Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 05, 2024, 11:37:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебета - 2016 2 част  (Прочетена 161120 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: февруари 03, 2016, 09:53:35 »

Katespa, добре дошла и лека бременност! give_rose Супеер, най-после лятно бебе.  smile

Ааа Фери, моето може да е рак. pardon
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #196 -: февруари 03, 2016, 09:57:44 »

Бе то и моето може да е рак  pardon Боби си го е поръчал на неговата дата, така че напълно възможно  blum
Що най-после лятно бебе, нашите какви са  blum
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: февруари 03, 2016, 10:15:28 »

Добреее де, освен нашите имах предвид.  pardon tease Другите са пролетни, само двечките с теб бяхме.  heart
Активен
sladur4eto_90
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 127



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: февруари 03, 2016, 11:05:23 »

Katespa,добре дошла и лека бременност  give_rose

Аз да кажа добро утро,че чак сега станах от леглото.Не че спях до сега само си се излежавах. blush
А и малко съм тъжна днес,понеже тази седмица майка ми ще си заминава за Португалия,а много ми се искаше да остане поне до раждането. cray

Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: февруари 03, 2016, 14:45:35 »

Здравейте и от мен!

Явно тук сме се събрали все отбор хубави коремчета. heart Покрай мен/нас няма нищо ново,утре съм на ЖК,но едва ли ще се гледаме на ехограф...по-скоро обичайните мерене на кръвно,кг и слушане на тонове.Иначе бебка е адски активна почти през целия ден,освен сега като съм навън по разходки е малко по-спокойна.

girl_wink girl_wink girl_wink  здравейте мами,надявам се да приемете една нова бременна при вас. yahoo термина ми е 10август. Много ми е мило тук защото с първата ми бременност бях тук
Катеееееее,много се радвам да те видя отново и тук.С първите бременност пак заедно бременеехме с разликата,че този път аз съм пред теб blum Разкажи ни повече за теб...как си,бъдещата кака знае ли вече?

Сладурче,разбирам те много добре как се чувстваш,защото и моята майка в края на месеца заминава за Англия,а така ми се искаше да е тук до мен. cray

Юле,Сънрай,надявам се и при вас всичко е наред.Драснете по някой ред,когато имате време.
« Последна редакция: февруари 03, 2016, 14:48:36 от rosit@ » Активен
Katespa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 50



« Отговор #200 -: февруари 03, 2016, 14:56:39 »

 8 yahoo yahoo yahoo  rosit@  и аз се радвам много да те видя...каква изненада само. ДОБРЕ СЬМ☺А каката е на 4г и 4м и е голяма латерна много се радва има си собствена стая и спи сама отдавна ☺

За другите мами набьрзо да кажа за мен ...втора бременност засега  хубава като първата..не знаем пола засега. От Пазарджик съм..имам страхотно момиче ☺на 4г. Бебо го чакаме около 10август .  Хубав ден на всички
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: февруари 03, 2016, 15:14:56 »

Роси, добре съм, благодаря че си се сетила! smile
Ама забелязвам, че ако не е супер редовен човек в темата, и да пише, не го отразява никой, та май затова и спрях. Бял кахър!

Пия си чинно лекарствата, доста полежавам, разходките са кратки.
Капарирахме кошарата, с дрехите приключихме за в началото. Количка си имаме, както и столчета за колата. Остана козметиката и памперсите май май.
В петък имам час и вече нямам търпение да видим беба дали ще си покаже наааай-сетне муцунката или ще е като кака си - срамежлива до края!

katespa, добре дошла!
Вале, леко раждане ти желая, ти си на финала! good
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: февруари 03, 2016, 15:37:12 »

Кате,слагай една линийка да мога по лесно да си те следя.Браво и на вашата кака,защото нашия батко отдавна си има стая,но е много трудно да остане за цяла нощ да спи в нея.Иначе имате ли предпочитания за пола?

Ами Сънрай,може би има нещо такова,но мен това не ме учудва,защото винаги е било така.Може ли да  споделиш към каква козметика си се насочила?Аз първия път позлвах на Нивеа и бях адски доволна,а сега се замислям за Бюбхен и Хип. ohah
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: февруари 03, 2016, 16:32:27 »

Докато спи дзверо да драсна ред-два!
Фанимира- Colactiv 3 е коластРата на Аквасорс. Малкия го научих да ги хруска като бонбонки. Аз пробвах веднъж, но щях са повърна-много съм чувствителна на вкусове, а това все едно си се навел директно от кравата да цуцкаш smile но детето няма проблем.
Кате-радвам се да те видя тук!
Сънрай-Благодаря!
Роси- много се радвам, че чакате момиченце. Ще има да връзвате панделки  yahoo
Аз вчера бях на ЖК. Другия вторник отново и тогава ще ми е и вътрешният преглед , след който има голяма вероятност да започнат и родилните контракции. За момента имам неприятни болки в краката и док ми изписа калций с витамин Д. Препоръча ми повече да полежавам, но на лявата страна, защото от дясно минавала голяма аорта, която се притиска. Направих и консултация с анестезиолог и се уговорихме този път да ми сложат по-рано катетърчето за упойката за да не стигам отново до припадъци от болката и да се чудят как да ме боцкат.
Не успявам да се наспя. Вечер ме гони едно безсъние и съм като призрак из къщи до три през нощта, а сега ми е времето да спя, че после не се знае  blum




Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: февруари 03, 2016, 18:09:17 »

Здравейте smile

Чета всички, но от таблета ми е трудно да отбелязвам всеки по именно. А и сънрей и Нат са ми най-близо до термина и може би повече на тях се спирам, но и другите ви оважавам разбира се. А пък със Нат, Фери и Мимето ни е за първи път и в месечната си пишем, за това така ви се е сторило. Но ми е интересно да чета за всички ви  give_rose

Поздрави на всички коремчета  give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: февруари 03, 2016, 18:25:43 »

Момичета, всичко четем. Аз гледам да отбелязвам всеки поименно. Съжалявам, ако някога съм изпуснала някой.  sad  Дано да няма сърдити.  girl_in_love
Радвам се на всеки, който се включва.  smile

Кате, все така да ти е хубава бременността. blum

Сънрай, та вие сте почти готови за бебка.  blum Дано този път не се крие и да и видите муцунката.  yahoo

Вале, съвсем не останало.  tease И аз съм чела, че е хубава да се спи на лявата страна, ама не съм запомнила защо.  pardon Дано всичко да се нареди както трябва и да си много спокойна.  smile

Аз нямам търпение за първите появили се бебоци.  blum

Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: февруари 03, 2016, 18:27:57 »

Ама колко се радвам, че се пълни темичката с бързи темпове smile  heart heart heart

Аз за всички се вълнувам, но не смея да подбутвам никого да пише, защото може и да няма какво да каже точно в момента.
Интересно ми е за козметиката какво мислите? Аз нищо не съм проучвала още,но според мен ще намеря 1000 различни мнения- едни доволни,едни недоволни от конкретен продукт.

Днес бях на ЖК. За сега всичко е наред. Бебето е 1060 грама, седалищно. Още му е широчко явно, защото си опъна крачетата и ги показа в пълния им блясък. Естествено, скри си муцуната, но и не сме очаквали друго. Пъпната връв беше точно под брадичката и не се видя добре дали се е омотал или не. На следващата ЖК ще проверим пак.
И един куриоз. Понеже тумбачето още не е много голямо, пък ме пратиха на запис на тонове, акушерката се усъмни за там ли съм. Чак тръгна да ми смята седмиците, щото не й се вярваше, че съм подкарала 28гс.  pardon После се бори с коланите...абе чудо. И е супер скучно...другия път ще си взема списание!

Вале, стискам палци! То не останало съвсем...
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: февруари 03, 2016, 19:34:08 »

Нат, вярно това с тоновете си е скучна работа pardon
Колко време ти правиха запис?

Аз за козметиката препоръчвам Веледа good

Който ми следи постовете, ще види, че редовно я пробутвам girl_haha

Това беше шега разбира се.

Сериозно, предпочитам я тази марка. С второто раждане тук ми предлагаха какви ли не други швейцарски марки, обаче на мен този продукт си ми е фаворит.

За Симеон нямаше значение, обаче Сами е с много чувствителна кожа angry
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: февруари 03, 2016, 19:54:18 »

Аз също съм за Веледа с две ръце.Малко по-скъпа е но е много добра.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: февруари 03, 2016, 22:23:54 »

Нат, вярно това с тоновете си е скучна работа pardon
Колко време ти правиха запис?

Малко над 20 минути. Аз мислех,че по-късно ги започват тия записи. Сега на всеки преглед ще ме изпращат и от 9м всяка седмица.
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines