Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 10, 2024, 13:56:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИЯ БУКЕТ!!!!! ЧАСТ 8  (Прочетена 223324 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юни 19, 2012, 14:16:28 »

и още една идея
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юни 19, 2012, 14:24:39 »



Активен
formite
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 341



« Отговор #32 -: юни 19, 2012, 14:31:34 »

Слънчогледовата сватба на една приятелка.  yahoo Беше невероятен купон, а жълтото на слънчогледите отразяваше лъчезарния характер на булката  Bravo
Първата снимка е от взимането на булката:

Втората снимка е направена около 19ч. в ресторант в София,а церемонията беше към 13ч. на 100км от там в една пещера, в която постоянната температура е 8градуса, а температурата  навън беше около 38градуса.

Само най- близките имаха бутониери.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юни 19, 2012, 14:48:24 »

и един за лавандулова сватба
Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #34 -: юни 19, 2012, 19:49:12 »

Докога ще има божури? Ще импровизирам с цветята, но ако има божури, това ще е.
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юни 19, 2012, 20:17:14 »

Докога ще има божури? Ще импровизирам с цветята, но ако има божури, това ще е.
Ако няма божури, може тези да ти харесат. Момичетата ме насочиха към ранункулус:


Иначе мен тотално ме отказаха от божурите,  нямало за август месец, а стабилизираните цветя са доста по-скъпи. Ще се преориентирам към комбинация от хортензия и рози или пък нещо подобно:


* 34973334576406765_lMb3Ch7B_f.jpg (17 KB, 480x320 - видяно 5148 пъти.)
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #36 -: юни 19, 2012, 20:41:15 »

 blush какво ще рече стабилизирани  Girl_hide
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #37 -: юни 20, 2012, 07:47:06 »

Хортензиите са ми фаворит! Ето една идея с анемонии и рози...


« Последна редакция: юни 20, 2012, 07:49:26 от Josephine® » Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юни 20, 2012, 15:55:24 »

ауууу момичета златни сте...слънчогледите всички ми допаднаха, ще намисля и моя букет скоро smile
Активен
maslenka
Любопитен
*
Публикации: 28


« Отговор #39 -: юни 20, 2012, 18:47:50 »

Моята сватба вече мина, но искам да предупредя всички бъдещи булки - НЕ СИ ПОРЪЧВАЙТЕ СВАТБЕНИЯ БУКЕТ ОТ ВЕРИГА МАГАЗИНИ FLOWERS ZDRAVEC за да не останете разочаровани и без букет!!! Взех си букета от магазина им на Попа (точно между мистър Пица и оптиката) и само до ритуалната вече се беше разпаднал. Харесах си по каталога букет от 7 рози и едни малки бели цветчета подобни на маргаритки, като единственото ми изискване беше да е с прасковен акцент и просто да бъде хубав. Кумата ми ходи да го вземе рано сутринта преди сватбата за да може да бъде свеж и да издържи цял ден. Тя не знаеше какъв букет съм поръчала, затова е взела това, което са й дали. А те са й дали букет САМО от рози, малките цветчета въобще ги нямаше и честно казано нямаше нищо булчинско в него. Дръжката му беше дръжката от стойката - бяла, пластмасова, грозна дръжка... поне да я бяха обвили с нещо. Щях да приглътна всичко това, но според вас нормално ли е част от розите да изпопадат още докато букета дойде при мен. А кумата ми живее през няколко блока от нашия, да кажеш, че е минала цяла София с него - не е... Милата толкова се беше притеснила, опитвала се е да го закрепя с някакво двойно залепващо тиксо, защото и панделите, които бяха налепени с тиксооо се разпадаха... Просто беше ужасно зле направен. Букета пристигна при мен без една роза, а само до ритуалната (която също е в нашия квартал) вече беше без 2 рози. По време на ритуала забелязах, че нещо ми виси от букета и мислех че нарочно са го направили така висящ, защото нямах много време да го огледам заради едни други проблеми... След ритуала обаче видях, че тoва висящото всъщност е едно зелено дълго листо, което просто се е разпаднало. На него стоеше телбота, с който явно е трябвало да бъде закрепено... и това е булчински букет, който трябва да издържи цялата сватба... И за този боклук им платихме 50 лв!!!
 
Естествено на другия ден отидох бясна в магазина им с жалкото подобие на букет, а те вместо да ми се извинят за това, че по тяхна вина останах без букет на сватбата си, едва ли не изкараха мен лудата. Не били сложили цветчета, защото щял да стане прекалено голям и бял (как пък си решават сами аз какво искам не ми е ясно). Букета бил предаден в отлично състояние и забележете - "Как го е носила кумата"... е как се носи букет според тях, да не се подритва по пътя я... Не е важно в какъв вид е предаден букета (закрепен едвам едвам), а дали ще издържи сватбата, защото това е неговото предназначение по дяволите... не го слагам във ваза да си го гледам...
Идвала съм 3 дена след сватбата, а всъщност това беше първата ми работа на другия ден. Защо не съм им върнала букета в деня на сватбата, щели да реагират... Да, аз ей сега ще си оставя сватбата за да ходя да се разправям с тях... и капака на всичко, което ми казаха - "тях въобще не ги интересувала моята сватба!"
 
Така, че мили момичета, внимавайте много от къде си поръчвате букетите и въобще не се доверявайте на лъскавите цветарски магазини. Моята сватба няма да се върне, за да мога да поправя всички неща, които не ми се получиха все заради "професионализма" на други хора, но знам, че рано или късно всичко се връща...
 
п.п. като си получа снимките от сватбата ще мога да покажа как се е разпаднал букета още в ритуалната зала.
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юни 21, 2012, 09:44:59 »

Не мисля, че е редно така да се обобщава! Аз пък съм много доволна от техните услуги! Изпълниха желанието ми за нестандартен букет, украсата на колата беше уникална, както и бутониерите и гривничките! Доставиха всичко в срок, както бяха обещали и украсиха лично лимузината. Умах и букет за хвърляне, подарък от тях! На предната страница има снимки на букета ми, сами преценете!
« Последна редакция: юни 21, 2012, 09:47:08 от veseto_87 » Активен
maslenka
Любопитен
*
Публикации: 28


« Отговор #41 -: юни 21, 2012, 17:48:01 »

Веси, радвам се че при теб всичко е било добре, аз описвам моята сватба. Не е нормално да поръчвам букет по каталог и да не сложат половината цветя, защото те така били преценили. Ако исках само 7 рози щях да си поръчам само 7 рози... Останалите неща няма да коментирам, чакам си снимките за да кача. На който му се експериментира със сватбения си ден нека им се доверява...
Активен
nelka_86
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #42 -: юни 21, 2012, 19:45:23 »

Здравейте smile С моя букет беше голям смях. Докато разглеждах сайтове за халки, рокли и всякакви други нещица покрай сватбата, го видях на заден план. Лошото е, че го видях в момента, в който натиснах хикса, за да затворя прозореца. Дълго го търсих след това, но уви sad Та се наложи да го обяснявам и рисувам в няколко цветарски магазина, за да разбера могат ли да го направят и за какви пари ще става въпрос. На всякъде ми казваха, че колкото и да е прост, букетът е булчински и цените тръгват от 60 нагоре. Отделно, че на повечето места не изработвали букети извън каталога си (който включваше не повече от 15 модела).
И така в едно малко сладко магазинче, една усмихната дама ме изслуша, скицирахме букета и каза "30 лв.". Сметна ми го като обикновен букет - 6 рози по 3лв., 1 лилиум по еди си колко и така. Когато кръстницата ми го донесе ахнах - беше по-красив, отколкото си го представях. Единствената ми забележка е, че гъбата беше суха, но така или иначе букетът издържа страхотната августовска жега. Ако някой се интересува, мога да кажа кой е магазинът, просто сега не се сещам за името.
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юни 21, 2012, 19:57:51 »

И така в едно малко сладко магазинче, една усмихната дама ме изслуша, скицирахме букета и каза "30 лв.". Сметна ми го като обикновен букет - 6 рози по 3лв., 1 лилиум по еди си колко и така. Когато кръстницата ми го донесе ахнах - беше по-красив, отколкото си го представях. Единствената ми забележка е, че гъбата беше суха, но така или иначе букетът издържа страхотната августовска жега. Ако някой се интересува, мога да кажа кой е магазинът, просто сега не се сещам за името.
Мисля, че всички се интересуваме кой е магазинът и в кой град :-)
Активен
nelka_86
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #44 -: юни 21, 2012, 20:23:47 »

smile Градът е Шумен, а магазинчето ... не мога да се сетя името  sad . За тези които познават града, намира се между двата сватбени магазина "Булка" и "Тя и Той".
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines