Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 10, 2024, 13:03:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИЯ БУКЕТ!!!!! ЧАСТ 8  (Прочетена 223322 пъти)
 
yl
Професор
****
Публикации: 319



Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: октомври 11, 2012, 07:16:10 »

Цветето е Astilbe   smile
Предложенията са супер! Според мен е много важно да са съчетани детайлите. Дори букета + бутониерите + масата на младоженците. Другите маси може и само да напомнят същия дизайн, въпреки че е много хубаво, ако и при тях се използват подобни/същите видове. Тогава си личи, че е мислено и цялостно, а не каквото е изостанало от магазина и са ни пробутали  blush
Активен
emocia_wa
Професор
****
Публикации: 399



« Отговор #226 -: октомври 11, 2012, 08:53:52 »

[quote
Предложенията са супер! Според мен е много важно да са съчетани детайлите. Дори букета + бутониерите + масата на младоженците. Другите маси може и само да напомнят същия дизайн, въпреки че е много хубаво, ако и при тях се използват подобни/същите видове. Тогава си личи, че е мислено и цялостно, а не каквото е изостанало от магазина и са ни пробутали  blush
[/quote]
абсолютно е така  good затова много помага и темата на сватбата  smile не случайно организацията се започва с избор на тема  Wink
темата/цветовете/стила на сватбата много помагат при избора на всичко за сватбата - ресторанта, поканите, роклята, декорацията.... присъстват почти във всичко  Girl_hide
ylith е много права - ако сватбата не е мислена/планирана по този начин декорацията и всичко изглежда "на парче"..  nea не, че няма да се получи, но определено няма да впечатлите гостите си с уникална сватба  NO
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #227 -: октомври 12, 2012, 09:29:29 »

Аз съм много доволна от начина, по който изглеждаше моят букет! Тъй като тръгнах от украсата за колата, за булчинският казах да е в същият стил, какво ми харесва и каква форма да е. Другото го оставих да е според въображението на флориста. Букетът ми го правиха в магазина в ТЦ Форум в Пловдив



* Buket.JPG (69.66 KB, 2072x1372 - видяно 299 пъти.)
Активен
formite
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 341



« Отговор #228 -: октомври 12, 2012, 12:20:23 »

Публикувам едни красоти, които трябваше да гледам 10мин. докато осъзная, че това са фурки  Oh my ...
или поне ние така ги наричаме.


* furki.jpg (56.63 KB, 565x575 - видяно 260 пъти.)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: октомври 12, 2012, 12:25:28 »

Публикувам едни красоти, които трябваше да гледам 10мин. докато осъзная, че това са фурки  Oh my ...
или поне ние така ги наричаме.
много ми харесва, ето един нестандартен и нетипичен букет. аз съм фен на такива. danceg
Показвам и аз един, много шантав, като за зимни булки :
Активен
formite
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 341



« Отговор #230 -: октомври 12, 2012, 12:26:01 »

Не успях да намеря отделна тема за бутониерите, та се чудех дали тук да продължавам да публикувам разни красоти на тази тема или само, ако в съчетание с букетите?
П.П.
Снимката е към предния ми коментар.


* furki1.jpg (70.98 KB, 500x332 - видяно 256 пъти.)
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: октомври 13, 2012, 20:24:45 »

Съгласна съм, че цветята на масата, бутониери и букет е добре да са от еднакви цветя, но аз например искам божури и лалета, нали се сещате декември колко ще ми струва да направя декорация на всяка маса /14бр./ и голяма декорация за ВИП маса  crazy Не трябва да се правят такива генерални изводи, има много начини всичко да е съчетано и с различни цветя, а да не стои "на парче" . Не всяка булка може да си позволи цветя за 1000 лв  pardon При мен букета ще е от 3 божура и лалета, бутониери на младоженец, кум, кума и родители ще са от лалета, а украсите на ВИП масата ще е изцяло такава
, но бели, като ще са на поставка украсена с шишарки , на масите за гости отново ще са топки, но на тях ще има вмъкнати и шишарки. Важното всичко да е подбрано с вкус и мярка, а не цветята да са за стотици левове, а храната например да не струва или обратното  pardon
Ем, даде ми идея с този букет  give_rose Ще направим такъв но със златни играчки yahoo за фото сесията, за там ще взимам и златни обувки и ще се върже супер с цялата идея, благодаря!
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: октомври 14, 2012, 14:40:47 »

Съгласна съм, че цветята на масата, бутониери и букет е добре да са от еднакви цветя, но аз например искам божури и лалета, нали се сещате декември колко ще ми струва да направя декорация на всяка маса /14бр./ и голяма декорация за ВИП маса  crazy Не трябва да се правят такива генерални изводи, има много начини всичко да е съчетано и с различни цветя, а да не стои "на парче" . Не всяка булка може да си позволи цветя за 1000 лв  pardon При мен букета ще е от 3 божура и лалета, бутониери на младоженец, кум, кума и родители ще са от лалета, а украсите на ВИП масата ще е изцяло такава
, но бели, като ще са на поставка украсена с шишарки , на масите за гости отново ще са топки, но на тях ще има вмъкнати и шишарки.
Уау, звучи жестоко, нямам търпение да видя крайния резултат!
А как успя да поръчаш лалета и божури за декември месец, аз за август не успях да се преборя  crazy ?
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: октомври 14, 2012, 15:59:04 »

Ами цветарското ателие, което ще ми прави бутониерите и букета, казаха че няма да има проблем да намерят - в Холандия имало всичко целогодишно  pardon срещу съответната цена разбира се  pardon Може би поради малкото количество, което ще ми трябва няма да е трудно  huhhuh.gif
Активен
emocia_wa
Професор
****
Публикации: 399



« Отговор #234 -: октомври 15, 2012, 11:07:44 »

InLove_Girl изглежда страхотно! личи си, че доста си мислила нещата  good това е най-важното - да има една идея/цвят/тема и всичко да е подчинено на нея  smile така се получават най-красивите декорации  smile не са най-важни парите а идеята
Активен
formite
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 341



« Отговор #235 -: октомври 28, 2012, 15:02:16 »

Страхотни букети, направени със сатенени панделки. Страхотна идея, ако искате да запазите букета си за спомен, а и може да бъде във всевъзможни цветове.


* lila.jpg (66.22 KB, 663x545 - видяно 287 пъти.)
Активен
formite
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 341



« Отговор #236 -: октомври 28, 2012, 15:02:41 »

Още един.


* roza.jpg (68.27 KB, 739x546 - видяно 269 пъти.)
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: октомври 28, 2012, 18:14:11 »

formite, страхотни неща си показала Bravo! Колко ли ще струва един такъв букет и откъде ли може да се поръча?
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #238 -: октомври 28, 2012, 19:11:32 »

Моето ново хоби са тези цветя, също страхотни за букети:



Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: октомври 29, 2012, 08:10:57 »

kiwi как се правят тези цветя.Ще съм благодарна ако пуснеш клипче ли някакви обяснения с картинки.
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines