Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 10, 2024, 13:01:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Интересни филми  (Прочетена 215409 пъти)
 
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: януари 05, 2008, 20:08:42 »

момичета на мен ми препоръчаха the game plan някоя от вас да има отзиви за него нито съм го чувала нито нищо един приятел на милото одеве ме зарибяваше в скайпа pleasantry
сваляй и гледай,ние с милото го гледахме снощи и се разбихме от смях yahoo много е готино,нали Скалата участва ако е този филм-тегли и гледай blush
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #241 -: януари 06, 2008, 17:38:47 »

Препоръчвам на любителите на приключенското фентъзи National Treasure: Book of Secrets, а сега ще гледам и препоръчания тук A mighty Heart. От трейлъра оставам с много добри впечатления  Wink Сещам се да препоръчам един по-стар филм, който много харесвам - The Interpreter /Преводачката/  good Приятно гледане  Wink  popcorn
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: януари 08, 2008, 21:21:39 »

И ние гледахме скоро National Treasure: Book of Secrets  good много е интересен, препоръчвам го!
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: януари 17, 2008, 03:23:49 »

Преди няколко дни с душито гледахме един от любимите ми български филми: Писмо до Америка. Търсих в нета, но не открих клип, който да представя филма и затова решихме с душито да направим ние сами трейлър на филма, защото този филм наистина си заслужава да бъде гледан. Той някакси ме омагьосва, събужда всичко българско в мен и чак ми се приисква да заживея на село, когато го гледам. Ето какво сътворихме с душито:

http://www.youtube.com/watch?v=7Lz5PgS-2Fg

Дано ви хареса и дано успеем да събудим интерес към този прекрасен български филм!  smile
Активен
YYY
Сватбар
***
Публикации: 266


« Отговор #244 -: януари 17, 2008, 08:06:53 »

В неделя си свалихме с мъжа ми новия филм със Скалата много сладка приятна комедия искренно се смеех и ми беше мого интересен филма. отдавна не бях гледала толква сладка романтична комедия.Кзва се план геимс да ме извините но не знам на англииски как се изписва.Заслужава си ще се разтоварите и смеете от сърце
« Последна редакция: януари 17, 2008, 08:08:30 от MIXAELA » Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #245 -: януари 17, 2008, 09:30:04 »

Последният филм ,който гледахме е един сръбски  от 3 части- Несме ангели. Втората част е много смешна.
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: януари 17, 2008, 09:38:10 »

Последно гледа
Сага за вечната, но невъзможна любов, разгърната надълго и нашироко с няколко лирични отклонения. Изкупление е издържан в стил Гордост и предразсъдъци, със задължителната пищност, неочаквани обрати и доста страст във въздуха.
Екранизацията на класически романи и красавицата Кийра Найтли са две от големите слабости на британския режисьор Джо Райт. Едва ли сте пропуснали дебюта му с адаптацията на Гордост и предразсъдъци от Джейн Остин, а новото му предизвикателство е друг, слабо познат у нас бестселър – Изкупление на Йън Макюън. Този път хубавата Кийра не е приказливата Елизабет, а студената Сесилия и буклите и дантелите й стоят все така приказно още от Карибски пирати насам. Формулата за неравностойна любов и заплетени съдби в аристократично имение е универсална. В случая обаче се намесва и голямото въображение на малката Брайъни, която обърква сметките на всички. Дотук филмът е издържан в стил Гордост и предразсъдъци, със задължителната пищност, неочаквани обрати и доста страст във въздуха. Следва епичната част с Втората световна война и изпитанията пред Роби Търнър – прокудения възлюбен на Сесилия, изигран от любимеца на Последният крал на Шотландия Джеймс Макавой. Развръзката и същинското изкупление се случват набързо и ударно в наши дни, когато справедливостта възтържествува, макар и само в главата на състарената Брайъни чрез епизодичното включване на Ванеса Редгрейв. Изкупление е типична сага за вечната, но невъзможна любов, разгърната надълго и нашироко с няколко лирични отклонения. Ритмичните удари от пишеща машина, която оставя върху листа нецензурни думи, и изскачащата от фонтана мокра и настръхнала Кийра със сигурност ще останат в историята. Скоро ще разберем дали и леко прехваленият филм, номиниран за седем Златни глобуса и спряган като претендент за Оскарите, ще ги последва.
Мисля, че преди няколко дни взе награда "Златен глобус" за най- добър филм...smile

Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: януари 17, 2008, 13:21:35 »

Тази събота го гледах и аз Изкупление. Още съм под въздействието му. Ама много се изнервих след като свърши и цял ден след това ме боля глава и го мислех. Явно ме е впечатлил.
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: януари 18, 2008, 22:56:44 »

Днес гледахме Любов и други катастрофи  / Love and other Disastersмного сладко разтоварващо филмче...отдавна не се бях забавлявала така гледайки филм... danceg danceg това е най-доброто което съм гледала напоследък а и странния британски хумор...тук наистина си го бива.... yahoo
Ето малко ревю за фима, с което на места не съм съгласна.... nea
Време е да си вземем дозата романтика за месеца със свежата комедийка Любов и други катастрофи. Издържан в стила на захаросаните истории с Хю Грант, филмът не изневерява на странния британски хумор и иронично се заиграва с модата, хайлайфа и съвременното изкуство. В търсенето на любовта се забъркват четирима приятели от Лондон, които бегло ни напомнят за великолепната четворка от Сексът и градът. Любимка на публиката и тук е моден разбирач – асистентката в британския Vogue Джакс, надъхано изиграна от Бритъни Мърфи. Помним я със сладникави роли още от Баровки и Градски момичета, а сега го раздава сватовница на гей съквартиранта си Питър. Набедената жертва е Паоло – латино мачо, който обаче няма никакви съмнения относно хетеросексуалната си природа и увлечение по Джакс. В приятелския кръг откриваме още хомосексуален художник и червенокоса истеричка, в която разпознаваме любимата на Острова комедийна актриса Катрин Тейт. Героинята й Талула е спец по кексчета с марихуана и телефонната любов, но накрая си намира майстора като всички останали. Хепиендът е задължителен, но забавно поднесен като филм във филма – Питър успява да напише сценария на живота си, който дублира всичко видяно дотук и се екранизира по холивудски с Орландо Блум и Гуинет Полтроу. Но не се заблуждавайте, че ще видите звездните им физиономии за повече от минута. Докато те пресъздават щастливата развръзка между Паоло и Джакс, истинските герои проследяват живота си на големия екран, а ние вече се чудим кой кой е. Бързо ни минава обаче, защото филмчето е достатъчно леко и романтично неангажиращо.
http://www.youtube.com/watch?v=-lc6C4juTVg
« Последна редакция: януари 18, 2008, 23:00:22 от pleasure » Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #249 -: януари 21, 2008, 11:14:53 »

А ние този уикенд се върнахме назад в годините и гледахме Брилянтин /The Grease/ yahoo много забавно филмче  Wink
« Последна редакция: януари 21, 2008, 14:32:24 от Katitka » Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: януари 21, 2008, 13:26:19 »

ох аз гледах Ханибал  shok много обичам таквиа филми с такава тематика "Убийствен пъзел" ":знам какво направи миналото лято" много харесвам ако може някой да ми препоръча филмче така хорар ужас фантастика нещо в тоя стил много ще съм благодарна  good
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: януари 21, 2008, 13:39:10 »

Клео,гледала ли си Последен изход -Final destination 1 и 2 (2 е по-готин tease )?!Обаче,не съм сигурна дали ти го препоръчвам предвид състоянието ти crazy Той не е нов филма,но е точно такъв тип,какъвто търсиш.Внимавай все пак на изненадващите сцени.....

Днес гледахм / Love and other Disastersмного сладко разтоварващо филмче...отдавна не се бях забавлявала така гледайки филм... danceg danceg това е най-доброто което съм гледала напоследък а и странния британски хумор...тук наистина си го бива.... yahoo
Превюто ми допадна....а и обичам британски хумор и акцент Wink Мерси,ще го дръпна за днес give_rose
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #252 -: януари 21, 2008, 13:41:03 »

Аз в Събота вечерта гледах по btv "Водно конче" с Кевин Коснър и много ми хареса good Даже и си поплаках малко,а има и  психо моменти. И снощи ревах на "Армагедон" cray Никога не го бях гледала и също много ми хареса.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: януари 21, 2008, 13:48:12 »

ами Росеее гледала съм последната част на тоя филма там с влакчето в увеселителния парк!!аз обаче не мога да гледам много блудкави филми ето снощи Армагедон за 100тен път и плаках и кряках много се разстроих така че по добре такива филми!!!
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: януари 21, 2008, 13:51:52 »

Oooo kleo аз съм луда фенка на ужасите почвам с филмите - "Черна жътва","Предизвестена смърт",филма който ти е препоръчала Роси също е страхотен,"Убийствен пъзел 2" също,"Забравени" ами за теси се сещам сега Wink
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines