Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 05, 2024, 12:13:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: От какво АМ сте доволни?  (Прочетена 28975 пъти)
 
m_eleva19
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 813


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: декември 05, 2011, 23:09:43 »

Аз бях купила Аптамил не сме го пили така го изхвърлих но пишеше много хубави неща на кутията и педи ми го препоръча като много добро Аз за запека пробвай ако искаш с Гастрокинд  ние също имахме такъв проблем който и продължи до 1-вата и годинка и чак сега го преборих но гастрокинда и помагаше
« Последна редакция: декември 05, 2011, 23:12:20 от m_eleva19 » Активен
sancho
Любопитен
*
Публикации: 21


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: декември 10, 2011, 23:22:57 »

Здравейте.Случайно попаднах на тази тема, но тъй като със сина ми минахме през страшни мъки с запека и опитахме буквално всички храни мога да кажа с ръка на сърцето по добро от Лактана няма. Със всяка друга храна детето се мъчеше- стигнахме до 6 дни без изхождане и една успя с лекарства ( след като ползвахме всички бабини начини и илачи, защото беше много малък ) - откакто ползваме Лактана няма проблем. Препоръчвам я на всички мами :-)
Активен
uliaulia
Сватбар
***
Публикации: 298



« Отговор #17 -: март 06, 2012, 13:48:37 »

За  хипоалергенните млека какво мислите? Преди три седмици детето получи разстройство и повръщане и приемахме лечебна хумана, спряхме я, за една седмица всичко беше наред и от вчера пак така, днес има и т. 37'2 С. На мен ми го препоръчаха в болницата, защото има предразположонест към алергии и защото кожата й била много чувствителна. Тя се храни с Фризо ХА и Фризо вом. Тези двете рядко ги намирам налично по аптеките и ги поръчвам да ми го доставят.
Допълвам, тогава докторката беше сигурна, че е вирус, не беше нашата, че беше почивен ден, но се съмнявам, че може да е от млякото, щом пак се появява проблем.
« Последна редакция: март 06, 2012, 13:53:28 от uliaulia » Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: март 06, 2012, 13:52:40 »

Мисля,че ХА форумулите е редно да се изпишат от лекаря само при нужда,а не да се дават превантивно.Според мен това е грешна практика един вид уж да се презастраховат. nea Ако вие сте предразположени към алергии,това не значи,че и бебчето ще ги наследи.Ако има проблем,тогава разбирам,но така от самото начало,не.Всяко бебе има чувствителна кожа.
Юле,идете на лекар да ви погледне,тази ниска температура говори за инфекция.
Активен
uliaulia
Сватбар
***
Публикации: 298



« Отговор #19 -: март 06, 2012, 13:59:23 »

Утре ще отидем. Днес по тел се разбрахме да давам ЛХ и да следя изпражненията дали са воднисти (те не са), ако са, да дам Хидрасек. Ще говорим и за евентуална смяна на млякото, много странно, защото винаги си е била с комбинацията от тези млека, даже беше склонна към запек. Имахме и хрема, та отлагаме ваксините вече две седмици.
Активен
malinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 921


Моят най-голям трумф:) ; Чакам те Нати


« Отговор #20 -: март 10, 2012, 13:07:06 »

И аз знам, че някои от млеката се приемат след консултация и предписания на лекар.
Активен
Bademka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 22, 2012, 13:06:09 »

Ние се храним с Фрозо ХА .С такова ни почнаха в болницата,а аз с кърма така и не се сдобих и си продължихме на него.Исках да го сменя пак с Фризолак ,но да не е ХА. Еми не стана.Запек , безсъние , неспокойна стана,започна да се напъва без причина и се върнахме на първоначалния вариант.Харесва си го,пие си го и надава много добре smile
Активен
wanting
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 24, 2012, 11:12:21 »

Ние минахме през НАН - качваше много smile
следва аптамил с него доста време изкарахме, но го поотказа и решихме да пробваме милумил, тъй като е с ванилия и децата го предпочитат smile
накрая едвам го отказахме  smile

Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines