Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 04, 2024, 13:53:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на plamak_ 16.10.2010 г.  (Прочетена 26983 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: октомври 17, 2010, 16:04:31 »



ЧЕСТИТООООО,
МИЛО СЕМЕЙСТВО!!!
ГОРЧИВОООО!!!

Бъдете си за всичко необходими,
дори в житейските прости неща!
Само така през годините трудни ще покорите света!
Не искайте един от друг неща невъзможни,
достатъчна е и една дума добра!
Изживейте заедно всички минути тревожни до мига,
когато ще сте с посребрена коса!
Нека очите ви в една посока да гледат,
а ръцете да милват послушни деца!
Нозете ви една пътека да следват -
пътеката на радостта!!!

Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: октомври 17, 2010, 19:26:43 »

Благодаря много на всички ви , много сте мили.Качих снимки за сега във фейсбук ще ви ги дам от там да ги разгледате за сега.
http://www.facebook.com/album.php?aid=41082&id=100000035426455
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: октомври 17, 2010, 19:31:16 »

Плами,линка дава грешка и не се виждат снимки.

Разкажи на бързо как мина големия ден... smile
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: октомври 18, 2010, 02:00:48 »

Първо да започна с това, че вече снимки има в албума ми. smile
Всичко беше великолепно , но  и времето мина толкова бързо че не го усетихме.Естествено сутринта имаше и малко проблеми , но не бяха много значителни .За щастие и украсата за колата въпреки дъждът се залепи здраво и най важното докато излезем от вкъщи вече спря да вали.Като  чух колите и тъпаните сърцето ми така силно затуптя и въпреки че не бяхме спали изобщо с кумата самите емоции ни помагаха да не помислим дори за сън.Големият маитап беше когато ще ме купува младоженеца и тъй като имаме желязна врата решили да заключат нея , а да оставят широко отворена вътрешната , но не предвидили че младоженеца има ключ за нея  laugh, при което той си отключи и не можаха много да забавят влизането им и ме откупиха доста евтино бих казала  beating .Всичко беше много весело ,въпреки че не познавах почети никой от тяхна страна ,лека по лека се поуспокоих и аз.Още при първото хоро пред в къщи обаче нагазих в калта angry,но успях да не изцапам роклята  :)Тръгнахме малко по рано и очаквах че ще чакаме много в студа пред Ритуалната зала ,но времето мина толкова бързо докато направим снимки с всички , че не усетихме престоя там.След церемонията получих невероятни букети ,дойдоха там вече всички гости и всичко беше страхотно danceg.Също така си влязохме и на време в църквата и всичко си вървеше по план.Церемонията беше много хубава , като изключим че попа ме изцапа точно на деколтето върху едната роза.Беше доста студено ,но от многото емоции не ми се наложи да използвам нещо връхно ,просто си ми беше идеално pardon.Другия проблем се яви като отидохме в ресторанта и ди джея ни каза че има проблем с програмата и не може да пусне песните които имаме за първа и последна и тъй като и аз не ги знаех на изуст малко се поразочаровах , но бързо решихме и този проблем.За наш късмет си бяхме с точните песни и беше много красив момента когато танцувахме и виждах в очите на моето момче колко е щастлив.Бяхме точно до ди джея и постояно общувахме с него и може би за това се получи едно невероятно тържество , много съм доволна от него , наистина ни беше много весело и въпреки че нямахме много време всичко което беше в реда на нещата си вървеше по план, без да се бърза имаше време и да хапнат, пийнат и да потанцуват гостите.Кумовете ни танцуваха постоянно с нас , също така всички дечица бяха около мен постоянно , много бяха сладки.Аз настъпих младоженеца и в къщи и в Ритуалната зала и аз счупих по-голямото парче питка , така че аз ще командвам   pleasantry.Получих много добри отзиви както за тържеството , така и за тортата ,а и за себе си ,много съм доволна че накарах гостите ни да се чувстват толкова добре и да потанцуват в чест на нашият ден. Май в общи линии е това ,още ми е много емоционално и сигорно съм пропуснала доста подробности , но питайте ако се сетите нещо конкретно.Много съм щастлива, че вече сме едно семейство с човека, когото обичам.
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: октомври 18, 2010, 08:15:28 »

Много се радвам, че празникът ви е минал неусетно и най-вече много приятно. Щом вие и гостите сте доволни, това е най-важното.

Много се смях на момента, в който мъжът ти си е отключил вратата и е влязал  sarcastic Оправно ти е момчето, спор няма.

Маникюра ти много ми хареса. Кумата ти ли го прави?

Бъдете много щастливи заедно дълги години, така че да отгледате с любов деца и внуци! heart
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: октомври 18, 2010, 08:59:48 »

Да Нинка и маникюра и прическата ми ги прави тя ,само гримът е мой.
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: октомври 18, 2010, 09:13:05 »

Браво Плами, много хубаво разказче, а ти си била прекрасна булка  give_rose
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #82 -: октомври 18, 2010, 09:44:02 »

Честито мило семейство!!!
Бъдете много щастливи и влюбени!!!
Изглеждате прекрасно, хубавото настроение личи дори и на снимките.
Пожелавам Ви много усмивки и безоблачни дни в съвместния Ви живот!
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: октомври 18, 2010, 13:27:58 »

ЧЕСТИТО МИЛИ МЛАДОЖЕНЦИ yahoo yahoo yahoo
Бъдете живи и здрави, защоото здравето е залог за радост, радостта е път към щастие, а щастието е това което ви желая от цялото си сърце give_rose give_rose give_rose
П.с. много сте хубави на снимките, радвам се, че сватбата е била страхотна  CHEERS


* svatbeni_buketi18.jpg (47.38 KB, 504x461 - видяно 224 пъти.)
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: октомври 18, 2010, 15:10:57 »

Благодаря много на всички ви smile
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: октомври 18, 2010, 15:24:25 »

Плами,била си много хубава булка-роклята ти е много нежна,прическата и маникюра са супер,а мъжа ти е голям симпатяга.Радвам се,че всичко е минало по план и сте изживели своя невероятен ден.

Тортичките са прекрасни,сигурно са били и толкова вкусни. give_rose
Активен
Katence
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #86 -: октомври 18, 2010, 19:04:22 »

Плами честито и от мен,следях ти темичката,макар че се включвам във форума изключително рядко blush
Много сладка си била,а тортата е просто невероятна,поздравления
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #87 -: октомври 18, 2010, 23:42:08 »

plamak_, честито и от мен! Аз не съм следила темичката за жалост, но сега като започнах да влизам по-честичко във форума и те забелязах от седмичните теми. Та така и реших да ти открия темата и да те поздравя най-искрено! Бъдете много щастливи с твоя любим (вече си имам впечатления, че Той е голям сладур)! Искам да ти кажа, че прическата много ми харесва, Вихра от "отчаяните съпруги" имаше подобна тази неделя, която ме впечатли тогава. Сигурна съм, че емоциите са били огромни, скоро ще си припомняш всеки миг по отделно и пак ще се усмихваш, бих се радвала да ги споделяш и тук. И като цяло - наистина си била красива булка!
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: октомври 19, 2010, 08:42:43 »

Благодаря ви отново най - искрено на всички които ме поздравихте,много се радвам за хубавите отзиви които чух както за мен самата така и за самото тържество,както от вас така и от гостите ,защото много се старах за да подготвя всичко сама.Снощи гледахме видеото , почувствах се невероятно , все едно всички емоции от тогава ги преживявах пак ,въпреки че записа е правен с наша камера  , а не с професионална беше супер, много благодаря на девера ми за което ,защото заради нас не усети почети нищо от сватбата ,защото снимаше постояно.
Наде аз пуснах снимки в албума си за да споделя с вас всяка една част от деня и емоциите свързани с него.
Момичета пропуснах да ви се похваля колко атрактивни букети имах , имах букет от цветно зеле ,което беше направено все едно е роза и ако не се вгледаш няма да го познаеш ,беше уникално и друг в който бяха използвани аранжировка от орехови листа, той беше огромен и много красив.Явно флористката ,която ги е правила обича да експериментира и то доста успешно се справя.
« Последна редакция: октомври 19, 2010, 08:52:49 от plamak_ » Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: октомври 21, 2010, 07:59:25 »

plamak_ , тази нощ те сънувах. Бяхме у вас много хора, ти с булчинската рокля и седеше до мен на един диван и си говорим всички присъстващи (нещо като домашен купон). Започва една песен и половинката ти те кани на танц (но в съня той беше много по-едър от съпруга ти). Ти ставаш да танцувате и всички  Oh my ... защото си свалила полата да не ти пречи и по едни много къси бели булчински гащета танцуваш, за да ти е по-удобно  funnytooth Много се забавлявахте с мъжа ти. Ти му беше стъпила на краката(както правят малките момиченца), а гостите все така си стояха  Oh my ...  sarcastic Още си ми пред очите с тези гащета и как хубаво танцуавхте.
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines