Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 08, 2024, 06:25:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 56   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Декември 2015г. - Новата година чука на вра  (Прочетена 198674 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #690 -: декември 22, 2015, 10:39:10 »

Добро утро! То вече добър ден стана Wink
Да се похваля - бях мома софиянка (разбирайте не мазна баница).  yahoo Ходихме на гости при кумците,  обиколихме, видяхме доста неща, заредихме батериите... Имам много да разказвам!
Сега подготвям вкъщи - чистя, мия, изгладих покривките. Вчера пък накупихме подаръци, украсихме елхата. Все хубави емоции! Много ми е коледно santz Не съм ви чела, освен днешните неща. Ще наваксвам, само да намеря малко време. Около нас стана доста динамично, ама то е така всяка Коледа smile
Хубав ден на всички!
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #691 -: декември 22, 2015, 10:47:53 »

Аз пък нали не се изказах за големия град. Предполагам, че ако се налага да живея някъде другаде, ще свикна. Важното е любимият ми човек да е до мен, с другото ще се справим. Преди не харесвах София, не исках кракът ми да стъпва там. С времето свикнах да ходим, от време на време, разбира се, и взе повече да ми харесва. Много ясно, че няма нищо общо от това да ходиш от дъжд на вятър и да живееш там, но мисълта ми е, че и в големия град се свиква.Точно това блазни , че винаги можеш да отидеш на различно място и да правиш различни неща. Че има разнообразие да хапнеш или да се позабавляваш. Има много по-големи възможности да се реализираш.

Тони, впечатли ме с тази постановка. Точно като за мен ми звучи.  good

Фери,  хубава изненада.
А какво се е случило с твоя подарък? Изпратила си, а нямаш новини ли?

Мари, от къде тези красоти?

Али, чудех се къде се изгуби. Чакаме разкази.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #692 -: декември 22, 2015, 10:53:05 »

Мари, куклите са много страшничкиии, ама чашката, от която едната пие кафе/чай  heart heart heart Прекрасно..

Али, чудех се аз къде се загуби, а ти си била съвсем близо..  beating

Много ми е Коледно и на мен.. Вчера между другото изкарах 1 час в Greenwich book center, избирайки изненадата за Илиян.. За 5 и 1/2 години никога не съм му подарявала книга, все той на мен.. Взех му Шантарам, много положителни мнения от мъже.. Жените казват, ужасна е... Значи е за моя мъж  pardon Купих и една книжка за любов и гурме кухня на моята приятелка с бебето, че тя няма да ме остави без и ще се чувствам неудобно  beating Исках да изкупя поне 10 книги  blush Заплюла съм си Парфюмът.Историята на един убиеь и 100-годишният старец, който скочи през прозореца и изчезна, ама по-нататък..  Wink
« Последна редакция: декември 22, 2015, 10:59:29 от alexandrova_90 » Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #693 -: декември 22, 2015, 11:19:29 »

Али, и на мен ми липсваше  blum

И на мен ми е Коледноооооооооо а и като знам, че Боби си е вкъщи грам не ми се работи  NO

И на мен куклите са ми малко фрийки  girl_impossible Ама иначе ми харесва цялата идея  smile Съгласна съм, че Америка не е добър пример за сравнение с нашата действителност, но просто за това се сетих smile

Тони...Парфюмът на мен ми дойде малко тежичка, в смисъл хареса ми ама трудно ми вървеше...четох я първо в оригинал на немски, после гледах филмът и чак след това хванах българската версия и сигурно затова  pardon Доста психопатска е на моменти...ако си падаш по такива неща  smile

Миме, моят подарък го пуснах още в началото на месеца (за чужбина) с надеждата, че все за 20-на дена ще стигне, ама още ни вест ни кост от него...то моето джудже ме разконспирира и сега и двете чакаме хаха  smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #694 -: декември 22, 2015, 11:26:37 »

Аз обичам тежки книги.. Факт..  pardon Много, ама много рядко ще ми се дочете нещо лекичко..

Прекарах поне 20 минути от този 1 час, да търся романтична книга с гурме кухня и някакви такива за тази моя приятелка, чета загливията, чета за какво се разказва и ми иде да си ударя главата в стената.. Накрая казах на един консултант, че търся "блудкава романтична книга с готвене и вино" и той смеейките ми предложи три, които са 'ултра по-мега-най-новите хитове' със същата ирония.. Две от тях моята прителка беше снимала в инстаграм, че си е купила от базара на книгата в НДК, остана трета и я взех.. Да ме убиете не знам как се казва, а тя ще ми я даде после да я чета със сигурност, въпреки отказите ми  angry funnytooth

Преди време някой тук ми препоръча една книга за готвене и любов на американска студентка в Рим, ама Рим е "друга бира" както се казва и ми беше интересна  good
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #695 -: декември 22, 2015, 11:35:27 »

Антъни Капела - Ако искаш да си легнеш с мен, сготви ми.

Една от най-хубавите, които съм чела напоследък  heart
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #696 -: декември 22, 2015, 12:58:44 »

Али срам не те е.. Тц Тц да дойдеш и да не кажеш тцтцтц nea Wink

Днеска най накрая има слънце и мъглата се вдигна малко та след малко хващам пътя - тамън да си разуча квартала Wink

Моите коледни спомени са същите, цялата фамили се скупчила около Стара печка на дърва, мирише на суджук, мандарини, на бабините сладки..  Ние трите внука дивеем и щуреем.. На Бъдни вечер през деня отивахме с дядо ми с каручката да си отсечем елха smile после я украсявахме с герлянди от памук и орехи... Еххх мили спомени
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #697 -: декември 22, 2015, 14:54:13 »

Сега отдъхвам малко и пиша какво се случва около нас Wink
В петък натоварихме багажите, оставихме Малечка при свекърва ми и газ към Софето. Кумицата пък беше забегнала да гледа една кино звезда в Бояна, та се разбирахме кога и къде да се намерим. Кумецът, нали хайванчето опериран, той ни посрещна blum Цяла вечер хахо-хихи! Откарахме до 2-3 сигурно, че не можехме да се наприказваме. Те си взеха апартамент почти година преди нас, но така и не бяхме ходили. Само скайп виждане имаше.
В събота имахме културна програма. Първо се качихме на трамвай (това за сбъдване на мераците на ММ). Стигнахме до центъра и там се започна - Паметника на Левски, Руската църква, после Природонаучния музей (меко казано съм очарована), Александър Невски, минахме покрай Народното събрание и СУ и... Още едно желание на ММ - метрото funnytooth Повозихме се напред-назад без посока, а с цел подземен туризъм. Сменяхме линии дори Wink Оттам с тролей обратно в техния квартал. ММ и кумецът отидоха направо в на кумицата родителите, а ние първо се отбихме до тях да вземем кучето. Леле, на кумицата техните как готвят shok И преди съм ходила в тях! Да си изядеш чинията и салфетката направо! Бяха направили салати от марули (това по софийско му викате зелена салата, та да не се чудите Wink ) и една с киноа, имаше сьомга и за десерт тиквеник и бурек (не бюрек). Това второто ще ви го кажа в темата с рецептите. Добре, че бях в положение, че не се натъпках яката. Оттук нали тръгнах със стомашните истории, та цяла събота така - коремът щеше да ми се пръсне. Като бременна в 4 месец поне. Чак в неделя коремът ми залепна за гърба и все едно нищо не е било huhhuh.gif
В същото време Малечка беше дошла и тя до София със свекъра и свекървата, но така и не се засякохме с тях. Нямаше време, че ходиха да гледат апартамента, дето деверът ще купуват.
Беше уникално! heart Чувствах се страхотно, нищо, че ходихме едно 4-5 часа без да се спрем. Отдавна исках да отидем в София и да отделя време за приятели, разходки, а не събиране в апартамент. Нямах време да се обадя на когото и да било от вас. give_rose Заредихме се с много хубави емоции! В неделя вече се завърнахме и за съжаление не ни подминаха простотии. Имаше леееко събиране на нерви, ама не искам да им обръщам внимание smile
Тези дни ще гледам да покажа снимки... Хахахах правихме си селфи на същата мечка, дето я има по рекламите. Това без умисъл - в последствие го установихме. В Пр-н. музей видяхме какво ли не и по едно време викам "Мило, застани до това голямото животно, да те снимам и да те сравним". Застава той с интелигентната физиономия (с очила) и ме поглежда леееко раздразнено: "Знаеш ли с какво ме снимаш? Дъра-дъра-дъра в скоби зубър" Паднах funnytooth funnytooth funnytooth
Ох, хич не мога да се включа адекватно в разговора ви за големите и малките градове. Друг път ще е Wink О, виж за книги съм готова поне да събирам идеи Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #698 -: декември 22, 2015, 15:24:55 »

Браво, Али.. Ние си мечтаем да ни се случи същото с дестинация Варна, да наобиколим, да сме с цел почивка, а не ходене от есдните в другите и тн.. Всеки да ни дърпа и тн.. Ще го доживеем ли  girl_impossible

Срам не срам, в Пр-н музей съм влизала последно в 9-ти клас  crazy pardon Както и във всеки друг софийски музей  blush
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #699 -: декември 22, 2015, 15:36:02 »

О, ние бяхме така с къщата на Левски, на Вазов, на Ботев... След сватбата ги обиколихме и ги видяхме с други очи. Като екскурзия не се получава онова чувство, което въздейства. Получава се една тарапана, блъскане, надвикване с ученици от 2-3 автобуса nea
Аз срам-не срам като студентка нямах много възможност да обиколя и да видя. Просто и моите колеги бяха малко в друга посока отвеяни, та си нямах другарче за подобни дестинации. Е, влизала съм в Руската църква и Александър Невски. В музей Земята и хората съм влизала поне 4 пъти и съм прекарвала по половин или цял ден. Ама за други места не се сещам blush
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #700 -: декември 22, 2015, 16:08:41 »

Али, следващият път в Историческия музей в Бояна...любим ми е  heart
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #701 -: декември 22, 2015, 18:05:43 »

Eй Али супер сте изкарали smile Много се радвам smile На мен маааалко ми се образуват нерви, защото разни хора се опитват да взимат решения вместо мен, и да се бъркат в личното ми пространство - нещо което ненавиждам  beating beating beating но да кажем че си показах рогата и ги пратих да "пасат".

Днеска се поразходих, а ми пооветри тиквата и така
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #702 -: декември 22, 2015, 20:52:07 »

Здравейте. Имам една молба. Която от вас се занимава и/или има добри познания по Кодекса на труда да ми пише на лично, моля. kiss2
Обичам ви, ще ви прочета скоро!!!
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #703 -: декември 23, 2015, 03:41:40 »

Добра късна вечер от мен:) Али браво за чудесното прекарване.Аз да си призная съм ходила само в Националия исторически музей...срамота...Нека се затопли и ще си поправя грешката.
Днес ми беше страхотен ден,много емоционален.Нашия миличък фотограф ме изненада много приятно и съвсем неочаквано.Изпрати ми коледен подарък: бутилка шампанско ,бонбони (Линдор-любимите ми ) ,коледна картичка и една играчка за елхата с наши снимки от сватбата.Уникално мил е,просто съм очарована.Сега са затрупани с работа, имат коледни фотосесии до 10 вечерта,но въпреки това е успял да приготви персонален подарък за нас...Е как да не ми е коледно yahoo  Много е хубаво човек да дарява радост и да прави хората щастливи.А когато му звъннах да му благодаря ми каза,че ние заслужаваме много повече.И това от човек,който ни познава само от няколко месеца....Ех повече такива хора искам в живота си...По този повод се сетих за любимият ми филм "Предай нататък" колкото и сладникаво и захаросано да звучи,аз вярвам,че това е възможно.Трябва само да осъзнаем,че ако сами не си помагаме никой няма да ни направи щастлив живота.Всичко е свързано,,каквото даваш -това получаваш.Поне ми се иска да бъде така smile
Казвам ви лека нощ,че се опитвам цяла вечер да гледам едно мишле на 7 месеца.Приспах го веднъж,а той мен два пъти smile Честно,не знам мамите как се справят ,,,имате  едно огромно браво от мен всички мамчета kiss2 Железни сте good
« Последна редакция: декември 23, 2015, 03:43:58 от lolitkabg » Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #704 -: декември 23, 2015, 07:44:35 »

Добро утро!!! Ще дойдете вие на мойта  Yes точно така си е, Лоли - всеки рано или късно си получава според заслугите. Дай, за да ти се даде. Това, което най-ме дразни в тоя живот е, че често невинни душички т.е. децата страдат за грешките на възрастните....  diablo няма да спасим света със сигурност за туй дай да си говорим за манджи  blum Започнахте ли с голямото готвене за празниците или на вас ви готвят?
А аз вчера пратих in-law да нагледа другите си внуци, че майка им била в болничен. Макар че беше с майка си все пак казах на бабата, ако иска да ходи. Не че на мен не ми трябваше. Взела съм Кари с такси и с двете раници + 3 големи календара + Кико отидохме в залата. Щяха да ми изЕдат дИтето тия ми ти гимнастички. Едно момиченце по едно време възкликва: Ооооо, то това хапе  tease Прибрах го докато не сме развалили дисциплината в клуба тотално. Баща й я гледа снощи, билета на бабата изгоря, 2-та ни куверта за моя служебен банкет също, ама здраве да е - банкети още много ще има  pardon и после пак да ми рекнат, че съм била окупирала бабата само за нас  tease
вчера ви четох, ама не помня, трябва ми Гинко билоба  crazy
забравих - звъни ми вчера сутринта служебния, вдигам: Госпожоооо, аз съм тук, вие къде сте, бе госпожо? Аз: Ивайлооо, ти да не би случайно да търсиш новата си класна, ама да звъниш на старата, бе Ивайло?! Оказа се, че му било последния срок да представи бележки, че не бил ходил на училище 2-3 седмици  pleasantry
Довечера си отиваме на село, трябва багаШ да опаковам, хич не ми се искааааа...  beating
та такива при нас. Ще пиша в нашта за концертите!!!
Активен
Страници: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 56   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines