Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 05, 2024, 21:53:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебчета ЮЛИ-АВГУСТ-СЕПТЕМВРИ 2011  (Прочетена 28856 пъти)
 
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #60 -: август 15, 2011, 09:36:35 »

Здравейте мамчета girl_wink

Днес нещо не ми е много добре като цяло всичко-имам странна тъпа болка в корема и ако продължава така ще звъня на доктора. А от 2 дни имах и болка в гръдния кош но за щастие мина smile Иначе утре съм на изследвания за кръв и урина и за разкритие ще ме гледа...

Кате надявам се изследванията ще са наред girl_wink наистина не остана вече време до срещата с бебоците. Аз че съм готова с дрешките да, остана багажа който се каня от 3 дни да подготвям, утре и нищници да си взема и е на 100% готов.

И така мами ще дам отчет утре от прегледа. Хубав и спокоен ден ви пожелавам give_rose
« Последна редакция: август 15, 2011, 09:40:45 от Ивето » Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #61 -: август 16, 2011, 09:26:43 »

Здравейте мамиииииии give_rose

Днес е много топло не се показвайте много навън, ние се върнахме от доктор отчета е в нашата тема girl_wink всичко си ни е наред подготвяме се за излизане girl_wink

Хайде пишете да се раздвижи темичката ни smile
Активен
kateto87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: август 16, 2011, 11:37:37 »

 yahoo Здравейте и от мен smile ние също сме добре ,правих си последни изследвания всичко ми е ок само хемоглобина е 108, ще видим доки в четвъртък какво ще каже smile аз тези дни пера и гладя дрешките почти съм готова ( понеже имам доста) и затова се мотам няколко дни  yahoo Но е много приятно да се занимавам с тези малки сладки дрешки'.
Тези дни чакам моето маме да ми дойде на гости за 2 дни да си видя, че нали е далече (  Работи в Гърция ), та ще се разчистим едно основно с нея yahoo и мога да кажа тогава вече че ще сме готови и ще чакаме бебка да реши да излиза smile
хубав ден и от мен  give_rose
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #63 -: август 16, 2011, 13:25:19 »

Катеее браво мила за хубавите резултати give_rose ще чакам с нетърпение да кажеш за прегледа в четвъртък blum

Радвам се, че майка ти ще идва тъкмо да не си самичка и да помогне girl_wink напредваш с дрешките-браво...
Активен
kateto87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: август 18, 2011, 12:48:29 »

 give_rose Мамита здравейте , бърза да се отчета след доктора, вече документите са си в мен , други ден на 20  съм официално в 9 месец.
Днес прегледа мина добре , гледа ме отдолу и  каза че бебка ще мине и не се налага секцио, гледа ме и за течение, предписа ми едни ваг.овули за 7 дни да се прочистя, незнам за вас но ми беше мн неприятен прегледа дори леко болезнен защото аз наистина съм мн мн бъзлива и и бебка не спираше да шава ...и тоновете са ни перфектни, каза доки че главичката е слязла, но няма да се ражда в близките 10 дни и така smile щастлива съм че всичко е наред с бебка , а и забравих да кажа изписа ми да пия малко желязо че хемоглобина ми е паднал пък бебка ще си смуче още smile
Това е от мен за сега вече ме свива под лъжичката нещо като знам че наближава раждането smile
 Хубав ден !!!
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #65 -: август 18, 2011, 18:15:55 »

Кате браво за хубавите резултати give_rose много се радвам за теб сигурно е кофти като те гледа и мен каза че другия път ще ме види за разкритие важно е да не се паникьосваш... girl_wink Какво ти изписа за хемоглобина? Няма да се страхуваш казвала съм ти само положително мислене и всичко ще е ОК...

Аз какво да кажа за нас все така сме си, пазим се от жегите днес хич не ме свърташе в нас и само излизах навън с малката на лелята на мъжа ми, че и нея не я свърта а и зъби я мъчат милата smile

Хайде лека вечер от нас и целувки
Активен
kateto87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: септември 01, 2011, 21:15:19 »

 sad Нашата темичка съвсем замря  sad само с Ивето от време на време се разписваме то май ние останахме от неродилите засега  give_rose
Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #67 -: септември 02, 2011, 07:53:24 »

Ами мила то само аз и ти сме си още  pqz

а пък и ние си се отчитаме вече по темичките ни и надали някой чете тук...дано бъдещите септемврийчета от догодина са по-активни и да са мнооооооооооооого girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines