Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 03, 2024, 06:53:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на дома на булката  (Прочетена 91151 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: януари 23, 2012, 16:54:23 »

Здравейте приятели, чета с голям интерес всичко,което пишете, защото и на мен ми предстои Май месец сватба и от сега вече се побърквам:) И аз мисля в нашите украсата да е много хубава когато дойдат да ме искат, но ми се щеше нещо щуро, забавно някакъв закачлив надпис да сложа по пътя до 3-ия етаж, та да смая моят приятел blum приемам всякакви идеи и ще се радвам да посъветвате нещо Wink


Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: февруари 05, 2012, 15:40:16 »

Здравейте и от мен! Страшно много ме зарадва тази тема!
Чудесна е  Bravo
Закачливите предложения за надписи ме разсмяха от сърце  girl_wink
Почвам да мисля по въпроса и скоро ще се включа и аз с предложения. За сега имам идея да разпръсна цветя по края на стъпалата, защото сме без асансьор.
Активен
Деска
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: февруари 16, 2012, 14:06:39 »

здравейте и от мен темичката е супер забавна и полезна smile
Аз живея в къща и малко ми е притеснено за момента с украсяването, но ще оставя въображението ми да поработи с интерес ще продължавам да следя темата и бих била много благодарна, ако дадете още някое и друго полезно съветче smile
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: февруари 16, 2012, 14:29:45 »

И аз съм в къща,на третия етаж и мисля на вратите на първите два етажа да сложа: "тук булка няма" и "пазара за булки е на следващия етаж" какво ще кажете? smile danceg
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: февруари 16, 2012, 14:41:03 »

Bulka88, страхотна идея.  good И ние имахме такава, само че при нас беше на вратата на хотелската стая. Много е забавно!  Sunshine  DANCE

Активен
mira51
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #65 -: юни 19, 2012, 21:09:56 »

Идеите с веселите надписи и хартиените топки много ми допадат, мисля да ги използвам. Мислех си да сложа балони и панделки до 4-тия етаж , понеже в нашия край има традиция да се търси обувката на булката и мисля да сложа на балоните по пътя въпросчета ,които да му помогнат с откриването на обувката. Бях на една сватба на която булката беше заключена в едната стая и за да стигне до нея младоженеца трябваше да реши няколко задачки.Кумата му даде едно лисче с задачка , отговора на която го водеше до следваща и така...докато намери ключа за стаятас:))) беше доста весело особенно като се оказа че имаше грешка в едната задачка lol)) На мен ми трябват някакви указателни въпросчета за мястото на обувката....може в рима да са. Някои има ли идея?
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #66 -: юни 20, 2012, 09:01:34 »

и на мен много ми се иска да украся входа, обаче имаме едно многодетно семейство във входа и нищо няма да остане от украсата  diablo Коледната ми изчезна за отрицателно време  beating , въпреки че не беше нищо особено  beating. Като че ли ще пропусна украсата за да не се ядосвам излишно.  huhhuh.gif
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: февруари 02, 2013, 11:07:42 »

Да побутна малко темичката, че е интересна, хайде нека повече булки споделят вижданията си за украса в дома на булката.
Аз тепърва ще събирам предложения за украса на къща с голям двор  и веранда с много колони, ще покажа снимка,  за да може да си я представите:girl_wink:
« Последна редакция: февруари 02, 2013, 11:14:08 от stasynka » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: февруари 02, 2013, 11:17:20 »

ето тук видях мн интересни предложения : http://www.etsy.com/search?includes[]=tags&q=brides+room
Активен
mari_i_i
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148


Щастлива мама на Даниел!


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: април 17, 2013, 09:18:09 »

И аз ще правя украса за вратите на булката и младоженеца. Предложих им няколко варианта и си избраха украсата да е две преплетени сърца. За мостра ще използвам по-долната снимка. Вече си набавих основата, ще огъна едни алуминиеви пръчки, ще ги облепя с един найлонов изолационен материал и след това ще декорирам.


* m_6.jpg (48.63 KB, 600x450 - видяно 687 пъти.)
Активен
mari_i_i
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148


Щастлива мама на Даниел!


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: април 17, 2013, 09:20:41 »

Ето още един вариант на сърца.


* m_3.jpg (45.64 KB, 600x450 - видяно 1059 пъти.)
Активен
mari_i_i
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148


Щастлива мама на Даниел!


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: април 17, 2013, 09:21:52 »

Ето вариант и като халки.


* m_1.jpg (55.62 KB, 600x450 - видяно 568 пъти.)
Активен
mari_i_i
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148


Щастлива мама на Даниел!


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: април 17, 2013, 09:22:50 »

А това е табелка за вратата на булката.


* m_5.jpg (59.95 KB, 600x400 - видяно 2111 пъти.)
Активен
KristinaB
Любопитен
*
Публикации: 27



« Отговор #73 -: април 17, 2013, 09:29:28 »

Момичета, да ви споделя и аз моята идея: помпони! Тъй като и ние живеем в къща с двор, решихме да украсим градината с красиви помпони. Поръчах ги вече и днес получих мейл, че са изпратени. Нямам търпение да дойдат  Girl_hide Идеите, които гледах в интернет, изглеждат толкова оригинални и романтични! Страхотни са! Ако някоя от вас се интересува, ето сайта: http://www.decopompoms.co.uk/
Активен
formite
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 341



« Отговор #74 -: април 18, 2013, 15:47:46 »

mari_i_i, много ми харесва идеята за сърца на вратата.
KristinaB, помпоните са много добра идея. Ето едни лесни за правене цветя от най-обикновена хартия:
http://www.youtube.com/watch?v=12nIRGy2mk8
В Рая-та са докарали няколко модела хартиени гирлянди подходящи за сватба- камбани, гълъби и др.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines