Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 14, 2024, 17:08:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Kala - 09.04.2011  (Прочетена 26492 пъти)
 
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: март 22, 2011, 14:28:18 »

Kala, много хубава прическа  good А каква ще е роклята?
Активен
kala
Сватбар
***
Публикации: 297



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: март 22, 2011, 15:34:18 »

Благодая ти Hekseskud  give_rose, дано се получи добре. Сега нещо съм се замислила дали да не се боядисам /към момента съм естествена но в миналото съм била и руса и червена и черна...с всякакви нюанси sarcastic/, но се притеснявам ако не се харесам че няма да има време за пребоядисване  pardon
Иначе роклята ми е  вталена до ханша с дантела на бюста и на коланчето на ханша, надолу е с напластени тюлени воали - много ме влече този тюл...като балеринка се чувствам  Curtsey
Подобна е на тази на снимката, само че е с повече обем долу понеже предпочетох да има обръчи за по-лесни походка и танци  danceg Коланчето е същото, а цвета е шампанско  Girl_hide


* рокля.jpg (27.71 KB, 320x480 - видяно 219 пъти.)
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #17 -: март 22, 2011, 15:37:03 »

Ти описа мечтаната от мен рокля  Bravo Именно голяяяма тюлена рокля ми е на сърцето, дано да ми седи добре, че това ми е притеснението - нисичко съм.
Активен
kala
Сватбар
***
Публикации: 297



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: март 22, 2011, 16:00:52 »

once_upon_a_time , според мен няма значение това - важно е да е съразмерна роклята. Ако вдигнеш талията /да не е долу ниско на ханша както моята/ издължава. Понеже аз съм височко и  дългокрако за разлика от мъжлето, не търсех такъв ефект и даже ще съм с абсолютно равни обувчици за да сме си на една височина girl_wink
Снимки на моята рокля ще пусна след сватбата, че тук като пуснах веднъж имаше едно мнение че много била 'простеела' роклята ми и не ме свърташе после сума време  diablo, въпреки че е ясно че всеки си има различен вкус и визия за това как трябва да изглежда, много ми стана кофти  pardon
« Последна редакция: март 22, 2011, 16:34:08 от kala » Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: март 23, 2011, 10:36:24 »

Kala, роклята е чудесна, душа! Много изискано изглежда и според мен ще си чудесна с нея:) Чакам да постнеш след сватбата lol)

За косата, според мен ако нямаш конкретен план за цвят - не рискувай, за да не се чудиш в навечерието на деня какво да се правиш. Ако си с естествен кестеняв цвят според мен ще стои много добре с цвят шампанско.
Активен
kala
Сватбар
***
Публикации: 297



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: март 23, 2011, 13:22:20 »

Момичета, нямам търпение да идва вече  Сватбаааа
Всичките ми притеснения покрай това каква рокля да си взема, дали ще ме харесат с нея, кой какво ще си помисли и каже и т.н. вече отминаха и съм безкрайно нетърпелива да дойде деня да си направим купона  weddingday Party time
А после сме си планирали 10 дена в Италия и после и Гърция, Австрия.... така до септември все хубави емоции ни чакат  yahoo
След това се надявам и други приятни изненади да ни се случат  girl_wink

Love is all around twohearts
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #21 -: март 23, 2011, 13:24:55 »

Кала, почти не остана smile Цветенцата са много нежнички. Браво  Bravo
Аз ти казах и преди, че роклята ти е прекрасна smile Хич, не обръщай внимание. Да ти подшушна, че в началото на месеца поръчах моята - подобна на твоята, но без обръчи, че нали има цепка и нямам вече търпение да си я облека smile
Снимки задължително искаме след сватбата smile
Активен
kala
Сватбар
***
Публикации: 297



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: март 23, 2011, 13:38:16 »

Кала, почти не остана smile Цветенцата са много нежнички. Браво  Bravo
Аз ти казах и преди, че роклята ти е прекрасна smile Хич, не обръщай внимание. Да ти подшушна, че в началото на месеца поръчах моята - подобна на твоята, но без обръчи, че нали има цепка и нямам вече търпение да си я облека smile
Снимки задължително искаме след сватбата smile
Благодаря ти pinkbird  give_rose
Честито и за твоята рокля!  Bravo  много ти се радвам че си я хареса и поръча без излишни емоции и душевни борби, които аз водех със себе си   sarcastic  Добре че бяха моите приятелки да ме вкарат в пътя witch
Голяма еуфория ме е обхванала, въпреки завидните количества уиски снощи да полеем рожденния ден на милото ми и едва 5 часа сън  Girl drink днес съм пърхаща от сили и щастие..просто така!  pullpigtails
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #23 -: март 23, 2011, 14:48:36 »

Кала, много се радвам и аз за теб, не слушай никого, който ти приказва глупости, въпреки че не съм видяла роклята ти сигурна съм, че е много хубава, една булчинска рокля не може да простее особено ако е на прекрасно момиче  give_rose
как няма да пърхаш, та то не остана време  yahoo Сватбаааа
изглеждаш спокойна,така и трябва, браво  Bravo
 имате ли още нещо за довършване и/или купуване?
Активен
kala
Сватбар
***
Публикации: 297



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: март 23, 2011, 15:20:38 »

Кала, много се радвам и аз за теб, не слушай никого, който ти приказва глупости, въпреки че не съм видяла роклята ти сигурна съм, че е много хубава, една булчинска рокля не може да простее особено ако е на прекрасно момиче  give_rose
как няма да пърхаш, та то не остана време  yahoo Сватбаааа
изглеждаш спокойна,така и трябва, браво  Bravo
 имате ли още нещо за довършване и/или купуване?
Благодаря ви момичета ,че сте толкова мили give_rose  bigthanx
Аз също мисля че всички ще сме хубави булки, защото щастието краси човека, а ние сме толкова щастливи че сме си намерили половинките. Милото, въпреки че знам че основно заради мен предложи да се оженим, защото знае че държа на това, сега толкова е развълнуван и постоянно брои дните които остават докато стана 'неговата женичка'  girl_in_love
Иначе ни останаха медицинските - големи лутаници, все различни неща ни казват но ще ги оправим. На 4-ти трябва да подам документите - декларация, медицински /сега само дата и час имаме запазени/. Понеже не сме там, мама ходи от време на време да ги прослушва да не измислят някоя нова глупост diablo
Но и това не ме шашка- най-много да не ни венчаят и да си направим само купона  funnytooth
Стискам палци и при вас момичета нещата да вървят добре  good
Активен
kala
Сватбар
***
Публикации: 297



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: март 28, 2011, 13:26:52 »

Последна работна седмица преди да стана госпожа  Xixixi
и само 12 дена.... Eeager
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #26 -: март 28, 2011, 14:37:47 »

ooo каличка то не остана, представям си какво вълнение е при теб
аз тези дни обикалях за рокли, и дори успях да пробвам една (от абитюриентки едва се вредих) та от вълнение след това цял ден не можах да се успокоя  Offtopic, а при теб вече наближи момента   yahoo tease
 а как сте с медицинските, оправихте ли ги вече ?
Активен
kala
Сватбар
***
Публикации: 297



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: март 28, 2011, 14:48:01 »

ooo каличка то не остана, представям си какво вълнение е при теб
аз тези дни обикалях за рокли, и дори успях да пробвам една (от абитюриентки едва се вредих) та от вълнение след това цял ден не можах да се успокоя  Offtopic, а при теб вече наближи момента   yahoo tease
 а как сте с медицинските, оправихте ли ги вече ?
Извадихме си медицинските в санус на пиротска и в другия понеделник на 4-ти трябва да занеса документите в общината. Ако са наред, ще ни венчаят  ROFL
Иначе аз съм учудващо спокойна, направо като затишие пред буря  pardon
В петък моите момичета ми организират моминско парти и ще пада купон  chee
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #28 -: март 28, 2011, 15:09:42 »

еха  chee Eeager ще разказваш после как мина  smile
Активен
teoDorra
Ентусиаст
**
Публикации: 53



« Отговор #29 -: март 28, 2011, 15:43:52 »

Kala  следя с интерес темичката ти и като прочетох за моминското парти не се стърпях и аз да се разпиша тук  pardon ...... подбрала си прекрасни неща за сватбата, всичко е невероятно просто good
спокойни оставащи дни до големия ден ти желая и едно лудо моминско парти  yahoo
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines