Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 18, 2024, 05:25:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Shantall - 06.07.2013  (Прочетена 63582 пъти)
 
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юни 11, 2013, 09:53:24 »

Супер, дано намери желаното  smile После сподели информация, че и нас с господина въпроса ни вълнува Wink
Вие няма да си виждате тоалетите един на друг до сватбата ли? За твоята рокля предполагам е сигурно smile
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юни 11, 2013, 10:30:13 »

ами мислех да не вижда роклята, но много се притеснявах какво ще каже затова му я покажа, но само на закачалката smile костюма предполагам ще го видя, въпреки, че за мен всичките са еднакви. мога да ти споделя инфо от моето обикаляне с тате. на пиротска има един магазин теодора за мъжка мода. от там купихме на тате костюма и вратовръзката, костюма беше 210лв май и го подкасиха за един час. от другата страна има още един магазин ама не се сещам име. мм мери един в андрюс само сакото беше 300 и няколко и грам не му хареса, нито материята нито кройката. но обещавам довечера повече инфо по въпроса.
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юни 12, 2013, 08:57:20 »

младоженеса си има костюм най-накрая  yahoo купил и риза и вратовръзка, ама май не са точно по вкуса му, каза че ще търси по-подходящи. сега го чакам да си намери обувки, още не е решил въпроса с колата и има една покана, която вече втора седмица я носи, а идва крайния срок за потвърждение .....
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юни 13, 2013, 08:33:55 »

младоженеса си има костюм най-накрая  yahoo  .....
Честито на младоженеца, ако и поканата остави скоро цена няма да има  blum
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юни 13, 2013, 08:36:26 »

дано, ама надали smile
аз вече престанах да му напомням, накрая ще се обадя на хората ще се извиня от негово име и ще ги поканя. той си мисли, че след като си казал на някой, че ще се жениш и той вече се чувства поканен ....
и още не е решил въпроса с колата, не поема никакво участие за организацията на медената седмица. просто ... от толкова нерви почти не спя вече, ще взема да заслабна  cray
Активен
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #35 -: юни 13, 2013, 08:37:23 »

shantall, щом си решила, покажи му роклята... Изненадата пак ще я има, все пак е едно да я гледа на закачалка, а съвсем друго да я види на теб! Ако не си суеверна, не виждам никакъв проблем. И аз бих показала моята, поне за одобрение, обаче моят мъж сам каза, че не иска и ще му уважа мнението.
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юни 13, 2013, 15:02:28 »

ооо, видя я роклята, едвам го дочаках да се прибере когато я купих  blum

и медицинските са готови, цяла сутрин бера шубе от взимането на кръв, много ме е страх  blush
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юни 13, 2013, 17:25:28 »

шантал,честита темичка,пожелавам ти леки финални метри,изживей последните дни,като госпожица на макс smile
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юни 14, 2013, 13:39:21 »

вече мога да кажа, че поканите са раздадени, най-накрая мм е занесъл последната покана smile
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юни 14, 2013, 14:09:26 »

 
вече мога да кажа, че поканите са раздадени, най-накрая мм е занесъл последната покана smile
Bravo Bravo Bravo
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юни 14, 2013, 15:04:03 »

почва да ме обзема някаква паника, че няма да се справя наврем с всичко sad понеже съм от подредените хора ми се искаше за последната седмица да останат възможно най-малко неща за вършене. за почерпка след ритуалната и църквата какво се взима? само бонбони или и нещо друго?
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #41 -: юни 14, 2013, 15:09:36 »

почва да ме обзема някаква паника, че няма да се справя наврем с всичко sad понеже съм от подредените хора ми се искаше за последната седмица да останат възможно най-малко неща за вършене. за почерпка след ритуалната и църквата какво се взима? само бонбони или и нещо друго?

аз си имах едно тефтерче и си бях задала дата и ден кое трябва да се свърши , така няма да пропуснеш и като ги запишеш ще се успокоиш че ще смогнеш на време, най-големо удоволствие е да ги задраскаш smile за след след ритуалната и църквата  се взимат бонбони да smile
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юни 14, 2013, 15:11:50 »

май е време да направя такъв списък и да видя какво ще остане незадраскано smile
утре трябва да занеса роклята за подкъсяване и платка и да взема даизбера досадните подаръчета  good
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юни 14, 2013, 17:11:24 »

шантал,може и някакви дребни сладки,аз мислех и соленки,но баба ми ми каза че не било хубаво,соленките,някакви такива неща,иначе ние ще вземем бонбони,дребни сладки, а за почерпката у вас и у младоженеца мислила ли си?
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юни 14, 2013, 17:13:57 »

в едно от нощните ми бодувания се замислих, всъщност повече за в булката, той младоженеца има голяма и сръчна рода  Bravo ние сме малкото и мързеливите smile мислех да спретна някакви хапки с помоща на сестра ми, сладки и соленки.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines