Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 20, 2024, 15:44:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на mademoiselle - 3 Юли 2010  (Прочетена 28934 пъти)
 
mademoiselle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 224


http://yordanovphotography.com


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юни 08, 2010, 15:20:53 »

Утре ще ходя да си взема роклята  yahoo
В четвъъртък съм на пробна прическа. Отказах се от професионалния гримьор, ще се гримирам самичка.
Ресторантът който сме избрали е доста озеленен има и изкуствени водопади, за това се отказах от цветната украса по масите на гостите. Ще сложа свещници и ще декорирам с камъчета около тях, също така ще има и вързопи с балони с хелий. Управителят на ресторанта каза, че украсата на официалната маса е от тях - калъфи на столовете, драперия и разни панделки, цветя и нз още какво, ще видя крайния резултат на 3-ти юли.
Следващата седмица смятам да се разходя до цветарския да се разберем за булчинския букет и този за колата.
Седмица преди събитието ще ида отново до църквата да се уверя, че всичко е ОК. Ще занеса медицинските в гражданското.
За сега останаха само тези задачки и сме готови  Party time
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #16 -: юни 08, 2010, 15:29:06 »

Мила, вие сте много експедитивни, гледай как сте напред с нещата. Браво!  Bravo

Последно какво решихте за торта? А ще покажеш ли снимки после?
Ние бяхме в Романс преди 15-тина дни просто да хапнем по нещо сладко и честно казано и аз си мислех, че могат повече - тортите им са тежички и според мен също не са удачни за сватбени, още повече през лятото.

А за грима аз те заподозрях от началото още, че ще си му майстор, особено като гледах снимки на кумата ти в галерията.  good
Активен
mademoiselle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 224


http://yordanovphotography.com


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юни 08, 2010, 16:09:33 »

Ами за тортата ще изчакаме още няколко дни. Имаме една приятелка със заведение, която поръчва от Лагуна. Обеща ми да ги попита дали ще може да поръча тортата през нейната фирма, съответно с някаква отстъпка   Money
Ако не стане, най-вероятно ще пообиколим още малко. Аз подозирам  мъжа, че хич не му се ще тортата да е различна от Лагуна и май е готов да си плати 500 лв. И това ще стане ясно до няколко дни.
За грима още от начало си знаех, че ще си го правя сама, но разни хора се опитваха да ме убедят, че ще ми се разтреперят ръцете. А сега покрай баловете, като гримирах мои близки приятелки дори получих предложение за работа в един салон за красота, като гримьор  laugh
Майка ми каза: "Ти толкова добре си познаваш окото! Аз знам какво ще стане -  ще дойде гримьорката, ти ще й даваш напътствия, ще я ядосаш, накрая няма да се харесаш, ще й платиш, ще си изтриеш грима и пак сама ще се гримираш!"  ROFL Мисля, че е права, за това няма да рискувам.  smile
Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юни 08, 2010, 21:29:13 »

Мила поздравявам те за решението ти за грима. Много добре се справяш и съм сигурна, че ще се справиш перфектно без чужда помощ. Въпросът е да запазиш спокойствие на деня. Аз още събирам смелост дали да не се гримирам сама. Познавам много добре очите си и съм решила какво искам, но не нямам много опитв изграждането на цялото лице и това ме притеснява. Имам много капризна кожа и лъсвам страшно бързо и като до сега съм избягвала всякакъв тип "замаски" и съм си играла главно с очите само. Но като гледам ти нямаш никакви проблеми. Успокоявам се, че вървим горе долу заедно с подготовките, че напоследък съм се втрещила.
Активен
mademoiselle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 224


http://yordanovphotography.com


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юни 09, 2010, 13:53:45 »

AlexiS , мила, бих е посъветвала да намажеш лицето си с матиращ крем преди да нанесеш фондьотена. След като сложиш ФДТ отгоре нанеси матираща пудра със същия тон. Не ми се вярва да имаш проблеми с лъщенето.  Wink Няма какво толкова да му оформяш на лицето ти. По желание можеш да нанесеш по-светъл коректор в/у околоочния контур, за подчертаване на скулите - матов руж (да не са перли) нанасяш от средата на ухото към ъгъла на устата по диагонал, също в/у брадичката, малко в/у челото и може малко по дължината на вратлето. Аз преди година работех за едно мъжко списание, като офис мениджър и там се нагледах на всякакви трикове. Работихме с Бони, Кирил Чалъко, Силвия Стойчева, Джули...Мен също са ме мацали, за това не искам да им се доверявам  Girl_hide
Много се разписах  blush
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юни 09, 2010, 13:57:49 »

mademoiselle, това са все големи имена в гримирането, нищо чудно, че се гримираш така добре сама! Би ли споделила кой според теб от тези, които изброи е най-големият професионалист? Разбира се това е субективно, но все пак!  smile
Активен
mademoiselle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 224


http://yordanovphotography.com


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юни 09, 2010, 14:23:07 »

Всичките са много добри и правят всякакъв вид грим. Аз лично най-много харесвам Джули Ангелова.  good С нея сме работили най-малко, но имам много добри впечатления. При всички останали е имало случаи, в които лично на мен изобщо не ми харесва какво са сътворили. Да не говорим, че в куфарчетата им съм виждала продукти на масовата декоративна козметика ХихиИИхИХИ
Има нещо, което ми прави лошо впечатление и това е, че когато не става въпрос за някой известен клиент малко попретупват нещата, а направиш ли им забележка.... angry
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юни 09, 2010, 15:48:34 »

mademoiselle, честита темичка!
Страхотно я започваш с разказ за вашата любов Bravo Продължавай в същия дух!

Защо държиш да даваш пари за въглавничка за халките? Освен да й направиш една снимка, за нищо друго няма да ти трябва. Има много други неща в-у които да сложите пръстените. Има цяла тема за това.
Активен
mademoiselle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 224


http://yordanovphotography.com


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юни 09, 2010, 15:57:36 »

lionelsa, благодаря ти, мила!  Flower
А за възглавничката,  не държа да имам такава, просто не съм се замисляла за алтернативни варианти. Веднага ще изчета темичката  good Просто с тази работа по цял ден не ми остава много време за форума.  smile
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юни 09, 2010, 16:00:22 »

Просто с тази работа по цял ден не ми остава много време за форума.  smile

За твоята темичка намирай време, че любопитните сме много  blum
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юни 09, 2010, 16:50:44 »

mademoiselle много добре се движете с задачите  smile Видях че и роклята ти е готова вече страхотен модел си избрала  give_rose
Активен
mademoiselle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 224


http://yordanovphotography.com


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юни 09, 2010, 17:16:11 »

Благодаря, Savka   blush
Пропуснах да ви кажа, че днес ходих на проба за роклята. Утре ще е готова  yahoo
Воалът не са го направили така, както исках и ми обещаха, че до утре ще е готов, за да мога вечерта да тичам на пробна прическа.
Тези дни ще се постарая да направя снимки и да ви покажа чашите, жартиерът, костюмът на младоженеца, прическата...

lionelsa, разгледах темата за подноса за халките и сега имам много свежа идея  give_rose

Напоследък се чувствам нервна, на всичкото отгоре се разболях и нямам сили за нищо sik
savka представям си на теб какво ти е - остана кажи - речи една седмичка  Сватбаааа
Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юни 09, 2010, 18:59:25 »

Благодаря за съветите мила. Наистина си има техники въпрос на време и занимвка е да се понаучат, но и важното при мен е да си взема точна и качествена козметика. Офф не знам ще помисля още и трябва да реша. Не съм пробвала до сега някой гримьор, но усещам как ще трябва да се опитваме да се убеждаваме в различни неща като например как трябва грима да е по-лек, а на мен не ми се иска точно.
Виждам, че се чудиш да възглавничката за халките. Аз много исках варианта от цветя или по-точно зеленките хризантемки, но ми излиза прекалено скъпо. Леля ми обеща да се пробва да ми намери възглавничка от някъде и ако не успее май ще си караме с кутийката от халките, които си взехме днес. Малко не ми се връзва с нищо, че е червена и то със златна откопчалка, а те самите са бяло злато, ама ще си затворя очите накрая. Никой не ги забелязва тези неща, както и шампанското и чашите, пък дори и кошницата с късметите.
Активен
mademoiselle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 224


http://yordanovphotography.com


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юни 09, 2010, 20:52:37 »

Права си мила, повечето гости не обръщат внимание на тези детайли. Та са по-скоро за наше успокоение  smile Аз помолих мои приятелки и братовчедки да разпитат техни познати минали по този път относно възглавничките. Та ако някой ми услужи няма да се разсърдя. Във форума прочетох, че в гражданското слагали халките в/у техен си поднос и никой не обръщал внимание дали си с кошничка, възглавничка, живи цветя...така, че много не ме притеснява този аксесоар  girl_wink
Активен
mademoiselle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 224


http://yordanovphotography.com


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юни 11, 2010, 10:38:43 »

Момичета, това е тортата, на която се спряхме:
http://gavrosh.com/bg/products/image.php?ItemID=107867&ImageFile=04.jpg
Но няма да я поръчваме от Гаврош, защото и там са доста скъпички, а от Джани  smile
Вчера ходих на пробна прическа. Има още какво да се доизпипа, но това ще уточним в деня на сватбата. Майка ми е на направила мн сладка кошничка за халките  girl_in_love
В галерията имам снимки на кошничката, младоженеца и прическата.
P.S. Не обръщайте внимание на външния ми вид - това е след края на тежкия работен ден.  blum
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines