Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 12, 2024, 23:20:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бижута и други финтифлюшки - 2 част  (Прочетена 171326 пъти)
 
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #30 -: март 27, 2008, 08:45:35 »

rozovka, ще отида непременно! good А за тези които си търсят перли, видях много хубави комплекти в Сити центъра (на горния етаж близо до магазина за обувки), имат магазин и в ЦУМ. Цените на обеци, колие и пръстен общо са около 100 - 150 лв. и има всякакви разновидности. Готиното е, че са съчетани с различни други камъчета и изглежда много добре (за моя изненада)! yahoo
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: март 27, 2008, 11:39:22 »

Перли има и в Sky City на подземният етаж, където е фантастико. Ценита май са по-ниски, от тези които fidelia писа, но не съм много сигурна, а и не знам дали са истински или някаква имитация. Не разбирам от перли.
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: март 27, 2008, 13:45:41 »

Момичета, някой знае ли какви са цените на бижутата от истински перли... И къде има? (за София става въпрос) smile

Моите си ги взех от City Center Sofia срещу хотел Хемус - на втория етаж се намира - на щанд са, не са в магазин и има доста голям избор, много красива изработка и доста голям избор!  good Имат и магазин в ЦУМ!  Надявам се, че съм ти била полезна!  give_rose

Ето ти и линк:
http://www.tzum.bg/bg/shops/40.html&brand=0


ЦУМ, ет. 1, маг. YUNO PEARLS
CityCenter Sofia, ет. 1, външен маг. YUNO PEARLS
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #33 -: март 27, 2008, 17:05:28 »

Именно за YUNO PEARLS говорех и аз! girl_wink
Активен
amya
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 300



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: март 31, 2008, 10:16:59 »

Момичета намерих саит в който продават тиари и др. украшения за коса, но цените са доста височки  nea http://www.boutique-marquise.com/
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: март 31, 2008, 13:24:08 »

А защо сте решили, че бижутата са за "една вечер" и после край?!  nea Аз, лично, смятам да си взема бижута, които ще мога да си ги нося и след сватбата. Даже вече съм си и избрала комплекта. Ето ги обиците и има и колие към тях, със същия камък.


* Obicite.jpg (23.87 KB, 240x240 - видяно 6849 пъти.)
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: март 31, 2008, 14:06:59 »

didda, аз писах не за бижутата като цяло, а за диадемите. Обиците, които аз си харесах обаче още ги няма в магазините на Сваровки у нас sad Казаха ми, че до август няма начин да не се появят, но аз не съм склонна да чакам до последно и може да сменя.

amya тиарите ги разгледах, дори харесах една две, но като пуснах по-детайлен образ и ми се стори, че изработката е доста груба, което за 130 лв. не ми се струва нормално.
Активен
Jungle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205


What goes around, comes around...


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: март 31, 2008, 14:18:17 »

Ето за любителките на тиари:
http://www.debenhams.com/webapp/wcs/stores/servlet/category_10001_10001_65368_-1
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: март 31, 2008, 14:34:21 »

Арлина, предполагам бижутата, които си си харесала, ще дойдат с новата колекция на Сваровски. Аз също ги следя тях. По принцип в различните градове на БГ, където има магазини на Сваровски, има и различни неща. Аз, тези обици, които съм си избрала в магазина в Бургас ги няма, но онзи ден бях във Варна и там ги имаше + колието. yahoo.
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: март 31, 2008, 14:41:42 »

Аз обиците ги дебна от повече от месец. Доставят им неща през 2-3 седмици и специално за София знам, че в нито един магазин ги няма, а те са 4-5. Мога да ги поръчам от приятели и от чужбина, но първо искам да ги видя на живо все пак.
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: април 01, 2008, 20:38:30 »

А защо сте решили, че бижутата са за "една вечер" и после край?!  nea Аз, лично, смятам да си взема бижута, които ще мога да си ги нося и след сватбата. Даже вече съм си и избрала комплекта. Ето ги обиците и има и колие към тях, със същия камък.


аз също съм се спряла на сваровски, годежният ми пръстен е такъв и ги имам за доста непретенциозни - могат да се носят всекидневно, могат и на специални поводи. ще ги нося и след сватбата, със сигурност. чудесен избор smile
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: април 02, 2008, 13:02:15 »

Аз обиците ги дебна от повече от месец. Доставят им неща през 2-3 седмици и специално за София знам, че в нито един магазин ги няма, а те са 4-5. Мога да ги поръчам от приятели и от чужбина, но първо искам да ги видя на живо все пак.
Мила за обеците може да прецениш като видиш колието. Аз лично съм го виждала в един от магазините на Swarovski в Sf и е много красиво. 
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: април 02, 2008, 15:26:23 »

Ето ги и моите нешица които милото ми подари когато беше на конференция в Хонг Конг ги купил като изненада. ПЕрличките са с направилна форма но пък е оригинално само обички трябва да си намеря.Но пък ако косата ми скрива ушите може и да се лиша  от тях .Има време.


* pearls.jpg (43.83 KB, 512x384 - видяно 403 пъти.)
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: април 02, 2008, 16:19:38 »

fiamaa, колието и аз го видях. В момента в повечето магазини в София го има. Но не съм носила толкова големи обици, не съм сигурна че ще ми отиват и затова искам да изчакам да доставят и тях. Иначе на външен вид са супер  smile
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: април 02, 2008, 17:09:36 »

fiamaa, колието и аз го видях. В момента в повечето магазини в София го има. Но не съм носила толкова големи обици, не съм сигурна че ще ми отиват и затова искам да изчакам да доставят и тях. Иначе на външен вид са супер  smile
Да уникални са  Sunshine. И аз си харесах на Swarovski - комплект колие, гривна и обеци  dodger - но малко солено ми излиза. А ти защо не пробваш от др. им колекции, имат много висящи обеци. Поне да имаш представа дали ще ти отиват.  good
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines