Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 17, 2024, 17:53:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РОДНИНИТЕ!!  (Прочетена 129027 пъти)
 
serendipity_85
Любопитен
*
Публикации: 25



« Отговор #75 -: юни 06, 2012, 13:12:38 »

И аз се присъединявам към разочарованите  от роднините beating При първоначалното съобщение за сватбата родителите и на двама ни общо взето изпаднаха в шок, въпреки че от доста отдавна сме заедно, го имаше и въпроса "Защо решихте да се жените?". От тогава до преди месец, никакъв интерес, ако споменем сами нещо по организацията, приемат информацията, иначе сами да попитат не се сещат. В последно време се пооправиха нещата  smile Потвърждение от някои гости все още чакам, въпреки че вече се обаждахме на всички изрично да ги попитаме, но тези от които чакам трябвало тепърва да говорят с работодатели дали ще ги пуснат - 20 дена преди сватбата!!! Та от тези индивиди, близки роднини, ми е най-голямото разочарование. Като чета обаче другите коментари с оплаквания, са основно от прекалено заинтересовани роднини, които във всичко се бъркат, при нас поне това го нямаше - защото пък сме в другата крайност crazy
Активен
mery_bery
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 223



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: юни 09, 2012, 14:57:29 »

Да съгласна съм ,всичко е в двете крайности-или няма да им пука,или много ще се месят diablo, където не им е работа,дамската част се изживяват като бъдещи или минали булки -все намилат,а никой не пита булката как се чуства,какво иска,а да не говорим за хората от родата ,които са на всяка манджа меродия.Има един лаф  "за някой сватба,за други брадва".Ето сега разбирам-за какво се отказват  хората да правят сватба-угония няма на никой-все някой ще мрънка,а за финансоват страна пък да не говорим.Въпреки това съм убедена ,че няма жена,която да не иска да се види булка-това е един миг в живота,който е незабравим give_rose-аз съм им дала свободно на всички и мн не им се връзвам вече-важното е аз да се кефя danceg
Активен
every_me
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118


Сутрешна...


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: юни 22, 2012, 11:56:09 »

Ох, баба ми се обажда през три дена, за да ме пита кога и къде ще запазвам хотел за нея, при положение, че има няколко апартамента (пак на роднини), при които може да спи. И на коя маса щяла да бъде, искала да се вижда добре водещия.  Bravo Уникум е. Не знам как си представя нещата, но ако очаква Веско Маринов да й пее на ушенце, много ще се разочарова.  pardon
Активен
beboranka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 132



« Отговор #78 -: юни 22, 2012, 15:00:30 »

every_me  Bravo разсмя ме, вземете на жената една хотелска стая  girl_wink
Активен
morgana
Ентусиаст
**
Публикации: 60



« Отговор #79 -: юли 15, 2012, 07:48:08 »

Пък при нас като че ли майките ни са по развълнувани biggrin за сватбата от нас. Ама аз сигурно съм от малкото булки, които искат да приключва сватбата и да се сме женени. Аз не го разбирам цялото суетене за един ден, в смисъл готино е роклята и т.н. ама чак пък толкова, малко ми е много шум за нищо  nea.
Не разбирам какво вълнение очаквате от роднини, в смисъл какво да се интересуват. При мен майка ми чакаше да ходим по магазините, да меря рокли, да се вълнувам и не знам си какво. Аз отидох в един магазин измерих 5 -6 рокли, харесах си една, купих си я и приключих с въпроса. Чиста загуба на време е за мен да ходя и да търся при положение, че през свободното си време мога да свърша доста по-полезни неща.
Но пък от друга страна, на мен той ми предложи по Великден, а след празниците почвах нова работа и ми беше много напечено. И някак си работата ми беше доста важна, защото ми бяха заложени на карта доста неща и като се замислех, все пак сватбата е един ден, а да се докажа на работа в изпитателн срок и какво ли не за бъдещето ни общо се оказа доста по-важно.
И така до сватбата ни остава месец,  вече ми писна да се занимавам. То добре, че с повечето неща сме готови.
Та в този ред на мисли, добре че го има форума, спести ми много време. Чета тук и не ми се налага сама да откривам топлата вода smile.
А що се отнася до заинтересоваността. Роднините ни са питали докъде сме стигнали, ние казваме всичко е готово, оправяме се и точка. Приключва разговора и за мен е ок.
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: юли 15, 2012, 09:34:39 »

morgana, в твоите думи видях себе си преди пет години smile.
Нормално е близките роднини да са развълнувани и да искат да помагат/месят във всичко и сякаш по-малко нормално е да има такива булки, дето с едно влизане в магазина излизат с купена рокля smile.
every_me, имаш готина баба smile.
Не се изнервяйте излишно, а се пригответе да изслушате коментарите след сватбата  beating.
Ние имахме обидена леля, пренебрегнат чичо и какви ли не неизпълнени очаквания. Разриха ме в някакви пъклени планове, като еди кой си бил сложен да стои еди къде си, защото еди какво си.... През половината сватба лелята ме гони да ме пита къде точно е букета, който тя ми е подарила и съответно аз любезно трябваше да й обяснявам, че може би е някъде по колите и т.н. И цялата работа, че в този букет имало вътре едно изкуствено златно цвете, за което ме питат още.
Активен
mery_bery
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 223



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: юли 24, 2012, 09:43:10 »

нормален е този интерес от по-близките роднини-от мойте гости всички искаха да седят до младото семейство-и аз винаги им казвах:Ние ще седим ли на тая сватба, или ще сме на дансинга:)))? :danceg:всеки има претенции,някой пък са преживявали кофти момнти на други сватби и от сега започват да се застраховат,което е малко досадно за булката-понеже все с  нея се занимават,но е хубаво да ги изслуате и много
да не се вързвате give_rose
Активен
alla
Професор
****
Публикации: 338



« Отговор #82 -: август 05, 2012, 13:24:19 »

Днес една от гостенките (роднина) ми каза, че щяла да дойдена сватбата с дълга бяла рокля. shok Все още го проумявам и не мога да реагирам, но определено май не ми допада идеята.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: август 05, 2012, 13:59:28 »

Днес една от гостенките (роднина) ми каза, че щяла да дойдена сватбата с дълга бяла рокля. shok Все още го проумявам и не мога да реагирам, но определено май не ми допада идеята.
Трябва да си призная, че преди около 7 години, с пълното си невежество по отношение на сватбени теми, и аз се изтупах в бяло на една сватба. без да попитам булката за мнение.  nea shok
аз мисля че трябва да изразиш своите чувства по въпроса пред особата, най- малкото.  good
Активен
alla
Професор
****
Публикации: 338



« Отговор #84 -: август 05, 2012, 14:07:31 »

Въпросът е, че при теб не е било нарочно. Тук аз си познавам стоката. От всичките рокли в гардероба е решила точно тази. Момичето от край време си има комплеки и всячески се опитва да се съревновава с другите. Приемам го спокойно, може би, защото и за момент не мисля, че ще ме засенчи и не защото съм с някакво върховно самочувствие, а защото вярвам (внушавам си smile ), че ще съм неотразима на сватбата  както никога до сега.
И тя също не ме пита дали ще ми е проблем, просто ми заявява. Въпросът е, че в моите очи е жалка, а ако и кажа да не идва така облечена може да си помисли, че наистина се притеснявам от нея.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: август 05, 2012, 14:51:35 »

в този случай, не може ли да бъде избегнато присъствието й на сватбата?
Дори и да не те притеснява, не мисля че е лошо да я свалиш на земята малко. beating
Най-малкото, може просто  да не се снимаш с нея, абсолютно съзнателно при това, за да види че с постъпката си  си  е съкратила вниманието към нея, а не увеличила ( както явно се надява ).
Не че е голяма драма цветът, но и мен ме дразни по -скоро принципа й на действие.... angry
Активен
alla
Професор
****
Публикации: 338



« Отговор #86 -: август 05, 2012, 15:02:29 »

Аз смятам, че повечето гости ще и обърнат внимание и ще реагират както аз бих реагирала - с неодобрение. За снимките изрично ще кажа на фотографа да я прескача доколкото е възможно. Аз, ако реша да падам на нейното ниво много бързо ще се разправя с проблема (добра приятелка и чаша червено вино  diablo ), но не съм такъв човек. Лошото е, че тя е такава и от както съм я поканила все се чудя какво ще измисли да ми помрачи деня (живее за това), силно се надявам самотова да е измислила. smile
Активен
alla
Професор
****
Публикации: 338



« Отговор #87 -: август 09, 2012, 10:35:19 »

Има малко развитие от вчера. smile Въпросната особа се видяла с моя прителка и и показала роклята, при което приятелката (аз не съм и казвала нищо за тази история) реагирала доста остро как така с бяла рокля на сватбата. И отговорът бил: "Щом са ме поканили мога да си отида с каквото си реша".  crazy
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: август 09, 2012, 12:34:49 »

аз на твое място , бих си отменила поканата... след това изречение.. NO
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: август 09, 2012, 13:35:04 »

alla, честно казано и аз подкрепям Еми. Сватбеният ден си е на младоженците и се случва така, както те искат .. така мисля аз pardon Аз лично негласно бях изказала мнение, че не ми допада идеята на сватба да има други хора, облечени в бяло, освен булката nea Гледала съм снимки на доста сватби и винаги ми се набиват в очите такива персони с бели одежди по сватбите NO
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines