Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 05, 2024, 20:57:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подходящ подарък за бебе  (Прочетена 157098 пъти)
 
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: ноември 22, 2007, 09:32:08 »

Хехе,това се нарича активна гимнастика за бебе-хем му е шарено и мекичко,лежи си на него и си играе с висящите елементи отгоре,както каза Ели-за координация и "подстрекаване" на бебчо към движение,особено интересно става след 3-4 месец,когато фъстъците си "намират" ръчичките pullpigtails
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #91 -: ноември 22, 2007, 09:56:26 »

Аз съм подарявала нещо подобно на бебка на моя приятелка, но беше за леглото и пак има функцията на бебешка гимнастика. От тези, които се прикрепят от страни на леглото и стои над главата на бебка. Хубавото е, че може да си го ползват до 18 месеца, което си е сериозен период на експолатация, като се има предвид как растат бързо като гъбки  Wink
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: ноември 22, 2007, 10:11:34 »

Ами май подаръка зависи на колко време е бебето.Покрай нас има доста бебчета.взимали сме им разни играчки за различните период.Взимали сме шезлонги взимали сме кенгуру.взимали сме столчета за хранене.Взимали сме и дрежки.Взимали сме разни комплекти за хранене/шишета разни чинийки и купички и лъжички/,Въртяща пееша играчка за кошарката,бебешки албуми със снимки,килимчета за игра.Може би зависи колко ти е близко бебето.И най вече мисля че трябва да се консултирате с майката.
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #93 -: ноември 22, 2007, 10:57:47 »

Поразрових се малко в нета и ми хареса един сайт http://www.igra4kite.com има доста идеи дори да не се поръча от там, че малко са скъпички нещата, просто като идеи, а и са ги разделили по възраст продуктите, които предлагат и това улеснява избора  Wink
« Последна редакция: ноември 22, 2007, 11:04:18 от Katitka » Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #94 -: ноември 22, 2007, 11:05:12 »

Някой ако ми каже от къде да купя въпросната активна гимнастика?
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #95 -: ноември 22, 2007, 11:06:40 »

В Премама има, но са скъпички, а аз бях купила тази за леглото от Метро. Там има и други много интересни неща, въпреки че нямам бебче, винаги се захласвам  blush Много хубави детски неща има в Скай мола в магазина на Хиполенд и се сещам на Тодор Каблешков, срещу Била има хипермаркет за бебешки и детски истории, всякакви неща съм виждала там  smile
« Последна редакция: ноември 22, 2007, 11:18:01 от Katitka » Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: ноември 23, 2007, 12:47:07 »

Някой ако ми каже от къде да купя въпросната активна гимнастика?
За кой град питаш.
Активен
Мама Дидка на бебе Влади
Новак
*
Пол: Мъж
Публикации: 13



« Отговор #97 -: ноември 29, 2007, 11:23:45 »

Понеже скоро правихме и ние кръщене, да пуснеми и ние едно мнение. Дано да ви е от полза.
По традиция кръстницата или кръстника купуват кръстчето, което се осветява в църквата на кръщенето, а също така и дрешките с които после ще се преоблече детето. В църквата искат да се занесе олио, сапун, кърпа, китка (това може да е само здравец, а също така и импровизирано букетче със здравец), миро (плат с размери 1м. на 0,5 м. и ние естественно го украсихме с дантела). Като от цялото това нещо кърпата, олиото и сапуна остават там. Подаръците за детето могат да са всякакви(в зависимост от нуждите - като четох че ПИБ имат някакви позлатени мисля медальончета, които ще са идеални за случая). Четох някъде че може и да се подари нещо на кръстника или кръстницата (икона, която да се освети на кръщенето например ще е чудесен подарък според мен).
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: януари 07, 2008, 08:56:06 »

 дайте идеи за подарък за първи рожден ден на бебе girl_impossible
всичко което харесваме ни се струва за по големи дечица,а НЕ искаме подаръка да е дрехи
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: януари 07, 2008, 09:14:17 »

Подпитайте родителите, те най-добре си знаят от какво има нужда! На прима виста ми идва наум - от тия колички, които могат да се бутат и да се карат като колело от детето (дано да си ме разбрала blum), раничка с някой анимационен герой, някоя по-различна играчка или кукла (ако е момиче) и т.н.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: януари 07, 2008, 09:21:27 »

благодари фани give_rose
мислехме за нещо токаво най-вероятно
или такова
но незнаем дали са подходящи,а родителите ако ги подпитам,веднага ще кажат че нищо неискат angry
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: януари 07, 2008, 09:29:22 »

maslinka,
виж тези линкове..може да ти дойде идея girl_wink

http://www.geniusbabies.com/babygifts1yr.html
http://www.findgift.com/Occasions/Birthday/1st-Birthday/
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: януари 07, 2008, 09:31:46 »

вземете колело което се бута от майката,когато детенцето се умори Wink<т.к. не виждам снимките не знам какво си харесала>
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #103 -: януари 07, 2008, 09:34:24 »

И аз не виждам снимките, но ти предлагам, ако живеят в къща и имат двор да му вземете надуваемо басейнче,люлка,пързалка или нещо от този род.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: януари 07, 2008, 09:37:43 »

дано сега се виждат Wink
ето едното


* 1.jpg (45 KB, 420x420 - видяно 7716 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines