose Нямам търпение да запишем вече дата, за да мога спокойно да уреждам и другите дела!  yahoo
Активен
unicusbg
Ентусиаст
**
Публикации: 119


hand made манияк


Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: ноември 13, 2010, 13:03:54 »

Искате да кажете, че ноември месец 2010 започва записване за 2011?  shok
Имате ли представа дали се извършва ритуал в понеделник? Понеже повечето сватби са през уикенда и се чудя.... По-специално става дума за зала "Средец".
« Последна редакция: ноември 13, 2010, 13:31:33 от unicusbg » Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #131 -: ноември 13, 2010, 17:42:42 »

Бракосъчетания се извършват през всеки ден от седмицата, но трябва да проверите дали зала Средец е дежурна на датата, която сте избрали.
Активен
unicusbg
Ентусиаст
**
Публикации: 119


hand made манияк


Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: декември 09, 2010, 18:05:16 »

Лошото е, че точно тази зала е в ремонт и около 2 години няма да работи. Така поне разбрахме от една сватбена агентка, не сме питали лично.
Активен
Little flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: декември 10, 2010, 10:10:24 »

Я звъннете на Пиротска 10 да питате... малко невероятно ми се струва 2 години ремонт.
Активен
unicusbg
Ентусиаст
**
Публикации: 119


hand made манияк


Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: декември 10, 2010, 11:42:01 »

Обадих се-ето и резултатите. Зала "Средец" не работи, защото се извършва ремонт на цялата сграда. А там е и общината. Екипът на ритуалната зала е преместен в зала Студентска. Очаквало се е ремонтът да започне октомври, но всъщност още не е. Сега се очаква да започне февруари, а до кога ще продължи никой не може да каже. Служителката се надява, че до есента ще приключи.
Интересното в случая е, че въпреки това ритуалът може да бъде воден от екипа от зала "Средец". Когато се отиде на "Пиротка" се уточнява допълнително, че се позлва зала "Студенстка", но с екип от "Средец". Много ми се иска, ако някой може да сподели повече за самия ритуал, който се е правил в тази зала. Бих преглътнала, че мястото е друго, но държа на хубав ритуал - хубави думи, благи хора smile
« Последна редакция: декември 10, 2010, 11:46:36 от unicusbg » Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines