Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 06, 2024, 22:47:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Танците 2  (Прочетена 167717 пъти)
 
amisega
Сватбар
***
Публикации: 255



Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: юни 17, 2013, 10:31:02 »

Ест. че нямам нищо против. Затова споделям - който иска нека се възползва smile
Просто ще е много яко всички да танцуват на хората smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: юни 17, 2013, 10:38:13 »

Така е! Аз много се притеснявам, че на хората никой няма да става или само възрастни ще стават на тях.
Активен
amisega
Сватбар
***
Публикации: 255



Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: юни 17, 2013, 10:59:31 »

Аз мисля списъкът с хора да включва слените:
- варненско хоро (бавно);
- ръка (бавно);
- енино хоро (бавно);
- сиртаки (много го бъркат с гръцкото хоро, което се играе по кръчмите, но аз няистина имам предвид сиртаки);
- чичовото хоро (бързо);
- каракачанско хоро (средно като бързина);
- еленино хоро (бързо);
- ганкино хоро (така известното като Бяла роза);

Има още няколко, които ми се иска да включа, но ще го помисля още малко.
Активен
formite
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 341



« Отговор #243 -: юни 17, 2013, 11:00:05 »

О, не се притеснявайте, че няма да се става на хората.  Бях на малка сватба на 25 май с 67 гости. Бяхме предимно млади хора, но на "комерсиалните" парчета ставаха по-малко хора, отколкото на хората.  Bravo На правото и на самоковското се хващаха едва ли не всички. ДЖ-я се усети, че компанията е такава и резултата беше мускулна треска на прасците   Girl_hide
Активен
veseto85
Любопитен
*
Публикации: 22


Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: юни 17, 2013, 16:23:39 »

Много благодаря за информацията amisega. И ние ще наблегнем после на хората, още повече, че сме с оркестър, който свири всякаква музика. После ще споделя, дано всичко да е ок   smile
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: юни 29, 2013, 08:42:56 »

Ха сега нов въпрос - ако ще правите свалянето на жартиера на каква музика сте го предвидили? Аз досега като съм гледала е на "you can leave your hat on" ама вече много изтъркано ми се вижда...Мойто пиле вика на "Sex bomb" ама и за него не съм сигурна...Сещате ли се за някакви такива тематични песнички?
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: юни 30, 2013, 00:22:16 »

Посъветвайте се с вашия DJ. Би трябвало да име поне няколко готови предложения, от които да си изберете.
Ние няма да го правим това с жартиера и не съм търсила подходящи песни. Иначе на всички сватби, на които съм била наистина пускат "You can leave your hat on" и е доста изтъркано вече. 
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #247 -: юни 30, 2013, 03:06:35 »

Ха сега нов въпрос - ако ще правите свалянето на жартиера на каква музика сте го предвидили? Аз досега като съм гледала е на "you can leave your hat on" ама вече много изтъркано ми се вижда...Мойто пиле вика на "Sex bomb" ама и за него не съм сигурна...Сещате ли се за някакви такива тематични песнички?

Има много песни и варианти за този американски ритуал "свалянето на жартиера" , песента трябва да е с по-бавно темпо и да има страст. Посъветвайте се с вашия DJ, той трябва да знае по-добре от всички булки във форума...нали за това му плащате smile
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: юли 04, 2013, 18:13:01 »

Хммм...замислих се за веселия танц - тази много ми харесва  http://www.youtube.com/watch?v=-uuy955xjcw
Активен
amisega
Сватбар
***
Публикации: 255



Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: юли 04, 2013, 21:35:38 »

Аааа, това ми е един от любимите сериали (умирам за мюзикъли) smile
Песента е супер яка...
Тези, които не са танцувални, могат да наемат някой да танцува... Нещо подобно:
http://www.youtube.com/watch?v=EWxnPi8nkyI

Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: юли 27, 2013, 13:26:45 »

Като си разглеждам форума и започвам да се замислям за хилядите неща, които трябва да направим с моя любим. Ние с него не сме много по хората или бавните танци,а по-скоро ни бива в кючеците. хах  danceg
Искам да ви попитам дали някои от вас са ходили на уроци по танци и какви са вашите впечатления и къде например в София има такива места? Поразрових се в интернет,но намирам всякакви видове школи и танци,но не мисля че е това което ми трябва.. Объркана съм малко..  blush
Активен
amisega
Сватбар
***
Публикации: 255



Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: юли 28, 2013, 21:05:51 »

Всяка една школа може да ти направи хореография. Въпросът е вие какво търсите - комбинация от танци, точно определен танц или нещо свободен стил... Като разберете какво искате, звънни в няколко зали и попитай дали ще могат да го направят, колко време ще отнеме, колко ще струва и т.н. Само така ще можеш да избереш smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: юли 28, 2013, 21:16:27 »

Ето тук ще ходим ние http://vj-dance.eu/  намерих го благодарение на една съфорумка. Още нямам отзиви, защото във вторник ще ни е първия урок.
Активен
amisega
Сватбар
***
Публикации: 255



Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: юли 28, 2013, 21:25:58 »

Ето тук ще ходим ние http://vj-dance.eu/  намерих го благодарение на една съфорумка. Още нямам отзиви, защото във вторник ще ни е първия урок.

Аз тук ходих на зумба  danceg
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: юли 28, 2013, 21:27:49 »

Всяка една школа може да ти направи хореография. Въпросът е вие какво търсите - комбинация от танци, точно определен танц или нещо свободен стил... Като разберете какво искате, звънни в няколко зали и попитай дали ще могат да го направят, колко време ще отнеме, колко ще струва и т.н. Само така ще можеш да избереш smile
Благодаря ти за съвета! Наистина трябва да се обмисли добре тази тема,но имаме време!  danceg
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines