Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 06, 2024, 23:57:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Танците 2  (Прочетена 167718 пъти)
 
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: юни 07, 2012, 10:21:00 »

Дарове за мъжът ти  huhhuh.gif или аз нещо не разбрах?
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #61 -: юни 07, 2012, 11:47:52 »

Дарове за мъжът ти  huhhuh.gif или аз нещо не разбрах?
Не се изказах правилно...всъщност и аз не съм много наясно още ROFL знам само, че се играе на цялата маса или поне това съм виждала по сватби, но определено и младоженецът е ставал, не знам по какъв повод...смятам да тормозя кръстницата с тези неща, защото наистина си нямам представа от половината неща кое, как, защо....... crazy
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: юни 07, 2012, 12:47:29 »

Да не би да говориш за кумовата ръченица, когато кумовете танцуват, за да спечелят надиграването и да получат своите дарове?
Активен
formite
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 341



« Отговор #63 -: юни 07, 2012, 12:56:01 »

Дали някои може да ми каже коя е тази песен и в чие изпълнение?
http://www.youtube.com/watch?v=5QPjZX2ylfQ&feature=g-vrec
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #64 -: юни 07, 2012, 14:19:28 »

Да не би да говориш за кумовата ръченица, когато кумовете танцуват, за да спечелят надиграването и да получат своите дарове?
Може и за това да говоря blum Не знам защо, но в съзнанието ми е останало, че и младоженеца играе...още по-добре blum тези неща ще ги доуточняваме по-натам blush
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #65 -: юни 07, 2012, 14:30:29 »

Дали някои може да ми каже коя е тази песен и в чие изпълнение?

http://mp3-muzika.eu/%D0%BE%D1%80%D0%BA-%D0%97%D0%BE%D1%80%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%94%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B5-%D1%81%D1%82%D0%B5-%D0%B4%D0%BE%D1%88%D0%BB%D0%B8-%D1%81%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B1%D0%B0%D1%80%D0%B8-videoclips-177326.html
Добре сте дошли сватбари
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: юни 07, 2012, 14:32:10 »

casky на кумовата ръценица се играе само пред кумовете.Е вие ако искате после може да се включите.На мен пък ми дойде идея вие с кръстника да спретнете едно шоу с народен танц-може и с носии.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #67 -: юни 07, 2012, 14:50:00 »

casky на кумовата ръценица се играе само пред кумовете.Е вие ако искате после може да се включите.На мен пък ми дойде идея вие с кръстника да спретнете едно шоу с народен танц-може и с носии.
аааа това вече е измислено smile smile smile За кума съм подготвила една много добра наша обща приятелка от ансамбъла (всъщност тя ще му е изненадата blum ), доста са близки и много естествено ще се получи, а и ще има още поканени танцьори по тоя повод smile ...но е идея и аз да се вмъкна в носия по някое време...само дето ще разваля труда на фризьора crazy
...иначе съм голям смях, по толкова сватби съм играла, всъщност от 4ти клас не съм пропускала, а не знам на кой се играе ROFL ROFL ROFL...ама като се замисля верно никога не се е случвало да е на младоженеца ROFL
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: юли 20, 2012, 10:02:28 »

Според вас трудно ли е танцуването с тортата и питката (пилето) за кумовете? И колко би струвало ако се наемат 2ма за да го танцуват  give_rose
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: юли 20, 2012, 12:07:03 »

танците за пиле и торта са 80лв smile не знам дали е трудно smile Нашите които сме наели ще са ни не само за пиле и торта ами и за посрещането и захранването в началото (което е 40лв) и общо става 120лв.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #70 -: юли 22, 2012, 12:10:20 »

Според вас трудно ли е танцуването с тортата и питката (пилето) за кумовете? И колко би струвало ако се наемат 2ма за да го танцуват  give_rose
Нямате ли някой по-танцувални приятели? Не е трудно, стига да са хванати като хората! Пилето трябва да е набучено с нещо като шиш и после на питката, за да не се разкарва из фолиото. По-трудно е с тортата, защото тя не е опакована и повече тежи, защото не може да я подпреш с друга ръка или нещо такова, но там играе мъж така или иначе Wink
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #71 -: юли 22, 2012, 12:11:58 »

casky на кумовата ръценица се играе само пред кумовете.Е вие ако искате после може да се включите.На мен пък ми дойде идея вие с кръстника да спретнете едно шоу с народен танц-може и с носии.
Не съм се объркала, играе се пред младоженеца и булката също. Гледах и сватбата на кръстниците. Явно по различните краища е различно, но на нас ще се играе smile На младоженеца е с уйски, на булката мисля, че беше с булчинската торта.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: юли 22, 2012, 19:21:43 »

а дали само момче ще се навие да танцува- момиче мога да намеря което ще танцува добре - братовчедка ми ги умее...
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #73 -: юли 23, 2012, 05:52:30 »

а дали само момче ще се навие да танцува- момиче мога да намеря което ще танцува добре - братовчедка ми ги умее...
На жена танцува мъж, а на мъж жена т.е. на кръстницата с тортата мъж, а на кръстника с питата жена smile Така че ще се наложи да намериш smile А и има много момчета, които с удоволствие танцуват, стига да умеят smile Той няма да танцува сам, нали излизат двамата. По принцип първо излиза единия и след много малко и втория (по желание може и едновременно един след друг), ако имате още танцьори и други дарове накрая се събират всички на дансинга blum blum blum Ако ресторанта ви позволява може да ги пуснете от различни краища, става много оригинално smile
Активен
amisega
Сватбар
***
Публикации: 255



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: февруари 03, 2013, 00:58:26 »

Момичета,

Някоя от булките на 2013 г. ще има ли хореография на първия сватбен танц?
Аз си мисля за танго... ще се опитам да навия половинката да се запишем на един ускорен курс по аржентинско танго за начинаещи. Туко виж сме пробвали танца от Усещане за жена Wink не ми се стори толкова сложен  pardon
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines