Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 06, 2024, 14:16:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Танците 2  (Прочетена 167708 пъти)
 
yanitsa86
Любопитен
*
Публикации: 35



« Отговор #75 -: февруари 05, 2013, 13:36:13 »

Ние ще сме с хореографиран танц, но и двамата сме танцьори. Ще заложим на няколко стила танци ...
Относно тангото.. това е труден стил танц. Аз съм го учила около половин година и немога да кажа че го умея. Това, което може да направите за да ви се получи е да се свържете с някой добър преподавател по аржентинско танго във вашият град и просто след като научите осн. движения зауечете танца от филма lol) Ще порепетирате малко повече и ще ви се получи  yahoo
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: февруари 05, 2013, 14:05:15 »

И нашият танц ще е хореографиран или поне така съм го замислила  Dance2 smile Подхвърлих го на кандидат съпруга Wink, нищо не каза за сега, но ще продължавам да настоявам smile Даже вече съм се насочила и към хореограф  girl_wink
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: февруари 05, 2013, 19:38:14 »

моето мило над 7 години е тренирало спортни танци, а аз съм такова дърво, нямам чувство за ритъм, все бързам, нямам ухо за музиката, као танцувам хората се смеят, ама не ми пука нали ми е весело, а и не е важно как танцувам, а че се забавлявам, та това ми е утеха... инъче милото предложи да ми покаже някоя стъпка, да не чакаме само на хора и ръченици, а аз знам само право хоро и то хубаво че знам че играя право хоро, общо взето скачам и мятам крака smile но под роклята няма да личи  yahoo
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #78 -: февруари 05, 2013, 20:26:01 »

Важното е да се забавляваш, другото няма никакво значение yahoo

Иначе за ритъм мога да ти кажа едно упражнение, което практикувам на сина ми - карам го да танцува със затворени очи Wink Така се научаваш да слушаш smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: февруари 09, 2013, 17:50:28 »

Надявам се да не ми се обиди някой ама два пъти вече гледам на сватба на приятели разни заучени първи танци.Едното беше танго а другото валс.Ами да ви кажа много изкуствено изглеждаше.Това нещо е практично само за танцьори според мен.Иначе изглежда някак фалшиво и не особено добре,сковано защото явно се притесняваха да не сбъркат нещо и мислеха кое следва сега.Определено не ми допадат тези заучени танци без чувство.А за да се получи и чувство си трябват бая тренировки , а и на двамата да им се отдават танците.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: февруари 09, 2013, 20:19:52 »

И аз искам да имаме някакъв по специален първи танц, някак да стоим и просто да се покращаме на дансинга сато люлеещи се от вятъра дървета ми и малко тъпо. За сега бъдещият ми съпруг е съгласен, но като му казах, че съм говорила с хореографка /препоръча ми я едно момиче тук/ и малко се поуплаши и взе да дава назаден ход  beating Даже живот и здраве ще се сренем с хореографката края на февруари.
yanitsa86, ти каза че танцуваш активно, а румбата много ли е трудна?
Активен
amisega
Сватбар
***
Публикации: 255



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: февруари 09, 2013, 21:42:03 »

На мен румбата е любимият ми танц smile но тъй като е бавен там техниката и грешките си личат най-много smile Е, ако си с дълга рокля, младоженецът да му мисли  Wink
Казват още, че румбата бил танцът на любовта.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: февруари 09, 2013, 21:58:13 »

Ами дано за 6 месеца да успеем да научим един танц  danceg А и ще видим песента, която сме избрали за какъв танц е подходяща, хореографката ще каже
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: февруари 10, 2013, 08:55:14 »

Аз също мислех да ходим на танци, милото не иска, но каза че заради мен ще отиде. Решихме февруари да пробваме сами да си измислим нещо, не много сложно, но пък да не е само въртене в кръг. Ако не се справим, тогава сигурно ще отидем при хореограф Wink
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #84 -: февруари 10, 2013, 10:23:06 »

А кога е сватбата Girl_hide Избрали ли сте песен, или с хореографа ще се уточнява smile

П.П. Има доста от бавните песни, които не изискват големи умения, но пък и това което се включва не е като за състезание. Както Гучи каза, ако е по-сложна хореографията често се получава, че младоженците си гледат в краката и се чудят кое беше после, вместо да се забавляват blush
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: февруари 10, 2013, 10:25:45 »

Избрали сме песен-"Върха на планината"-Миро, че сме си планинари blum. Има 1-2 силни момента, там ще акцентираме с някакво разчупено движение biggrin
Активен
yanitsa86
Любопитен
*
Публикации: 35



« Отговор #86 -: февруари 11, 2013, 09:13:12 »

Наистина понякога се получава скован танц точно защото е сложна хореографията за хора, които не се занимават активно с танци. За да се получи нещо красиво трябва да се опрости максимално и същевременно да изглежда интересно lol Относно румбата... и аз съм чувала че е танца на любовта, но си мисля че може да се направи нещо.. Както казваш че имате време - ще научите основните стъпки, една две леки фигури и ще имате вашият си танц smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: февруари 11, 2013, 09:54:36 »

Ами, тя жената когато говорихме по телефона ме пита, дали имаме опит, дали имаме предпочитания за стил и каза, че ще се съобрази с това какво можем щом ни види. Все ще направи танц, с който хем да не се поклащаме като дървета, хем да не е изкуствено
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #88 -: февруари 11, 2013, 10:56:41 »

Избрали сме песен-"Върха на планината"-Миро, че сме си планинари blum. Има 1-2 силни момента, там ще акцентираме с някакво разчупено движение biggrin
Песента е страхотна good И ще стане  Wink На тези моменти малко ще те пусне назад, ще те позавърти, ще те бутне малко, после ще те придърпа heart Това са неща, които не изискват много, а стават красиво и разчупени give_rose

П.П. Даже докато я слушам вече си я представям biggrin
Активен
amisega
Сватбар
***
Публикации: 255



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: февруари 17, 2013, 10:20:49 »

И аз говорих с хореограф за танца, но се притеснявам, че половинката няма да се справи. А хореографа се плаща на час. Може би ще отидем за един час, ще ни види какво можем двамата с него и ще ни каже евентуално колко часа са ни необходими, за да научим хореографията. И тогава ще преценяваме дали си заслужава.
Но тъй като сватбата е септември, половинката иска да почнем следващия месец, че до септември щял да забрави хореографията  mda
Аз се притеснявам, че ако ни е необходимо повече време, за да я научим, няма да сварим, тъй като половинката е много заета...
Като мине първия час, ще пиша отзиви как се справяме smile
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines