Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 15, 2024, 18:54:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на malinka_a - 16.07.2011  (Прочетена 26426 пъти)
 
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #45 -: юли 21, 2011, 15:51:30 »

честито и от мен, със закъснение  blush
пожелавам ви прекрасен семеен живот, да сте много щастливи и да се обичате все повече  give_rose
чакаме разказче и снимки
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #46 -: юли 22, 2011, 13:30:31 »

С малко закъснение, ЧЕСТИТО! Бъдете винаги влюбени, усмихнати, щастливи и всеки ден си показвайте колко много значите един за друг heart
Активен
malinka_a
Ентусиаст
**
Публикации: 144


Истински щастлива и обичана..


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юли 25, 2011, 09:06:39 »

Здравейте, ето ме вече госпожа Панчева, спокойна, безкрайно щастлива и отпочинала.
Неможах да пиша веднага,защото бяхме на медена седмичка,която беше невероятна heart любов заедно
Сега разказчето за самата сватба,която беше невероятна...
Вечерта преди сватбата ходихме да си вземем тортата и цветята.Отидохме и до ресторанта да ги закараме и за последни доуточнения с персонала.Милото ме прибра в дома на родителите ми към 23ч,а той си отиде в тях.Решихме да спим разделени,нали така било редно.Неможах да спя много добре,будих се два пъти,но като цяло дремнах.Сутринта станах в 7:30,за да имам време да си взема душ и да пия последното кафе като госпожица. В 9:30ч отидох на фризьор,а на домашните поставих задачката да надуят балони и да украсят вкъщи. При фризьорката бях много спокойна и дори тя се пошегува,че май се вълнува повече от мен.Аз обаче вътрешно се радвах и то много,много.Първият разговор с милото беше докато бях на прическата,някъде към 11ч.Обади се да ме чуе и да каже,че всичко е наред при него и да го чакам след има-няма 3 часа. В 12ч си тръгнах от прическа,видимо доволна.Докато стигна до вкъщи гримьорката вече ме чакаше пред блока. Качихме се и започна да ме гримира,отне й около час.Към 13:30ч бях готова с грим и прическа,оставаше роклята но беше раничко.Щяха да ме вземат към 14:30ч.През това време обаче милото се обади да ми вкара малко напрежение,като каза,че сватбената кола е с малко закъснение.Незнам защото обаче не се притесних, знаех си че няма страшно ще се оженим,хехехеее.
През това време започната да идват шаферките и малка част от най-близките роднини.Аз чаках милото да тръгне към кумовеме за да се облека,защото беше много горещо и не ми се стоеше с роклята.
Следва продължение...
Активен
malinka_a
Ентусиаст
**
Публикации: 144


Истински щастлива и обичана..


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юли 25, 2011, 09:50:36 »

Такаа...
Дойде време да облека роклята,щях да изпръсна от кеф.Милото вече е при кумовете.В нас всички са по местата си,тръпнещи в очакване.Между другото бяхме с леко закъснение от 20мин.
Чух клаксоните и вече истински се развълнувах.Беше адска жега.Дойдоха.Нашите ги посрещнаха и настаниха за наздравица,а аз през това време вече нямах търпение да зърна милото ми мъжле.Не се забави много и тръгна да ме търси.Не е много голям апартамента,тай че бързо се ориентира.Обаче барикадата беше много сериозна-4 шаферки,братлето ми, и две братовчедки.Брат ми започна пазаденето и покупко-продажбата.Сделката стана и милото нахлу в стаята.Много беше хубав heart Много ме хареса,неможеше да ми се нарадва и само ме гушкашеи целуваше,почувствах се вълшебно.Кумата и кумът бяха също много хубави,харесах си много и бекутчето.Милото ми обу обувчицата,поснимахме се и отидохме при гостите.Всички ръкопляскаха и се радваха.Закичих бизките с ботуниерките и тръгнахме,че нали малко закъсняхме.Пред блока имаше още  от роднините, тропнахме едно хорце и ме качиха в джипа.Е сега вече съм като принцеса.В 16ч бахме пред ритуалната зала,където бяха дошли почти всички гости.Много,много ни се радвха.А ние тръгнахме гордо напред да влезем вътре и да си кажем мечтаното "Да". Този момент също беше много силен и за двамата. Сложихме си подписите и станахме "семейство Панчеви".Милото много нежно и сладко ме настъпи,аз съвсем бях забравила.Шампанското май го изпихме едновременно,това ще стане ясно на видеото.И... първата и най-сладка целувка...вълшебна.След това ме взе на ръце и отидохме в залата за  поздравления.Там всички минаха да ни поздравят,имаше снимки и мнооооого букети.На излизане кумата хвърли късметчетана и ни заля с жито,беше яко.
Тръгнахме към черквата.Там беше адска жега,но пък беше хубаво,врякохме се и пред Бог.Вече едва ли имаше по-щастливи хора от нас...
На излизане от черквата шаферките бяха раздали балони с хелий на всички гости/за гостите кафяви за нас бели/.Когато излязохме всички се събраха около нас,броихме до три и ги пуснахме.Стана много красиво и различно.Докато гостите отидат в ресторанта и се настанят ние отидохме на фотосесийка.
« Последна редакция: юли 25, 2011, 09:53:45 от malinka_a » Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #49 -: юли 25, 2011, 10:14:46 »

Чудесно разказче, малинка! Направо се пренесох в сватбения ви ден! А идеята с балоните е страхотна, представям си колко е било красиво heart
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: юли 25, 2011, 10:17:15 »

Хей, госпожо Панчева.......споделете някоя снимка! Много е вълнуващ разказа, а подплатен със снимки, ще бъде още по-интересен give_rose
Активен
malinka_a
Ентусиаст
**
Публикации: 144


Истински щастлива и обичана..


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юли 25, 2011, 10:53:01 »

Поснимахме се, поцелувахме се, нагушкахме се и тръгнахме към ресторанта.
В лоби бара взехме глъдка въздух и бяхме готови за купон.Влязохме под звуците на Менделсон,гостите бяха на крака,гледаха ни,радваха се и ръкопляскаха.Първия ритуал беше захранването с питката с мед и сол,от мама и свеки.След него дойде ред на менчето,там обаче се поизложих.Беше бая тежичко,аз с босички пръстенца и не го ритнах много силно.Идвете цветчета останаха отдолу под менчето,което само успя да се обърне.DJ предсказа близнаци,пък живи и здрави ще видим.Последва първата наздравица с кумовете,тук вече милото видимо първи си изпи шампанското.Настанихме се на младоженската маса,която беше добре декорирана,стилна и семпла.Като цяло украсата на ресторанта много ми хареса,бялото в комбинация с кафяво беше супер.След като се настанихме кумът стана да поздрави гостите и нас,словото му беше супер. Имахме малко време да отдъхнем и последва първият ни семеен танц - celine dion - the power of love,много силна и нежна песен,на милото ми мъжле му се насълзиха очите.Като го видях и аз много се развълнувах,бяхме много щастливи.Започна як купон,всички гости танцуваха и се забавляваха,обаче милото беше върхът най-танцувалният и щастлив младоженец.Ние двамата заедно с кумовете не се спряхме цяла вечер,а с нашите танци и настроение нямаше как да не се заразят и гостите.Стана мноого голям купон.Някъде из между многото танци разчупихме и кумската пита, тук обаче на мен се падна голямото парче/мъжлето доволно потри  ръчички/.Имаше изненада от сестрата на милото,специален подърък за него.Вързаха му очите и го сложиха на един стол,а на една количка вкараха нещо голямо и закрито със завеса.Изненадата беше кючекиня,отвързаха очите на милото и той в началото се постресна,нооо после...Стана много забавно защото той шашна всички и направо надтанцува момичето.Получи се супер и всички гости се събраха около него на дансинга и танцуваха.
Тортата беше много хубава, милото беше много нежен и почти не ме намаца.Аз обаче бях малко по-грубичка и го понацапах,съответно това беше с цел и после си го почистих с много целувки.Имаше състезание коя неомъжена двойка ще си изяде парчето от торатата най-бързо и без прибори,стана голям смях. За букета имаше доста кандидатки,лошото е че беше бая нисичко тавана и пак се поизложих като неможах да го хвърля много добре.Падна на земята пред братовчедка ми и тя беше късметлийката.Със жартиера същата работа,пак бая кандидати и пак веселба.Много беше забавно дакото ми го свали милото,защото разигра цял театър.Пак с идеята да е по-разчупено и да се забавляват гостите.Имаше около 7 дечица с тях беше весело защото внасяха много свежест и непринеденост.Подаръчетата за тях бяха бурканчета за сапунени балончета.Стана страхотно,всичко беше в балончета по едно време,получиха се и хубави снимки.Купона беше страхотнен продължи до 2ч,после отидохме в дома на милото/вече и мой дом/ и продължиха танците до 6ч сутринта.
Родителите бяха много хубави и щастлви,притеснението им беше само в нечалото после вече всички се отпуснаха и забавляваха.
Всичко мина много,много добре.Стана страхотна сватба,нямам търпение да си вземем до седмица снимките и видеото.Тогава задължително ще ви ги покажа.
Вече мога да кажа,че съм много, много щастлива, влюбена и спокойна госпожа Панчева. heart heart
Активен
malinka_a
Ентусиаст
**
Публикации: 144


Истински щастлива и обичана..


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юли 25, 2011, 11:11:00 »

Благодаря на всички за милите пожелания,страхотни сте.
Снимки се надявам много скоро да ви покажа.
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юли 25, 2011, 20:02:38 »

Ех ,че хубавооооо malinka_a невероятен разказ изпълнен с много емоции и усмивки. Bravo
Чакаме снимчици  give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #54 -: юли 26, 2011, 09:22:49 »

Браво на теб, че не се отказа от пускането на балони! Бъдете много щастливи!
Активен
malinka_a
Ентусиаст
**
Публикации: 144


Истински щастлива и обичана..


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: август 01, 2011, 10:02:38 »

Здравейте момичета,
най-после си взехме снимките yahoo
Сега искам да ви пусна някоя снимчица.Вчера си направих албум, но немога да кача снимки нещо  =]Моля за малко помощ blush
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #56 -: август 01, 2011, 15:14:15 »

Аз видях само една снимка в галерията и си прекрасна!!! Чакам с нетърпение останалите smile Ако още не можеш да се справиш с албума, пиши едно ЛС на Тео, за да ти помогне.
Активен
malinka_a
Ентусиаст
**
Публикации: 144


Истински щастлива и обичана..


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: август 01, 2011, 16:14:47 »

Tiama,страхотна си както винаги.
Много се радвам,че сме ти харесали  и ти благодаря.
Сега ще пиша на Тео за да мога да ви пусна още снимки.
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #58 -: август 01, 2011, 17:35:24 »

Много, много сте хубави, запазете винаги този поглед в очите си и чувствата в сърцата си!
Активен
malinka_a
Ентусиаст
**
Публикации: 144


Истински щастлива и обичана..


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: август 01, 2011, 19:46:36 »

Мерсииии мнооого give_rose
Само дето неможах да си ги подредя снимките blush
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines